reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Ania
dobrze gadasz. trza tempke mierzyc dla spokoju
ja zafasolkowac nie moge a mierze - bo czlowiek zawsze wie co sie dzieje....
ja też tak uważam ale dopiero ten cykl mnie w tym upewnił;-)
ja dalej bez @, umowilam sie do lekarza na piatek...
dzisiaj wieczór bez BB mimo ze mecz i mezus bedzie ogladal..
Ola - dlaczego bez BB? - i jak humor? - i co z tą Twoją @???????????
Andzia witaj wczasowiczko:)
Badaicka przykro mi z powodu mamy ale pamietaj głowka do gory a ze szpitalem i i nformacjami faktycznie pokopane u mnie jak wujek byl chory kazdy mogl pojsc sie zapytac i dostal info..
Cześć Kamila:-)

Co się dzieje z Magdy Mamą???????? Jest w szpitalu - coś poważnego to jest??????????
Magda - trzymaj się:tak:
 
reklama
Witam się !
I tylko na chwilkę:
Pajaka masz racje clo upośledza endo...więc wino + suszone morele+ orzechy...to ci pomorze na endo a i jeszcze omega 3 6 9 ...u mnie z 3 na 11 w ciągu 1,5 urosło.
Hanka dla ciebie ta sama rada na poprawe endo!
Badaicka kciuki za szybkie wyzdorowienie mamy!
OluPm oby jednak brak @ okazało się że to fasolką!
A trzymajcie za mnie jutro kciuki o 16...
Pozdrawiam
 
ano....toc jak jestes chora to tempka zaklocona i nie wiadomo kiedy skok jest...bo przy chorobie juz masz podwyzszona tempke

glupoty kolezanka opowiada. se pobiegaj z deka to ci przejdzie. zaraz sie poddawac bedzie....bedziesz mnie tu spokojnie czekac na dzidzie i tyle...troche sie powkur...iasz w miedzyczasie, ale sie doczekasz

I już jazda i opierdzielanko.

Hanka - nie poddawaj się - byłaś już u gina po IUI????
widzę, że na ten cykl już jakiś plan masz:tak:

Jade we czwartek. I ma być wszystko ok w środku bo rozpierdziele ten gabinet w drobny mak.

na moje prawdopodobna owu w 30dc

Ja pierdolę owu w 30dc idzie się zajebać.

To jakie ty masz te cykle. Jak ty masz cykle 45 dniowe to ty kobieto jeszcze spokojnie wychodujesz pęcherze.
Współczuję.
 
na moje prawdopodobna owu w 30dc

Dziewczyny wtedy miałam cykl bezowulacyjny :-) i miałam takie kloocki. Jakmąż bedzie meczyk oglądał dam wam jeszcze ciekawsze :-) też bez owu :-)

Nektarynko będę cierpliwie czekała na to, zeby pechole urosły. Niestety do lekarki bede szła dopiero 19 czyli to bedziemoj 20 dc wiec nie wiem czy jest sens
 
Witam się !
I tylko na chwilkę:
Pajaka masz racje clo upośledza endo...więc wino + suszone morele+ orzechy...to ci pomorze na endo a i jeszcze omega 3 6 9 ...u mnie z 3 na 11 w ciągu 1,5 urosło.
Hanka dla ciebie ta sama rada na poprawe endo!
Badaicka kciuki za szybkie wyzdorowienie mamy!
OluPm oby jednak brak @ okazało się że to fasolką!
A trzymajcie za mnie jutro kciuki o 16...
Pozdrawiam

Martynko - trzymać będę na pewno - czyli dobrze mi ta 13 po głowie chodziła:tak:

powiedz mi jak długo mam pić to wino???
 
Olesiu - a dlaczego miałabyś nie siedzieć??????
Co Wyście poszalały przez te 4 dni:szok:
Chcecie odejść z BB??????????

Nie no, nie na zawsze ale jakos tu teraz nie pasuje, nie staram sie nie mierze nie zagladam w ... itp wiec co ja moge wam powiedziec, tylko jakies pierdoly :sorry2:, ktore pewnie nikogo nie interesuja. Ale wpadne do was zobaczyc jak wam leci lub nie :-):-D
Jak na dzis to jeszcze z wami poplotkuje.
 
reklama
Do góry