reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hejka Kobitki:-)A u mnie po staremu,mam jeszcze mdłosci,spiaca takie typowe objawy w ciązy,czuje sie dobrze ciesze sie bo to juz czwarty miesiąc.

Hei kochana.
To dobrze ze ciaza przebiega superowo:-)U mnie 15 tydzien,nie mam mdlosci od 12 tygodnia,ale czasmi brzuch boli jakby rozrywalo mnie,okropne:-(
Buziaki
 
Witam się wieczornie:-) ja jutro idę z ciekawości na podgląd więc dam znać co i jak:tak: ale tempka dzisiaj tez wysoka, i wydaje mi sie, ze macica jest opuchnięta.
Teraz wystarczy tylko czekać ;-)
Aga moze faktycznie masz bezowulacyjny cykl, albo miałas pozno owulkę. Który to dc??

KAMA co tam u Ciebie słychać??
Hejka Pajko to 28 dzień cyklu, jesteśmy po inseminacji i nasz lekarz powiedział mi żebym zrobiła teścik po 14 dniach od inseminacji , zrobiłam bo tak sobie pomyślałam że po co mam się dalej faszerować jakimś duphastonem jesli się nie udało:( i odstawiłąm choć @ jeszcze nie ma, ale przedwczoraj było troszkę kremowych upławów wiec sądzę że dzień dwa i się zołza pojawi. Choć nie ukrywam że mam cichą nadzieję że jestem z tych u których test płytkowy nie zdaje egzaminu i że wkrótce okaże się że jest ciąża. Pozostaje mi tylko wierzyć i pewnie troszkę sobie wkręcac .Pozdro:)
 
Tush wiem o tym że często testy zawodzą i bardzo bym chciała żeby tak było w naszym przypadku. @ jak narazie się nie pojawiła wiec jeszcze ciągle jest nadzieja:) Bużka

Agus wiec ja trzymam mocno, mocno oby to byla juz dzidzia kochana



powiedzcie mi czy jak moj maz sobie lubi wieczorem przybszklaneczce winka siedziec to ma wplyw na zywotnosc jego pkemnikow, hehe starm mu sie to wmowic ale on nie wierzy..smieje sie ze mnie a ja jakos to inaczej przezywam i odbieram, denerwuje mnie to :wściekła/y:
 
Nektarynko a czy te zioła działają też na endo??

Pajeczko ja pilam ziolka w cyklu w ktorym udalo mi sie zajsc, na usg w dniu owu endo bylo kiepskie, ale nachlalam sie czerwonego wina i juz na nastepnym usg (dwa dni pozniej) bylo wszystko ok
:-D

Ja mam własnie stresa z tą jutrzejszą wizytą bo tak bardzo chciałaym, zeby powiedzial , ze nie ma tam nic, ale bede sie stresowala do 16:30. Chociaz bóli juz nie mam żadnych to wole sprawdzic, szczegolnie, ze sobie popilam roche większą ilość tych ziółek :zawstydzona/y: i mogły się tam różne rzeczy zadziać

Ja na poczatku nie wiedzialam dokladnie ile pic ziolek i powiem Ci ze mnie glowa zaczela strasznie bolec i mnie mdlilo jak sie okazalo, ze pilam za duzo. Pozniej zaczelam pic tyle ile trzeba i czulam sie fizycznie super
:-D

- M przeszedł serię nieszczęśliwych wypadków i aktualnie leczy się z nadciśnienia i alergii

Skoro M leczy sie na alergie, to moze wiesz cos o odczulaniu? Czemu niektorzy maja doustne a inni zastrzykowe? Jakie sa plusy i minusy odczulania? Ja sie zupelnie na tym nie znam, ale slyszalam ze sobie mozna masakre w organizmie zrobic, a moj M to planuje
:baffled:


Hejka Pajko to 28 dzień cyklu, jesteśmy po inseminacji i nasz lekarz powiedział mi żebym zrobiła teścik po 14 dniach od inseminacji , zrobiłam bo tak sobie pomyślałam że po co mam się dalej faszerować jakimś duphastonem jesli się nie udało:( i odstawiłąm choć @ jeszcze nie ma, ale przedwczoraj było troszkę kremowych upławów wiec sądzę że dzień dwa i się zołza pojawi. Choć nie ukrywam że mam cichą nadzieję że jestem z tych u których test płytkowy nie zdaje egzaminu i że wkrótce okaże się że jest ciąża. Pozostaje mi tylko wierzyć i pewnie troszkę sobie wkręcac .Pozdro:)

Mnie test zawiodl, wiec wyluzuj laska, jedna kreska nie znaczy, ze nie ma fasolki
;-) Wazne zeby sie tempka wysoka utrzymywala :tak:
 
reklama
Witam i znowu dzis rano sie mierzyłam 37.2 i o co chodzi tak sobie pomyślalam Nektarynka napisała że mogłam mieć owulacje w 30 dc i taka gorączka no bo jestem po owulacji dziś 44 dc tak sobie myślę że jeśli całkiem przypadkiem trafiłam w owulacje tego 30 dc a to jest możliwe to mogę być w pierwszy tygodniu ciąży no i na teście nie pokazują się dwie kreski jeśli jestem w błedzie że tak może być to niech mnie ktoś poprawi:-)
 
Do góry