reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
jest ich 15mln czyli 13mln wyginelo.. i tylko 20% dobiega do celu reszta kreci sie w miejscu lub tez co innego robi.. wczesniej 30% dobiegało do mety

Nektarynko myśmy mieli 5 razy badania nsienia i każde było inne jedne lepsze, drugie :szok:, ze lekarze mowilą, ze w naturalną nie zajdziemy. Raz miał tyle chlopakow, ze szok, a z tego tylko 20 % żywych a raz miał za mało za to 60 % żywych .
 
Nektarynko - a dlaczego powtarzaliście badanie?
i po jakim czasie?
dokladnie po 4 miesiacach.. tylko ze moj M brał jakies 2 miechy ten androvit bo potem zle sie czul..
Wiec macie oligospermie....morfologia tez srednia jesli tylko 20 dobiega
a ile umarlakow ?
tzn tak 20 ruch postepowy, 30 ruch w miejscu i 50 w bezruchu (czyli chyba umarlaki) do tego te 15mln i 70% dobrej budowy czyli jak wszystko podoliczac aa i 5 ml.. czyli jak wszystko podoliczac to moze jeden jakis gdzies tak doplywa w okolice..
Nektarynko myśmy mieli 5 razy badania nsienia i każde było inne jedne lepsze, drugie :szok:, ze lekarze mowilą, ze w naturalną nie zajdziemy. Raz miał tyle chlopakow, ze szok, a z tego tylko 20 % żywych a raz miał za mało za to 60 % żywych .
teraz podejrzewam ze to po tym ze moj M jest alergikiem i zyrtec lyka.. chociaz tez moze to nie to.. trudno orzec
 
dokladnie po 4 miesiacach.. tylko ze moj M brał jakies 2 miechy ten androvit bo potem zle sie czul..

tzn tak 20 ruch postepowy, 30 ruch w miejscu i 50 w bezruchu (czyli chyba umarlaki) do tego te 15mln i 70% dobrej budowy czyli jak wszystko podoliczac aa i 5 ml.. czyli jak wszystko podoliczac to moze jeden jakis gdzies tak doplywa w okolice..
teraz podejrzewam ze to po tym ze moj M jest alergikiem i zyrtec lyka.. chociaz tez moze to nie to.. trudno orzec

Jak zyrtec to i sterydy. A ma pokarmową czy pylki czy wszystko razem??
 
Nektarynko a powiedz mi po tymleku co Twoj M brał cos mu sie polepszyło. Bo moj M też miał to przepisane, ale jak poczytalismy o skutkach ubocznych to nie stosowaliśmy tego.
 
...może weźmiecie mnie za wariatkę ale wole kochającego wiernego dzieciaka niż przystojnego jurnego kutasa. I weź teraz zacznij wszystko od nowa, zacznij szukać, ja wiem że niektórym laskom się udaje znajdują swojego księcia z bajki.

A czy ja muszę mieć takie same szczęście. może i bym trafiła na księcia a może i nie.

taka jest milosc NIEZROZUMIALA, WAZNE ZE KOCHASZ I JESTES KOCHANA
 
Ta on tylko chodzi i pierdoli jaką to on nie ma ciecz wspaniałą. Już czasami mam mu ochote walnąć w pysko żeby przestał.
Jest mało taktowny. Wie dobrze że jest mi ciężko ale ma węża w kieszeni i tyle a ja prosić po 10 razy nie mam się zamiaru. Dume swoją mam.
A jak mnie wkórwi i zaplodni to pierdolne mu drzwiami i tak wiem że na kolanach będzie błagał, bo rodziny nie ma i ja jestem jego całym światem.
Jadżka wiem o co ci chodzi i mnie to boli nie powiem. Ale mam swój cel. Jeżeli mnie ma to kosztować ból i pieniądze to ja zagryze zęby i wydam ostatni grosz.
Może on w końcu zrozumie, może przestanie być kawalerem i moim współlokatorem kiedyś a może nic się nie zmieni pod tym względem. Ale wole znosić to żeby dotrzeć do celu.
Wiem popierdolona jestem ale nigdy nie twierdzilam że ze mną jest wszystko ok.
Hanka - nie jesteś popierdolona - ja zapytałam o honor - bo ja z tych właśnie, co się honorem unoszą i ***** z tego mają - ale nie umiem się prosić kogoś, a nawet jak ktoś chce mi dac coś, to nie zawsze umiem to przyjąć - i czasami odmawiam - stąd pomyślałam, że piszę tu o tym, że facet powinien się dokładać, a moze On po prostu sobie nie zdaje z tego sprawy, że ma to zrobić:no: a Tobie głupio prosić i kółko się zamyka
Hanka - ale to musi zostać kiedyś nagrodzone i mam nadzieję, że jak najszybciej:tak:
lece dzieci....mecz ogladam....

a mowilam wam ze jade za 2 tygodnie do berlina ze swoja druzyna >? fajosko
Lolitko - a komu kibicujesz???
Bo rozumiem, że nie jedziesz do Berlina z polską drużyną, a dzisiaj w TV mecz Polska-Grecja:-D;-)
dokladnie po 4 miesiacach.. tylko ze moj M brał jakies 2 miechy ten androvit bo potem zle sie czul..
teraz podejrzewam ze to po tym ze moj M jest alergikiem i zyrtec lyka.. chociaz tez moze to nie to.. trudno orzec
Kamila - a dlaczego powtarzaliscie badania - bo rozumiem, że wynik powtórnych jest gorszy i tak się zastanawiam co Was do tego skłoniło, skoro były dobre wyniki wcześniej:szok:
 
reklama
dziewczyny a tutaj wklejam 2 wykres i szczerze po nim zrezygnowałam z pomiarów aż do dziś drugi w 2008 - 28dni
wcześniej miałam takie długie cykle, ale od pół roku dzięki tej luteinie mam cykle do 30 dni :-)Ciekawe co wy na to :-) ten cykl też był bezowulacyjny :-)
 
Do góry