reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam sie ja wieczorową porą.Pogoda do dupy,juz w niektórych miastach blizej mnie spadł snieg masakra:szok:Dlatego dzisiaj umówiłam sie z mama i pomogła mi wybrac płaszczyk zimowy,bo juz trzeba nosic tak zimno brrr.Super jest nawet po ciazy moge go nosic:tak:Pozdrawiam wszystkie dziewczynki starsze i te nowsze;-)

Kochana dobrze, że "zrobiłaś" sobie przyjemność, oczami wyobraźni widzę, że płaszczyk leży na Tobie suuuupcioooo:tak:
Pozdrów dzisiusia od cioci Ani;-)
 
reklama
Kochana dobrze, że "zrobiłaś" sobie przyjemność, oczami wyobraźni widzę, że płaszczyk leży na Tobie suuuupcioooo:tak:
Pozdrów dzisiusia od cioci Ani;-)

Dziekuje pozdrowiłam;-)A jak sie dowiem mam nadzieje ze juz za 2 tyg czy bede miała chłopaczka czy dziewczynke to kupie maluszkowi ciuszki,dzisiaj widziałam naprawde came cudenka za niskie ceny:tak:
 
Witajcie...
Jestem tu nowa,,,Staramy sie z mezulkiem o dziecko, ciagle pod goreczke a to nieregularne miesiaczki a to zawsze cos! Wyregulowalam miesiaczki , zaszalelismy w tym miesiacu...
Ostatni okres mialam 14 wrzesnia! wczoraj zrobilam test (bobo test strumieniowy) wyszly 2 kreseczki jedna blada ale widoczna okiem:) zrobilam go popoludniu!!!! dzisiaj zrobilam rano pre test plytkowy wyszedl negatywny, popoludniu zrobilam bobo test plytkowy i tez negatywny ...juz zglupialam!
poszlam na bete wyniki jutro...Boje sie tak duzo nadzieji zrobilam sobie tym testem..
Wysylam link testu...
Pozdrawiam serdecznie

http://img379.imageshack.us/img379/803/dsc06541.jpg
 
Witajcie...
Jestem tu nowa,,,Staramy sie z mezulkiem o dziecko, ciagle pod goreczke a to nieregularne miesiaczki a to zawsze cos! Wyregulowalam miesiaczki , zaszalelismy w tym miesiacu...
Ostatni okres mialam 14 wrzesnia! wczoraj zrobilam test (bobo test strumieniowy) wyszly 2 kreseczki jedna blada ale widoczna okiem:) zrobilam go popoludniu!!!! dzisiaj zrobilam rano pre test plytkowy wyszedl negatywny, popoludniu zrobilam bobo test plytkowy i tez negatywny ...juz zglupialam!
poszlam na bete wyniki jutro...Boje sie tak duzo nadzieji zrobilam sobie tym testem..
Wysylam link testu...
Pozdrawiam serdecznie

http://img379.imageshack.us/img379/803/dsc06541.jpg

moja koleżanka niedawno miała identyczny problem co Ty,zrobiła betę i ciąży nie ma niestety :-( testy z rana sa bardziej wiarygodne,ale kto wie ;-)mam nadzieje że u Ciebie będzie odwrotnie i beta będzie wysoka
 
reklama
mój m. ma +++, gin powiedział, że jeżeli badanie sie powtórzy to okaże się, że bez inseminacji się nie obędzie. :no: co do ++ to jest na pewno lepiej niż u nas
tylko nam tych wyników lekarz nie interpretował... ech co za los

Witajcie...
Jestem tu nowa,,,Staramy sie z mezulkiem o dziecko, ciagle pod goreczke a to nieregularne miesiaczki a to zawsze cos! Wyregulowalam miesiaczki , zaszalelismy w tym miesiacu...
Ostatni okres mialam 14 wrzesnia! wczoraj zrobilam test (bobo test strumieniowy) wyszly 2 kreseczki jedna blada ale widoczna okiem:) zrobilam go popoludniu!!!! dzisiaj zrobilam rano pre test plytkowy wyszedl negatywny, popoludniu zrobilam bobo test plytkowy i tez negatywny ...juz zglupialam!
poszlam na bete wyniki jutro...Boje sie tak duzo nadzieji zrobilam sobie tym testem..
Wysylam link testu...
Pozdrawiam serdecznie

http://img379.imageshack.us/img379/803/dsc06541.jpg

nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałam ,że ten bobo test strumieniowy jest jakiś felerny, pokazuje czasem coś czego nie ma... ale życzę żeby u Ciebie było inaczej!

słyszałam ,że u was Lolitka to ekspertka, jakbym mogła prosić o jej wypowiedz odnosnie tej lepkości nasienia byłabym wdzięczna
 
Do góry