reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Martilla poproś Lolitkę jak tylko się pojawi na pewno bedzie wiedziała coś w tym temacie.
Tina ja w marcu miałam taką samą sytuację tylko u mnie dwie kreski pokazały się rano na pre test na innych już była tylko jedna:no: W ciązy nie jestem test kłamał.
 
Kochane

Lepkosc sprawa jak zwykle niedobra. Nasienie jest za geste, by doszlo do normalnego zaplodnienia, bo plemniki nie maja sily "przebic sie" przez sluz. To w zasadzie daje taki efekt - niemoznosc zafasolkowania naturalna metoda. Trza wtedy uderzyc w IUI gdzie nasienie sie preparuje. Ale wsio zalezy od stopnia lekosci

Dobra waidomosc to taka, ze czasem lepkosc ustepuja jak palcem odjal dlatego trzeba powtorzyc badanie

Zla wiadomosc - lepkosc nasienia BARDZO czesto oznacza stan zapalny - niewykluczone, ze wszystko sie rozejdzie po sildnej dawce antybiotykow. Lepkosc moze tez byc genetyczna badz tez moze oznaczac zylaki powrozka nasiennego

+++ oznaczaja dosc silne pozlepianie plemniorow - wiec naturalnie sie raczej nie da chyba ze bylo to wynikime stanu zaplanego badz infekcji - wtedy sie moze i da wyleczyc antybiotkami
 
Ostatnia edycja:
Witam sie ja wieczorową porą.Pogoda do dupy,juz w niektórych miastach blizej mnie spadł snieg masakra:szok:Dlatego dzisiaj umówiłam sie z mama i pomogła mi wybrac płaszczyk zimowy,bo juz trzeba nosic tak zimno brrr.Super jest nawet po ciazy moge go nosic:tak:Pozdrawiam wszystkie dziewczynki starsze i te nowsze;-)

U mnie od rana pada śnieg, nie dopinam się w żadną kurtkę i na dodatek jeżdżę na oponach letnich. Cóż , kto by się spodziewał zimy w październiku? Niby ostrzegali, ale kto uwierzył?

Dziekuje pozdrowiłam;-)A jak sie dowiem mam nadzieje ze juz za 2 tyg czy bede miała chłopaczka czy dziewczynke to kupie maluszkowi ciuszki,dzisiaj widziałam naprawde came cudenka za niskie ceny:tak:

Cudeńka za niskie ceny? Gdzie ? U mnie wszystko ma ceny z kosmosu. Widziałam fajny welurowy kombinezon w smyku- 75 zł!

Witajcie...
Jestem tu nowa,,,Staramy sie z mezulkiem o dziecko, ciagle pod goreczke a to nieregularne miesiaczki a to zawsze cos! Wyregulowalam miesiaczki , zaszalelismy w tym miesiacu...
Ostatni okres mialam 14 wrzesnia! wczoraj zrobilam test (bobo test strumieniowy) wyszly 2 kreseczki jedna blada ale widoczna okiem:) zrobilam go popoludniu!!!! dzisiaj zrobilam rano pre test plytkowy wyszedl negatywny, popoludniu zrobilam bobo test plytkowy i tez negatywny ...juz zglupialam!
poszlam na bete wyniki jutro...Boje sie tak duzo nadzieji zrobilam sobie tym testem..
Wysylam link testu...
Pozdrawiam serdecznie

http://img379.imageshack.us/img379/803/dsc06541.jpg

Witam i trzymam kciuki. Dobrze,że zrobiłaś bete- będziesz mieć pewność czy jest fasolka.
 
Lolitka
a lepkość ++ to też taka tragedia jak przy +++ ? trzeba w to jakoś ingerować czy na razie zostawić jak jest ? wiesz może od czego tak się dzieje, że lepkość się zwiększa? mają na to wpływ nie wiem jakieś używki, sposób odżywiania itp?
 
Martilla

Tak jak napisalam wyzej - lepkosc moze byc genetyczna, moze byc wynikiem infekcji, moze byc wynikiem zylakow powrozka u M. Nic z tym nie mozna zrobic jesli genetyczne. Jesli infekcja/bakterie - wtedy atakujecie to antybiotykami. Czasem jednak nie mozna ich wybic z nasienia stad nasteoeny krok do IVF.

Przy IUI standardowo preparuje sie nasienie z antybiotykami - i czasem to nie pomaga.

++ wiadomo ze lepiej niz +++. Niemniej jednak trza powtorzyc wynik za kilka tygodni i zobaczyc czy sie cos poprawilo. W miedzyczasie: albo robicie posiew nasienia w celu dalszych badan, albo bierzecie na przeczekanie nie robicie nic majac nadzieje ze to cos przejsciowego. To zalezy od tego jak bardzo wam sie spieszy. Nie ma na to zadnych witamin ani takich tam. Jesli atakowac to hardway. Czesto przy zwiekszonej lepkosci sa przeciwciala w nasieniu ktoe dodatkowo utrudniaja fasolkowanie...
 
Martilla

Tak jak napisalam wyzej - lepkosc moze byc genetyczna, moze byc wynikiem infekcji, moze byc wynikiem zylakow powrozka u M. Nic z tym nie mozna zrobic jesli genetyczne. Jesli infekcja/bakterie - wtedy atakujecie to antybiotykami. Czasem jednak nie mozna ich wybic z nasienia stad nasteoeny krok do IVF.

Przy IUI standardowo preparuje sie nasienie z antybiotykami - i czasem to nie pomaga.

++ wiadomo ze lepiej niz +++. Niemniej jednak trza powtorzyc wynik za kilka tygodni i zobaczyc czy sie cos poprawilo. W miedzyczasie: albo robicie posiew nasienia w celu dalszych badan, albo bierzecie na przeczekanie nie robicie nic majac nadzieje ze to cos przejsciowego. To zalezy od tego jak bardzo wam sie spieszy. Nie ma na to zadnych witamin ani takich tam. Jesli atakowac to hardway. Czesto przy zwiekszonej lepkosci sa przeciwciala w nasieniu ktoe dodatkowo utrudniaja fasolkowanie...
dziękuję Ci bardzo! odnośnie tego czy nam się spieszy to powiem tak: każdy by chyba chciał żeby udało się zajść jak najszybciej, ale to nasz 5 cykl starań także szału nie ma jeszcze i możemy na razie dalej próbować, jeśli wciaż bezowocnie zajmiemy się kolejnymi badaniami, jeszcze raz strasznie Ci dziękuję ! i życzę powodzenia!:tak:

Moj M tez ma lepkosc ++, ale to nie bylo problemem - problemem byly moje cykle bezowulacyjne. Dostalam CLO i jak widac pojutrze zaczynam 15tc ;-)

I Tobie również dziękuję za tego dającego nadzieję posta;-) Spokojnej ciąży , pozdrawiam!
 
reklama
Hejka.U mnie z pogodą juz troche lepiej nie wieje tak mocno,w przyszłym tyg ma przyjsc babie lato ale jak bedzie to sie okaze.LOREE u mnie w Koscierzynie są niektóre tanie rzeczy za niske ceny dla dzidziusiów jest taki fajny dzieciecy sklep PEPCO cudowne ubranka:tak:
 
Do góry