reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..


Skoro M leczy sie na alergie, to moze wiesz cos o odczulaniu? Czemu niektorzy maja doustne a inni zastrzykowe? Jakie sa plusy i minusy odczulania? Ja sie zupelnie na tym nie znam, ale slyszalam ze sobie mozna masakre w organizmie zrobic, a moj M to planuje :baffled:

M leczy się na alergie po pogryzieniu przez szerszenie bo dostała taką dawkę jadu (ok12 owadów) że wylądował na pogotowiu, byliśmy na pogotowiu tak w ok 20 do 30 minut po zdarzeniu i już odlatywał. Problemy z sercem też pojawiły się po tym zdarzeniu.
Co do odczulania, jeżeli nie ma drastycznych dolegliwości to moim zdaniem lepiej stosować praktykę unikania produktów uczulających a jeżeli chodzi o pyłki, grzyby kurz itp lepiej sezonowo stosować leki, i inne alternatywne sposoby antyalergiczne. Zastrzyki nie zawsze są skuteczne, terapia jest z pewnością uciążliwa i trzeba ją powtarzać.
 
reklama
Witam Was.U mnie jest ładnie,ale chłodnawy wiatr,no niestety jesien idzie.Ja dzisiaj siedze w domku i odpoczywam sobie.Pewnie sie pózniej drzemne,bo co tu robic w taką pogode.
 
czesc dziewczynki:-)

U mnie pogoda ładna, troszkę sie teraz zachmurzylo...
Dziewczyny ja nic nie wiem, tyle mnie nie bylo, nie jestem w temacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Więc dopiero się zorientowałam ze
Babo, olapolap, martyna222, są zafasolkowane!!! dziewczyny bardzo wam GRATULUJĘ! bardzo się cieszę!-wiem ze troche sie nie w porę zorientowalam, ale internetu nie miałam, wybaczcie:zawstydzona/y:

ktora jeszcze?:-D

marzenixx teraz kolej na Ciebie!!! a co u tikanis?? jak się czuje?jak maluszek?marzenixx a ty te ziołka ojca sroki piłaś??

niunia masz racje z tym odczulaniem....

dziewczynki a gdzie lilu, mari, Eve, hanka, i reszta bandy?:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam i znowu dzis rano sie mierzyłam 37.2 i o co chodzi tak sobie pomyślalam Nektarynka napisała że mogłam mieć owulacje w 30 dc i taka gorączka no bo jestem po owulacji dziś 44 dc tak sobie myślę że jeśli całkiem przypadkiem trafiłam w owulacje tego 30 dc a to jest możliwe to mogę być w pierwszy tygodniu ciąży no i na teście nie pokazują się dwie kreski jeśli jestem w błedzie że tak może być to niech mnie ktoś poprawi:-)
ten 30dc wyssalam sobie z palca bo owu mogla byc wczesniej tylko testy jeszcze nie pokazuja np ciazy..
albo mogla byc jeszcze pozniej.. palnelam sobie przyklad tylko..
poza tym jesli 2 tygodnie po owu to bylabys juz w 4tc a nie w 1.. bo liczy sie od @ ale ze owu pozniej to wtedy nie wiem jak sie liczy.. bo przy cyklach 28dniowych to 28dc to skonczony 4tc.. a nie 2.. tak sie liczy nie od dzis..

poza tym 37,2 to nie jest goraczka.. na goraczke to mierzy sie pod pachą!! to po prostu temperatura poowulacyjna.. odpowiednia na faze lutealna i tyle a nie goraczka..

Pajka jak tam u lekarza?
jesli chodzi o spadek to moze nic takiego.. a bierzesz lutke?
 
reklama
Witam i znowu dzis rano sie mierzyłam 37.2 i o co chodzi tak sobie pomyślalam Nektarynka napisała że mogłam mieć owulacje w 30 dc i taka gorączka no bo jestem po owulacji dziś 44 dc tak sobie myślę że jeśli całkiem przypadkiem trafiłam w owulacje tego 30 dc a to jest możliwe to mogę być w pierwszy tygodniu ciąży no i na teście nie pokazują się dwie kreski jeśli jestem w błedzie że tak może być to niech mnie ktoś poprawi:-)

Zobacz sobie na moj wykres bezowulacyjny jaką miałam tempkę!
 
Do góry