reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hejka Kochane.Jakos smutny dzien dzisiaj,w nocy o 4 wyjechał mój M do norwegi do pracy i znowu jestem sama dobrze ze mam mojego smyka i jeszcze ta katastrofa.Wczoraj musiałam Bartusiowi włozyc czopka,bo biedaczek sie meczył i odrazu poszło,teraz sobie lezy we wózku i ciska kupe,ale mu cos nie idzie i sie denerwuje,dzisiaj mu kupiłam kropelki na plesniawki,polewam mu na smoczek.Taka sobie dzisiaj pogoda,synek w nocy nie mógł spac,jak sie obudził przed 4 w nocy to co godz sie budził,chyba poczuł ze tatus wyjechał:-(A dzisiaj znowu siedze w domku i nie mam planów na dzis.​
 
10 kwiecień 2010r. - tragiczna data dla Polski

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI OFIAROM KATASTROFY SAMOLOTU PREZYDENCKIEGO ORAZ PREZYDENTOWI POLSKI I JEGO ŻONIE

PODAJ DALEJ ŻEBY NIE ZGASŁO

___+_+_+_+__
____+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩

NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU.
 
Hejka Kochane.Jakos smutny dzien dzisiaj,w nocy o 4 wyjechał mój M do norwegi do pracy i znowu jestem sama dobrze ze mam mojego smyka i jeszcze ta katastrofa.Wczoraj musiałam Bartusiowi włozyc czopka,bo biedaczek sie meczył i odrazu poszło,teraz sobie lezy we wózku i ciska kupe,ale mu cos nie idzie i sie denerwuje,dzisiaj mu kupiłam kropelki na plesniawki,polewam mu na smoczek.Taka sobie dzisiaj pogoda,synek w nocy nie mógł spac,jak sie obudził przed 4 w nocy to co godz sie budził,chyba poczuł ze tatus wyjechał:-(A dzisiaj znowu siedze w domku i nie mam planów na dzis.​
no pewnie czuł że tatuś wyjechał
bardzo tragiczny dzień dla Polski znowu zapisuje się w historii naszego kraju-bardzo to wszystko przykre:(:(
 
Cześć Kobitki
TO może i ja się zamelduję:))
Ale dzisiaj śpiąca jestem, cały dzień mi się oczy zamykają...

Buziaki dla wszystkich***
Wikula...jesteśmy w podobnym "stadium" widziałam:)) Zaciskam kciuki za Egipcjanina małego:))

To co się stało jest okropną niewyobrażalna tragedią :((((((( Najszczersze kondolencje dla rodzin tych co zginęli:(((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie Kobietki :happy:

Widzę, że wąteczek troszkę ruszył - nawet musiałam trochę nadrabiać.. Cieszę się ogromnie :-D

Jakoś nie mam czasu ostatnio na forum. Niby na L4 siedzę, ale zawsze coś :baffled:

U mnie ok. Usg połówkowe wypadło świetnie :tak: Lekarz powiedział, że nie widać aby dzidziusiowi coś było nie tak, więc mocno się cieszę :biggrin2:


Pozdrawiam Was serdecznie :wink:
 
Hejka Kochane:biggrin2:Ja z Bartusiem juz jestesmy przygotowani do lekarza,czekamy na szwagra jedzie nas zawiesc.Noc miałam super troche sie nie wyspałam,bo mały jak sie obudził o 5 do mleczka tak nie mógł zasnąc,ale ogólnie bylo dobrze.Jestem ciekawa ile mój smyk wazy i mierzy,widac ze jest wiekszy i wiecej wazy,bo jak go nosze to rece troche bolą.U nas słoneczna pogoda i Wam również zycze słonecznego dnia;-)
 
reklama
Do góry