reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Cześć Laski:biggrin2:,

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno nie długo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
PS. Możliwe, że już poruszałyście ten temat, jeżeli tak to sorki
Misiarw cóż niestety nie umiem odpowiedzieć na twoje pytania:-(ale nie nastawiaj się że inseminacja to małopocieszająca perspektywa, wbrew wszystkiemu wielu parom włąsnie dzięki inseminacji udaje się zajść ciąże, wiec trzeba być dobrej myśli, choć zdaje sobie sprawę a nawet wiem jakie to trudne Trzymam kciuki za was pozdrówka
dzięki i sorki za moje słowa odnośnie inseminacji, zdaje sobie sprawę że wiele par chciało by mieć taką szansę, ale te 10% szns na dziecko załamało mojego męża. Całkiem stracił nadzieję na potomstwo. Pozdrawiam.
 
reklama
Martilla dwie moje koleżanki z tego forum zaszły w ciążę po inseminacji jedna za pierwszym razem a druga za trzecim.
Głowa do góry ja czytałam że jest to 20% :happy:
Sama zastanawiam się nad IUI jeśli wkrótce mi się nie uda.
No i czekamy na wyniki nasienia mojego M.

dzięki dzięki , ale to z inseminacją do koleżanki wyżej:-) ja pytałam o lepkość nasienia:-)
 
Karolka.de dzięki za wsparcie.
Oto fluidki dla Ciebie ***************************************od mojego Karolka (fasolinki która mam nadzieję jest we mnie) buziaki
 
jeżeli nasienie nie upłynnia się po godzinie tzn. że jest zbyt duża lepkość. Przez to żołnierzyki nie mogą się przebić do celu
na wyniku badania jest napisane ,że upłynniło się po 20 minutach, No i ta lepkość + + gdzie norma to +. I w uwagach napisali "podwyższona lepkość ejakulatu" , stąd moje pytanie czy to bardzo źle te + + czy nie ma wielkiej tragedii i wpływu na zajście w ciażę?
 
byliśmy prywatnie u androloga,na NFZ czekalibyśmy wieki ;-)płaciliśmy cos ok.100zł za wizytę do tego tabletki ,tez coś ok.100zł na receptę, miał ich na 3-mies.dwa różne opakowania.Nie pamiętam nazwy,ale to i tak nieważne bo "Wy" dostaniecie dostosowane do Twojego mężulka wyników leki;-) Trzymam kciuki,

Dzięki Kochana za info, już zobaczyłam gdzie u nas jest androlog-sprawdziłam nawet opinie o nim i spoko, jutro dzwonię nas umówić na wizytę;-)
 
na wyniku badania jest napisane ,że upłynniło się po 20 minutach, No i ta lepkość + + gdzie norma to +. I w uwagach napisali "podwyższona lepkość ejakulatu" , stąd moje pytanie czy to bardzo źle te + + czy nie ma wielkiej tragedii i wpływu na zajście w ciażę?
mój m. ma +++, gin powiedział, że jeżeli badanie sie powtórzy to okaże się, że bez inseminacji się nie obędzie. :no: co do ++ to jest na pewno lepiej niż u nas
 
Witam sie ja wieczorową porą.Pogoda do dupy,juz w niektórych miastach blizej mnie spadł snieg masakra:szok:Dlatego dzisiaj umówiłam sie z mama i pomogła mi wybrac płaszczyk zimowy,bo juz trzeba nosic tak zimno brrr.Super jest nawet po ciazy moge go nosic:tak:Pozdrawiam wszystkie dziewczynki starsze i te nowsze;-)
 
reklama
Uuuuuuuuuuf nadrobiłam wszystkie zaległości:-)

Heloooooo Laski:-)
Byłam wczoraj u kumpeli dlatego mnie nie było;-) ale już jestem i to w znacznie lepszym humorku:tak:

Lolitko dzięki Kochana za interpretację - na początku nie była miła, ale tak jak już wcześniej pisałsm przynajmniej wiemy na czym stoimi:tak:

Aga27 trzymam moooooocnoooooo kciuki za Karolka:happy: to dobry czas, żeby któraś znowu ogłosiła światu, że jest w .....

Karola.de dzięki za słowa o sprawdzalności inseminacji - niewiem czy nas to też nie będzie czekać.

Misiarw - przede wszystkim witam Cię, widzę, że jesteś z okolicy;-). Co do tego co pisałaś o mężu i inseminacji - myślę, że lepiej mieć 10% niż nic. Tu przecież dziewczyny piszą, że długoooooo nic i fasolinka nie wiadomo skąd:szok:. Jak tu pobędziesz to Laski dadzą Ci pozytywną energię:tak:

ja sie wczoraj wygadałam, a dziś z M ...:rofl2: nie patrzę już na to czy będzie z tego efekt czy poprostu będziemy się kooooooooochaaaaaaaaaaaaaaać:cool2: co ma być to będzie;-)

Wogóle to witam wszystkie nowe Laseczki:tak:
 
Do góry