reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam się !
I tylko na chwilkę:
Pajaka masz racje clo upośledza endo...więc wino + suszone morele+ orzechy...to ci pomorze na endo a i jeszcze omega 3 6 9 ...u mnie z 3 na 11 w ciągu 1,5 urosło.
Hanka dla ciebie ta sama rada na poprawe endo!
Badaicka kciuki za szybkie wyzdorowienie mamy!
OluPm oby jednak brak @ okazało się że to fasolką!
A trzymajcie za mnie jutro kciuki o 16...
Pozdrawiam

Wina jak najbardziej. Proponuję podać ilości na dzień bo znając moje zacne koleżanki jak i mła to przeliczymy se na butelkę dziennie.

A co to jest omega 369 to jakieś tabletki czy zawartości w rybkach czy cóś.

13 okaże się szczęśliwa i będą o tobie pisać w podręcznikach szkolnych.
To ta co zmieniła bieg świata, to ta która dokonała rewolucji, to ta króra zmieniła 13 z pechowej na szczęśliwą.
Mówie ci.
 
Nie no, nie na zawsze ale jakos tu teraz nie pasuje, nie staram sie nie mierze nie zagladam w ... itp wiec co ja moge wam powiedziec, tylko jakies pierdoly :sorry2:, ktore pewnie nikogo nie interesuja. Ale wpadne do was zobaczyc jak wam leci lub nie :-):-D
Jak na dzis to jeszcze z wami poplotkuje.
Olesiu - rozumiem, że staranka odłożone z powodu wyjazdu M - mam nadzieję, że nic więcej:sorry:
a z nami możesz plotkowac o pierdołach zawsze:tak:
Andzia najlepiej po @ codziennie do owulacji
dzięki:-)
 
Wina jak najbardziej. Proponuję podać ilości na dzień bo znając moje zacne koleżanki jak i mła to przeliczymy se na butelkę dziennie.

13 okaże się szczęśliwa i będą o tobie pisać w podręcznikach szkolnych.
To ta co zmieniła bieg świata, to ta która dokonała rewolucji, to ta króra zmieniła 13 z pechowej na szczęśliwą.
Mówie ci.

Haniu - no ja narazie przeliczyłąm na lampkę dziennie;-) - dużą lampkę dziennie:tak:
 
A co masz o 16, bo chba cos przegapilam? Sorki:zawstydzona/y:
jadę po leki do stymulacji do IVF i ogólnie głowna wizyta dowiem się wszystkiego.

Hanka omega 3 6 9 to są tabletki które biorą dziewczyny przy IVF i IUI na poprawę endo rozmiar się poprawia nawet do 16 mm więc bliźniaki się zmieszczą...
mam nadziję że 13 będzie szczęśliwa...
 
takie tam male zalamanie ze strony M + wyjazd

fajnie wiedziec

przeciez nic nowego nie napisałam - zawsze powtarzamy, że jak ktoś na Bb musi zrezygnować ze staranek to nawet bez nich jest "nasz" - więc jestes "Nasza":tak:

A co do załamania M - życzę szybkiego pozbierania się - może wyjazd troszkę to podleczy:sorry:
A Ty kiedy jedziesz na Majorkę na stałe???
 
jadę po leki do stymulacji do IVF i ogólnie głowna wizyta dowiem się wszystkiego.

Hanka omega 3 6 9 to są tabletki które biorą dziewczyny przy IVF i IUI na poprawę endo rozmiar się poprawia nawet do 16 mm więc bliźniaki się zmieszczą...
mam nadziję że 13 będzie szczęśliwa...

Danke za info a czy wiesz może czy są na receptę?????

Ja Jadźka zaczyna się cała procedura, na bank jesteś podniecona jak mloda jurna nastolatka a zarazem przerażona.
 
Danke za info a czy wiesz może czy są na receptę?????

Ja Jadźka zaczyna się cała procedura, na bank jesteś podniecona jak mloda jurna nastolatka a zarazem przerażona.
nie są na recepte ...kosztują chyba ok 16 zł za 30 tabletek jesz jedną dziennie bez przerwy...nawet po owulacji...
Jestem przerażona a zarazem szczęśliwa i będę jutro lżejsza o 4 tyś zł a będę miała pokłuty cały brzuch ale i tak będzie zjebiście!
 
reklama
Do góry