reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Zajaczek
ale czego Ty na ta prolaktyne z obciazeniem patrzysz. toc ona zadnego znaczenia nie ma wiec spokojnie kochana
a z lutealna - ost 2 cykle widze ze okolo 11 dni, ale wczesniej mialas okolo 13 wiec to bylo super.... te 11 troche krotkawe ale nie jakies tragiczne, ale dla spokoju lutke mozna strzelic. jak lutke bierzesz to ziol nie trzeba, nie mieszaj za duzo

a od czego ta lutealna sie troche skrocila osttanio ?
 
reklama
Cześć Kochane.Synus jakis nie spokojny jest w nocy niemógł zasnac dzisiaj tez teraz spi,ale non stopa sie budzi nie ma gorączki.Bartus ma jakies krostki na twarzy czerwone mysle ze to potówki,bo juz jest ich mniej.Taka sliczna pogoda jest oby tak dalej bo juz niedługo chciałabym iśc z malutkim na spacerek.Dobrego dnia Wam życze;-)
 
Zajaczek
ale czego Ty na ta prolaktyne z obciazeniem patrzysz. toc ona zadnego znaczenia nie ma wiec spokojnie kochana
a z lutealna - ost 2 cykle widze ze okolo 11 dni, ale wczesniej mialas okolo 13 wiec to bylo super.... te 11 troche krotkawe ale nie jakies tragiczne, ale dla spokoju lutke mozna strzelic. jak lutke bierzesz to ziol nie trzeba, nie mieszaj za duzo
a od czego ta lutealna sie troche skrocila osttanio ?
No widzisz, moja ginka mówiła że ma i brałam bromek. Ale to były badania z listopada. Te z lutego tego roku są gorsze - ta podstawowa jest za wysoka. Nie byłam z nią jeszce u gina bo nie mam kiedy. W ogóle mam na jakiś czas dość lekarzy. kiedyś miałam jak w mordeczkę strzelił cykle 28dniowe. Po tym jak w lipcu udało się (na chwilę niestety) cykle mi się skrróciły niestety. Jeden nawet miałam 24 dni:( dlatego zaczęłam z ziołami. jak zaczełam brać w listopadzie bromek to miałam tak 26-28 dni. ale myśle ze ta lutealna niespecjalna jest:( chyba dorzucę te zioła jednak. :)

Cześć Kochane.Synus jakis nie spokojny jest w nocy niemógł zasnac dzisiaj tez teraz spi,ale non stopa sie budzi nie ma gorączki.Bartus ma jakies krostki na twarzy czerwone mysle ze to potówki,bo juz jest ich mniej.Taka sliczna pogoda jest oby tak dalej bo juz niedługo chciałabym iśc z malutkim na spacerek.Dobrego dnia Wam życze;-)
Wzajemnie Madziu. Niedługo będziesz mogła z dzidzią spacerować, zobaczysz:)
 
z obciazeniem ma tylko znaczenie jak podstawowa prolaktyna jest zla kochana.... no jak masz podst za wysoka to bromek sie przyda
 
TO może i ja się zamelduję:))
fajnie by bylo, jakby ten wątek od nowa ruszył, zawsze tutaj tak wesoło było:)

Mam nadzieję, że mnie tutaj pamiętacie i mnie stąd nie wrzucicie???

Ale dzisiaj śpiąca jestem, cały dzień mi się oczy zamykają...

Buziaki dla wszystkich***
 
reklama
Do góry