reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Cześć dziewczyny, daaawno tu nie zaglądałam...
Chciałam się pochwalić, że jesteśmy już po USG połówkowym i wszystko wskazuje na to, że dzidziuś jest zdrowy, ma wszystko na właściwym miejscu i jest chłopcem :-)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze czekają...
 
dziewczynki
dzieki wielkie za kibicowanie i wiare. potrzebne bardzo.... jutro cos wiecej bedzie wiadomo. na razie tylko wiem, ze dajemy szanse pecherzykom ale czy skubance urosna to ciezko zgadnac. jesli jutro beda wieksze niz w czwartek tzn ze rosna i ze raczej powinno przynajmniej dojsc do punkcji

Wolf
Gratuluje. wiec maly rozbojnik rosnie zdrowo. cieplo sie oboje trzymajcie
 
Czesc dziewczyny mam nadzieje ,ze mi pomożecie :) otóz staramy sie z M o dzidziusia i w tym miesiacu musze przyjmowac silne leki przeciwbolowe tzn nie było jeszcze przytulania ;) dni płodne mam za trzy dni do tego czasu mam nadzieje ,ze przejdzie moja dolegliwosc ale czy nie bedzie to miało jakiegos skutku na starania ?
 
Cześć dziewczyny, daaawno tu nie zaglądałam...
Chciałam się pochwalić, że jesteśmy już po USG połówkowym i wszystko wskazuje na to, że dzidziuś jest zdrowy, ma wszystko na właściwym miejscu i jest chłopcem :-)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze czekają...
cześć pamietam Cię i gratuluję synka
 
Wolf gratuluję sunusia :)

net mi ledwo dyszał i nie miałam jak zajrzeć na BB...

Lolitko widzę, że w czwartek wielki dzień :) Trzymaj się Kochana cieplutko! Kciuki ze wszystkich stron mocno zaciśnięte!
 
Hej Laseczki moje:)))
Nawet udało mi się zajrzeć i mam nadzieję że uda mi się dokończyć posta:)
Cześć dziewczyny, daaawno tu nie zaglądałam...
Chciałam się pochwalić, że jesteśmy już po USG połówkowym i wszystko wskazuje na to, że dzidziuś jest zdrowy, ma wszystko na właściwym miejscu i jest chłopcem :-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze czekają...
Jeeee:))) Ale super:) Bardzo się cieszę że wszystko w porządku i gratuluję synka:)

Czesc dziewczyny mam nadzieje ,ze mi pomożecie :) otóz staramy sie z M o dzidziusia i w tym miesiacu musze przyjmowac silne leki przeciwbolowe tzn nie było jeszcze przytulania ;) dni płodne mam za trzy dni do tego czasu mam nadzieje ,ze przejdzie moja dolegliwosc ale czy nie bedzie to miało jakiegos skutku na starania ?
Fleur, leki przeciwbólowe nie powinny mieć wpływu na owulację, natomiast organizm może byc osłabiony trochę. Niestety na starania tak wiele rzeczy ma wpływ że ciężko jednoznacznie powiedzieć. Cóż, życzę powodzenia:))

Opal
no punkcja bedzie w czwartek, transfer w sobote. trzymaj kciuki:)
Zaciśnięte mocno!!!!!!!!! WIerzę że się uda i będę się modliła o to Lolitko:))))) Jesteś bardzo dzielna:)))

NO:)
a u mnie staranek nadal brak bo M. na emigracji i przyjedzie za późno. Ale ale .... robię postępy i mam mocne postanowienie poprawy. otóż na 13 maja umówieni jesteśmy na wizytę u dr Sobkiewicza w Salve w Łodzi. Zobaczymy co powie...
Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Zajączku jesteś :rofl2:

Szkoda, że macie te staranka tak porozrywane troszkę :sorry2: Ale z pomocą nowego lekarza to pójdzie lepiej :tak: Mocno w to wierzę i zaciskam kciuki :-)

Lolitko
to już jutro! Będzie gut! Obiecuję :yes:
 
Do góry