reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej dziewczyny pam pytanie jestem ostatni dzień na luteinie dzis 25dc i ostatni dzień brania tabletki i jestem w szoku bo mam plamienia i to takie całkiem całkiem czyżby luteina mi uregulowała cykle bo ja nigdy nie mam regularnie ostatnio miałam 44dc prosze o odpowieś bo sie nieco przestraszyłam i czy mam wziąści tą ostratnią tabletkę?
 
reklama
Hej dziewczyny pam pytanie jestem ostatni dzień na luteinie dzis 25dc i ostatni dzień brania tabletki i jestem w szoku bo mam plamienia i to takie całkiem całkiem czyżby luteina mi uregulowała cykle bo ja nigdy nie mam regularnie ostatnio miałam 44dc prosze o odpowieś bo sie nieco przestraszyłam i czy mam wziąści tą ostratnią tabletkę?
Hm, nie znam sie na luteinie, ale nie mozna zakładać, skoro to pierwszy taki cykl, że luteina wyregulowała. O wyregulowaniu można mówić jak taki stan utrzymuje się przez conajmniej kilka cykli. Co do tego czy brać czy nie brac, mysle, że skoro masz przepisaną konkretną ilość to powinnaś wziąć do końca, ale lekarzem nie jestem ;-)
 
Cześć Laski:biggrin2:,

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno nie długo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
PS. Możliwe, że już poruszałyście ten temat, jeżeli tak to sorki
user_online.gif
A to, że nasienie jest lepkie z czym się wiąże? z tym, ze plemniki mają utrudnione poruszanie się? A morfologia plemników dobra wyszła??
Pytam z ciekawości, bo niestety nie umiem odpowiedzieć na pytanie. Mój póki co nie chce badać nasienia:crazy:
 
Hejka dziewczęta jak tam wasze nastroje w ten kiepściutki pogodowo dzień? Bo moje masakra:-(dół , lęk i strach:-(Jutro według lekarza mogę testować, ale boje się strasznie i pewnie tego nie zrobie, tylko tak jak wspominałam wczęśniej przeczekam z tym do weekendu, chyba że @ mnie wyprzedzi :-(choć mocno wierzę że tak nie będzie,ale brzusio niestety troszke pobolewa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
PSychicznie wysiadam, mam nadzieję ze u was lepiej pozdrówka:-(
 
Cześć Laski:biggrin2:,

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno nie długo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
PS. Możliwe, że już poruszałyście ten temat, jeżeli tak to sorki
Misiarw cóż niestety nie umiem odpowiedzieć na twoje pytania:-(ale nie nastawiaj się że inseminacja to małopocieszająca perspektywa, wbrew wszystkiemu wielu parom włąsnie dzięki inseminacji udaje się zajść ciąże, wiec trzeba być dobrej myśli, choć zdaje sobie sprawę a nawet wiem jakie to trudne Trzymam kciuki za was pozdrówka
 
Hej dziewczyny pam pytanie jestem ostatni dzień na luteinie dzis 25dc i ostatni dzień brania tabletki i jestem w szoku bo mam plamienia i to takie całkiem całkiem czyżby luteina mi uregulowała cykle bo ja nigdy nie mam regularnie ostatnio miałam 44dc prosze o odpowieś bo sie nieco przestraszyłam i czy mam wziąści tą ostratnią tabletkę?
Witaj Olica wydaje mi się że nie ma się co strachać i wziąść ostatnią tabletkę jeśli tak miałaś zapisane, ja tam zawsze brałam tak długo jak mi doktorek kazał, a teraz postanowiłąm sie zbuntować i brać trochę dłużej bo boję się robic teściora, choć tak naprawdę wiem że jeśli się nie udało to nie ma sensu faszerować się tym duphastonem. Ale muszę jakoś wytrwać w pracy ,a dopóki jest nadzieja jest łatwiej pracować dlatego też w wekendzik teścik bo wtedy jeśłi nie to do poniedziałku dojdę do siebie choć troszkę mam nadzieję :-(Pozdrawiam
 
Martilla dwie moje koleżanki z tego forum zaszły w ciążę po inseminacji jedna za pierwszym razem a druga za trzecim.
Głowa do góry ja czytałam że jest to 20% :happy:
Sama zastanawiam się nad IUI jeśli wkrótce mi się nie uda.
No i czekamy na wyniki nasienia mojego M.
 
Witaj Olica wydaje mi się że nie ma się co strachać i wziąść ostatnią tabletkę jeśli tak miałaś zapisane, ja tam zawsze brałam tak długo jak mi doktorek kazał, a teraz postanowiłąm sie zbuntować i brać trochę dłużej bo boję się robic teściora, choć tak naprawdę wiem że jeśli się nie udało to nie ma sensu faszerować się tym duphastonem. Ale muszę jakoś wytrwać w pracy ,a dopóki jest nadzieja jest łatwiej pracować dlatego też w wekendzik teścik bo wtedy jeśłi nie to do poniedziałku dojdę do siebie choć troszkę mam nadzieję :-(Pozdrawiam


Dzięki:)
 
A to, że nasienie jest lepkie z czym się wiąże? z tym, ze plemniki mają utrudnione poruszanie się? A morfologia plemników dobra wyszła??
Pytam z ciekawości, bo niestety nie umiem odpowiedzieć na pytanie. Mój póki co nie chce badać nasienia:crazy:


Cześć,
Mój też pół roku nie chciał zrobić badań, ale w końcu się przełamał. I dobrze, przynajmniej wiemy na czym stoimy. Morfologia i reszta wyników ok. Szkoda, bo jakby miał jakieś bakterie, to można by to wyleczyć antybiotykiem, a tak nie wiem co mamy teraz robić.:no:Namów swojego męża na badania, naprawdę warto
Powodzenia. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry