reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

ten 30dc wyssalam sobie z palca bo owu mogla byc wczesniej tylko testy jeszcze nie pokazuja np ciazy..
albo mogla byc jeszcze pozniej.. palnelam sobie przyklad tylko..
poza tym jesli 2 tygodnie po owu to bylabys juz w 4tc a nie w 1.. bo liczy sie od @ ale ze owu pozniej to wtedy nie wiem jak sie liczy.. bo przy cyklach 28dniowych to 28dc to skonczony 4tc.. a nie 2.. tak sie liczy nie od dzis..

poza tym 37,2 to nie jest goraczka.. na goraczke to mierzy sie pod pachą!! to po prostu temperatura poowulacyjna.. odpowiednia na faze lutealna i tyle a nie goraczka..

Pajka jak tam u lekarza?
jesli chodzi o spadek to moze nic takiego.. a bierzesz lutke?


NoNo żle się wyraziłam z tą temperaturą a to że w 30 dc mogłam miec owulacje to wiem że przykład no bo niby z kąd masz wiedzieć ale tak sobie pomyślałam że tak mogło być bo faktycznie i śluz i bóle jajników miałam dobra teraz czekam na wizyte 21 to zobaczymy co bedzie Pozdrawiam
 
reklama
Pajka nie mam pojecia co to za spadek.. a po luteinie pojdzie w gore..

Olica26.. musisz sie wsluchac w cialo.. bo to ze przypominasz sobie ze byl sluz i bole to nie oznacza ze faktycznie to bylo 2 tygodnie temu.. pamiec czasem szwankuje.. idz spokojnie do gina i potem opowiedz co i jak.. w miedzy czasie dalej mierz temperature
 
Agus wiec ja trzymam mocno, mocno oby to byla juz dzidzia kochana



powiedzcie mi czy jak moj maz sobie lubi wieczorem przybszklaneczce winka siedziec to ma wplyw na zywotnosc jego pkemnikow, hehe starm mu sie to wmowic ale on nie wierzy..smieje sie ze mnie a ja jakos to inaczej przezywam i odbieram, denerwuje mnie to :wściekła/y:
Hejka Tush cóż co do twojego pytania ciężko stwierdzić jedni lekarze twierdzą że przed straniami tak ok tydzień przed facet powinien odstawić alkohol, tak bynajmniej nasz doktorek twierdził że wtedy jest najlepiej i że plemniczki będą lepszej jakości:) inni uważają że to nie ma większego wpływu. Ja jestem zdania że lepiej ten alkohol odstawić do zero przynajmniej na czas starań.
@ciągle się nie pojawia wiec jest nadzieja, choć niestety są jakieś już teraz brązowe plamienia i to chyba znam zbliżającej się zołzy, choć może to przez to że jak mi wyszła jedna krecha odstawiłam duphaston i może to po tym, niemam pojęcia .JAK MYSLICIE DZIEWCZĘTA?
No i brzusio momentami pobolewa niestety:(
Dobrej nocki wszystkim.
 
Kropeczka napisala:
"mam niewydolnosc 2 fazy cyklu, czyli za maly progesteron. Z tego tez moge miec takie bóle przy @ (...)

Teoretycznie powinnam sie cieszyc, bo skoro owulka jest, a progesteron latwo mozna podniesc ...to powinno byc z gorki..."


CZy progesteron naprawde mozna latwo podniesc??? Wlasnie otrzymalam diagnoze od mojego gina, i stwierdzil on niewydolnosc drugiej fazy cyklu, tak samo jak u Ciebie. Przepisal leki. CZekam az siostra mi je wysle (poniewaz mieszkam za granica, a u lekarza bylam podczas przyjazdu). CZy mialas juz wczesniej z tym do czynienia? Prosze dziewczyny - napiszcie jesli wiecie cos na ten temat lub mialyscie to samo leczone, i z jakimi efektami. Dziekuje z gory.
 
Ostatnia edycja:
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ta głupia @się pojawiłą choć w ilości trzech kropeczek, wiem że to nienormalne ale mimo wszystko jeszcze łudzę się nadzieją że się udało, choć jak pisałam wcześniej kreseczka wyszła jedna:-(ale póki mnie nie zalewa tak zamierzam myśleć.Czy to normalne????????????

Pyziu z tego na ile się orientuję to podniesienie progesteronu jest prościutkie, wiec już teraz napewno macie z górki jeśli tylko w tym jest problem. Zyczę powodzenia i trzymam kciuki:-)

Czy któraś z was miała bądź ma stwierdzoną "wrogość śluzu" i jakie leczenie według waszych doktorków?Ja ostatnio przeczytałam że branie kapsułek z olejem z wiesiołka i picie siemienia lnianego poprawia jakość śluzu, a że nawet czasem pomaga kobitkom z takim problemem jak nasz. Bardzo proszę napiszcie jeśli coś wiecie na ten temat pozdrawiam i życze mięgo dnia;-)
 
Pajka nie mam pojecia co to za spadek.. a po luteinie pojdzie w gore..

Olica26.. musisz sie wsluchac w cialo.. bo to ze przypominasz sobie ze byl sluz i bole to nie oznacza ze faktycznie to bylo 2 tygodnie temu.. pamiec czasem szwankuje.. idz spokojnie do gina i potem opowiedz co i jak.. w miedzy czasie dalej mierz temperature

Witaj pójdę spokojnie do gina i zobaczymy a tymczasem tempa dziś to 37.1
 
reklama
Do góry