reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No dobra to żeby Kropeczka nie czuła się osamotniona to podbijam:)):-D:-D:-D
Dobrze że nie napisałaś - starych wyjadaczek:-)

Wielkanocnej radości, wielu świątecznych gości, długiej wiosny i czystych rączek życzy Wam Zajączek.:-D:-D:-D:-D

Kropeczka, śliczna sygnatura ;)))

Dziękuję Karola :tak:

Szkoda, że ten wątek tak odpływa :-( Tyle dzięki niemu się dowiedziałam... Tak tu było miło zawsze...
Black Opal, kopę czasu Cię nie widziałam. Masz rację, ten wątek to była kopalnia wiedzy....
ja też dziewczyny od tego wątku zaczynałam moją przygodę z BB.
Ja też już straaaasznie dawno tutaj trafiłam:)
ano zywy byl ten watek jak nic... jak sie znikalo na godzine to kilak stron bylo do czytania i ciezko bylo na biezaco lapac co sie dzieje
teraz raz na miesiac wystarcza zajrzec >(
jak w "Modzie na sukces" :-D:-D:-D:-D
Lolitko zaciskam kciuki !!!! :)))
a co do tego wątku to kiedyś też było jakoś więcej nowych osób a teraz .... tylko właśnie "stare" staraczki tu zaglądają
Bo od kogoś trzeba zacząć - jak my zaczniemy na nowo to się młody narybek zleci:-)
Agniesiar:-):-) co u Ciebie Maleńka???

No, ja podbiłam, obiecuję poprawę, ale i WY musicie zaglądać!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Serdeczne życzenia Wesołych, spokojnych i pachnących wiosną Świąt Wielkanocnych!





Zajączku
moooocno trzymam kciukaski za rocznicowy cykl :tak:
 
siemanki kolezanki

a ja se odpoczywam. z deka chwile posprzatalam i tyle w temacie.... za czas jakis se ziolka strzele i posiedze na tarasie bo cieplo bardzo i slonce w pelni...
a gdzie wsie starajacde zanikly... juz sie kurna nikt nie stara czy sie tak mocno staraja ze nie maja czasu pisac?
 
Dziś puściutko, wszyscy w przedświątecznej krzątaninie zaplątani ;-)
A ja leniu****ę, lekarz kazał nic nie robić to nie będę się mu sprzeciwiać, hehehe :-D
 
Witajcie Kochane:-) długo tutaj nie zaglądałam.U mnie duzo sie działo z malenstwem,w skrócie to miał bezdechy był izaintubowany,był operowany zakładali mu opaske czyli banding na tetnicy płucnej.Teraz ma sie dobrze i oby tak dalej.Jestesmy juz w domku:-)Jest kochaniutki:-)Dobrej nocy Wam zycze z Bartusiem;-)
 
reklama
Do góry