reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witaj Ewciu!

Dawno Cię nie było - co u Ciebie?

Jak tam samochód ;-)
Hej :-) u mnie bez zmian :dry: szukam innej robotki ale bez skutku jak na razie a co do samochoda no to wczoraj zostałam "zmuszona" :-D i się przejechalam spory kawałek na trasie przed Olsztynem :-) stwierdzam że nie lubię jeździć gdy na drodze nie ma pobocza ... to jest stresujące :baffled: :-D:-D:-D:-D
a u ciebie jak się sprawy mają??

Tym, ktore mnie pamietaja, chcialam sie pochwalic, ze 31.03 urodzila sie przez cc moja coreczka - 3200g, 53cm, 10/10 :-)
Olu jeszcze raz wielkie GRATULACJE!!!! :-)

.... Święta miałam z tego powodu tragiczne bo dopiero dzisiaj mogłam iść zrobić test z krwi, czekam teraz na wyniki !!!!aż do 17.00 zaraz zwariuję ! spotkałyście się kiedyś z taką sytuacją? pozytywne testy - brak ciąży ? złudna nadzieja ? prosze pomóżcie cokolwiek ....... co myślicie na ten temat? jest sens się męczyć i mieć nadzieję...nakręcać się, żeby potem przeżyć rozczarowanie ?

Witaj i jak tam wyniki bety??????? :confused:
po 1 hormon beta HCG a wiec ludzka gonadotropina kosmówkowa wytwarzana jest tylko przez ludzki płód i w baaaardz rzadkich przypadkach guza (jakiegoś tam konkretnego typu)
z resztą sądzę że wyniki betki już rozwiały twoje wątpliwości :tak:
po 2 biorąc pod uwagę cykl 34 dniowy a 1 dzień cyklu 23 luty to:
- owu wypadała by ok 14.03 a więc 20dc (póżno)
- do tego dodajemy standardowe 14 dni fazy poowulacyjnej (u ciebie może być mniej lub więcej) i mamy 28.03 = 34 dc
- w twoim mniemaniu to juz 5tc ale tak na prawde (przy prawidłowym cyklu) 4tc i wtedy na usg nic nie ma jeszcze widocznego
- serce zaczyna bić ok 21 dnia od poczęcia! na usg widać to oczywiście później
- gdzieś mi się obiło o uszy że na usg warto iść dopiero przy becie >1000
a gdy beta >6000 powinno być serce :sorry2:

tak więc czekamy na info o wynikach betki! :-)
 
reklama
Kropeczko

U mnie nic ciekawego. Sie czeka i czeka i czeka hehehehe.... to czekanie sie stalo codziennoscia i tak sie bujam:)
a co tam u Ciebie kochana?
 
Wpadam na chwilunię i życzę miłego weekendu :-)

Fajnie, że coś ruszyło na tym wąteczku! Jeszcze Marzenixx może wpadnie??

Ja dziś mam wizytę u gienka (usg genetyczne), a potem wyjeżdżamy z M na cały weekend, więc mówię do poklikania za kilka dni! :tak:
 
Siemacie:)
Ja na sekund pięć (jak zawsze ostatnio, żeby się zameldować:)
Jakoś nowego narybku u nas brak:0 Dalej dziewczyny!! Pomożecie??? Pomożemy:D

Kropeczko
U mnie nic ciekawego. Sie czeka i czeka i czeka hehehehe.... to czekanie sie stalo codziennoscia i tak sie bujam:)
a co tam u Ciebie kochana?
AAAAAAAAAAA, kulcę, dopiero dzisiaj zauważyłam że czekamy czekamy:)))) I normalnie zaciskamy kciuki najmocniej na świecie:))
Wpadam na chwilunię i życzę miłego weekendu :-)
Fajnie, że coś ruszyło na tym wąteczku! Jeszcze Marzenixx może wpadnie??
Ja dziś mam wizytę u gienka (usg genetyczne), a potem wyjeżdżamy z M na cały weekend, więc mówię do poklikania za kilka dni! :tak:
JAK PO WIZYCIE?? No nic się nie pochwaliła, no??
Marzenka zapracowana, nie ma kiedy do nas zajrzeć;)

No a ja po owu...tak myslę, niech któraś sobie zerknie i oceni:)
Rocznicowy...Boże, niech się uda, tak bardzo proszę... - 28dni

Aha, zastanawiam się tez nad tym czy nie pić ziółek na progesteron oprócz luteinki. Bo mam krótkie lutealne i może to problem największy....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zajec wizytę mam o 13:30 a potem uciekamy, więc nie zdążę napisać ;-)

Co do wykresu to ja się nie znam na tym :zawstydzona/y: Trzymam jednak kciukaski :tak:
A badałaś progesteron w II fazie?? Niech lekarz oceni :tak: A cykl z CLO był czy niee??
Ja miałam cykl z CLO i potem duphaston, który odstawiłam i @ nie przyszła ;-) Oby i u Ciebie teraz tak było :-)
 
reklama
Zajec wizytę mam o 13:30 a potem uciekamy, więc nie zdążę napisać ;-)

Co do wykresu to ja się nie znam na tym :zawstydzona/y: Trzymam jednak kciukaski :tak:
A badałaś progesteron w II fazie?? Niech lekarz oceni :tak: A cykl z CLO był czy niee??
Ja miałam cykl z CLO i potem duphaston, który odstawiłam i @ nie przyszła ;-) Oby i u Ciebie teraz tak było :-)
No dobra, wybaczone:) dzięki za kciuki:)
Zajaczek

a badalas progesteron? Bierzesz lutke? Bo jak nie bierzesz to napewno ziola nie zaszkodza.....
lolitko, ja badałam Progesteron w przedostatnim cyklu. I prolaktynę.
23.02,2010 (22 dc.)
Progesteron… 9,34ng/ml …niby norma ale bez szaleństw…
I prolaktyna po obciążeniu spadła do 806,00 mlU/l ( w przeliczeniu 37,88 ng/ml)…..
PROLAKTYNA w pierwszym stopniu UROSŁA – 580,20 mlU/l (27,27 ng/ml)…

z Tą prolaktyną nie wiem co jest, bo wcześniej miałam tak:
30.10.2009 (18dc)
Prolaktyna 349,20 mlU/l (norma 83-622)
PRL (1h po MTC) 6412,00 mlU/l ( norma 83-622)

Po tym co się działo w lipcu, ginka przepisała mi lutkę, ale chyba dla świętego spokoju. po tym jak Szafirek ogladała moje wykresy i mi zwróciła uwagę na to że mam krótkie lutealne to myślę że zioła były by dobre dodatkowo....
 
Do góry