reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No luteine juz trza brac.
Klasycznie niby na 26 dostaniesz kolejna....Ale mozesz miec inna niz 14 dni faze lutealna....Ja mam 15 dni
 
reklama
no ja własnie mam różnie od 14-16 dni. Mam tylko nadzieje, ze lekarz faktycznie potwierdzi owulacje i powie, ze nie ma pecherzykow .

Nektarynko a czy te zioła działają też na endo??
 
jesli chodzi o endo to nie wiem jakie mialam przed braniem ziol ale po braniu jakos ponad 10mm (jak to gin powiedzial ze dobre) takze nie wiem czy to dziala na endo czy nie.. jesli chodzi o luteine to faktycznie trzeba brac.. ale moze jutro po wizycie wszystkiego sie dowiesz.. w kazdym razie mnie tez gin uswiadomil ze skok i wysokiem temperatury, sluz i odpowiednia szyjka nie swiadczą o owu.. to tylko mozna sie przekonac na monitoringu..
jesli chodzi o @ to tak jak lolitka pisze ze po 25dc czyli 26 powinna przyjsc @ jesli masz faze lutealna 14 dniową jesli wiecej to dluzej poczekasz..

ja umowilam sie za tydzien we wtorek na tomograf takze pojde sobie do szpiala i mnie beda przeswietlac..
 
Ja mam własnie stresa z tą jutrzejszą wizytą bo tak bardzo chciałaym, zeby powiedzial , ze nie ma tam nic, ale bede sie stresowala do 16:30. Chociaz bóli juz nie mam żadnych to wole sprawdzic, szczegolnie, ze sobie popilam roche większą ilość tych ziółek :zawstydzona/y: i mogły się tam różne rzeczy zadziać
 

U mnie sytuacja wygląda tak:
- już nie pracuje ale za to w domu robótki od groma,
- M przeszedł serię nieszczęśliwych wypadków i aktualnie leczy się z nadciśnienia i alergii
- ja po Duphastonie miałam plamienia i już w tym cyklu na własną rękę odstawiłam i jak narazie w 20dc plamień brak
- nie jestem starająca się ponieważ miałam tego wszystkiego dosyć i zaczęliśmy się zabezpieczać coby z wielkim efektem odpocząć psychicznie co wyszło nam na dobre
- za cykl albo dwa umówię się do lekarza i ponownie zaczynamy wędrówkę po tajnikach naszych ciał

 
Hejka Kobitki:-)A u mnie po staremu,mam jeszcze mdłosci,spiaca takie typowe objawy w ciązy,czuje sie dobrze ciesze sie bo to juz czwarty miesiąc.Jeszcze dwa tyg i mój M przyjezdza,juz sie nie moge doczekac.Buziaki dla wszystkich kobitków;-)
 
reklama
Kochana

Pewnie zle mialas wyliczona owu....Bardzo rzadko sie zdarza skrocenie lub wydluzenie fazy lutealnej w normalnych warunkach (kiedy nie jestesmy chore itd) u danej kobiety (choc u kazej z nas moze ona byc inna).
Mnie sie raz zdarzylo ze mialam 14 dni zamiast 15. I tez sie zastanawiam czy oby napewno to bylo jednorazowo 14 dni (bo sie zdarzaja rzadko, bo rzadko ale zdarzaja wachniecia) czy tez zle mialam wyliczona owu.
Tempka czasem moze wzrosnac nie nastepnego dnia, ale dzien wczesniej lub 2 dni pozniej i wtedy jzu wykres nieco zaburza nasze obliczenia
 
Do góry