reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Rybko! ja nabijalam sobie glowe (i wciaz nabijam-bo nadal sie staram) przeroznymi obawami i lekami, o zdrowie dziecka - ale po dolaczeniu do tego forum dowiedzialam sie,ze to normalne i ze wiele dziewczyn przechodzi przez to samo. Ciesze sie ze nie jestem w tym sama, poniewaz gdy rozmawialam o tym z moja mama czy siostra, obydwie zareagowaly jakbym byla nienormalna, i powiedzialy mi ze to nie jest dobre tak sie zamartwiac. Oczywiscie,ze nie jest to dobre, ale z drugiej strony, to chyba naturalne? Takze nie martw sie - nie jestes sama :)
Pewnego dnia, kieyd bedziesz miec sliczne zdrowe dziecko, przestaniesz sie martwic i bedziesz mogla w pelni cieszyc sie cudownym macierzynstwem.
Zycze Ci tego z calego serca!
 
reklama
To gdzie ten twoj malz wyjechal ze marzenie spelnia?
Jest w cywilizowanym kraju wśród pięknych okoliczności przyrody ;-) tzn. w Szwecji :-)

Mi się coś wydaje, że już jutro przyjdzie @. To by było 12 dni fazy lutealnej - najkrócej odkąd prowadzę obserwacje. Ale dzisiaj tak się czuję, że gdyby nie poranna temperatura to mogłabym przysiąc, że dziś będzie @. Zresztą wiele razy w ciągu dnia latałam do łazienki sprawdzić, bo byłam pewna, że to już.
Booooli mnie i ogólnie mi źle :baffled: chciałabym się zaszyć pod kołderką do powrotu M :-(
 
tak jak przypuszczalam Megibrown.. ze tamto krawwienie na koniec miesiaca to bylo srodcykliczne a teraz @ bo temp niska.. (ale nie przejmuj sie taka tempka normalna..

my sie staramy od maja 2008, u nas slabe plywaki, poza tym bralam raz clo ale wyszedl mi wtedy bezowulacyjny cykl (51 dniowy)

Olica26 byc moze mialas pozno owulacje i dlatego jeszcze @ nie ma.. moze owu byla w 30dc i dopiero w 44dc bedzie @... tego nie wiadomo.. bo temp wysoka tzn normalna w fazie lutealnej (poowulacyjnej)
 
Hejka niestety rano na teście ujrzałam jedną kreskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem wściekła zła zdołowana wszystko naraz.A okresu jeszcze nie ma , a wolałabym skoro już nie ma ciąży żeby okres był jak najszybciej.Mega dół chyba prześpię dziś cały wieczór zmykam tulić się do mężusia.
 
Hejka niestety rano na teście ujrzałam jedną kreskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem wściekła zła zdołowana wszystko naraz.A okresu jeszcze nie ma , a wolałabym skoro już nie ma ciąży żeby okres był jak najszybciej.Mega dół chyba prześpię dziś cały wieczór zmykam tulić się do mężusia.

czasem testy zawodza... duzo jest takich przypadkow...
 
Witam się wieczornie:-) ja jutro idę z ciekawości na podgląd więc dam znać co i jak:tak: ale tempka dzisiaj tez wysoka, i wydaje mi sie, ze macica jest opuchnięta.
Teraz wystarczy tylko czekać ;-)
Aga moze faktycznie masz bezowulacyjny cykl, albo miałas pozno owulkę. Który to dc??

KAMA co tam u Ciebie słychać??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajka super ze Ci pomogly ziolka.. zycze jak najlepiej..

u mnie po staremu.. teraz M nie ma siedzi u rodzicow bo ma robote niedaleko opola.. wiec zeby zaoszczedzic na paliwie to siedzi u nich i w piatek juz przyjedzie.. a mi moze w niedziele sie skonczy @ to sobie pobrykamy :-D
w kazdym razie u mnie nic nowego.. chodze do pracy za tate potem wlasny juz biznes niedaleko taty w a zasadzie 3 kroki:)
 
reklama
Nektarynko no mam nadzieje, ze pomogły bo podobno słyszałam, że to, że sie ma skok tempki to jeszcze nie powod, ze byla owulka a że u mnie to zawsze tak dziwnie, to stwierdzilam, ze pojde jutro na podgląd, żeby sie dowiedziec. Nie wiem czy podwyzszona tempka by sie utrzymywala jakbym np pecherzyk nie pekl i by byla torbiel. No, ale jutro sie okarze. No ale i tak NEKTARYNKO DZIEKUJE za polecenie zi.ółek, bo Twoj przykład mnie do nich przekonał

Lolitko ja to bym chciala, żeby troche dluzej sie poutrzymywala :-) ale w sumie nie wiem czy mam juz zaczac brac luteine czy nie.

Czyli mam rozumiec, ze jezeli mialam owulke 11 dc to w takim razie @ powinna przyjsc po 25 dc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry