reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

U mnie temperatura nie ma nic wspólnego z cyklem więc olałam to i ci nie pomogę

Chyba ją wychodziłaś po tych Taterkach. Zjadłaś oscypka i popiłaś herbatą góralską???

Bosze co ja bym dala żeby gdzieś pojechać.

może i wychodziłam, ale ja na pewno będę mierzyć temperaturę - strasznie się nakręciłam przez ten cykl - nic nie wiedziałam, co się dzieje, że @ później a to raczej owulacja się przesunęła - jakbym mierzyła, to bym wiedziała:tak:

Haniu - wstyd się przyznać, ale ja nie lubię oscypków:sorry:
natomiast przeciwko herbacie góralskiej nic nie mam:-p;-)
 
reklama
Ania


dobrze gadasz. trza tempke mierzyc dla spokoju
ja zafasolkowac nie moge a mierze - bo czlowiek zawsze wie co sie dzieje....
 
oj tak mi przykro, ze musisz przez to tez przechodzic, ale nigdy nie wiadomo-trzeba wierzyc, ze kiedys sie uda


:-( q....wa
no niestety tak bywa sa wzloty i upadki.. tym razem tez sie ni udało chociaz ja juz to wiedziałam po wynikach


Ja tez stosowalam i tez sie polecam ;-)
teee roboty mi nie zabieraj.. ale jak sie polecasz to moze i ja kiedys sie doksztalce..
dziewczynki a jak sie miewa Kroptusia? nie pisze od kilku dni do nas a ostatnio nie najlepiej sie czuła
ona ma moj numer telefonu wiec jakby cos sie dzialo na pisac.. wiec licze na to:)
hej dziewczyny ja juz po usg wiec jest ch....o :wściekła/y: jedyną dobą wiadomością jest to, że endometrium ma 10 mm, na prawym jajniku zanotował się pęcherzyk o wielkości aż 11 mm a na lewym aż 9 mm ( a jestem w 13 dc) więc pewnie będzie kicha i nic z tego nie będzie:wściekła/y:jestem wkurzona i zdołowana. Jedyne na co mam terach ochote to sie nawalic i isc spac
co ja wczoraj pisałam? ze jak sa male to jeszcze maja czas urosnac wystrzelic ja w 11dc mialam 9mm a w 13dc 15mm ale juz na innym.. u Ciebie jest szansa na owu ale pozniej.. nic straconego.. pecherzyki zazwyczaj pekają po 20mm ale jak lolitka pisala te po 18 tez dobre są.. idziesz jeszcze na wizytye do ginki?

Andzia witaj wczasowiczko:)

Badaicka przykro mi z powodu mamy ale pamietaj głowka do gory a ze szpitalem i i nformacjami faktycznie pokopane u mnie jak wujek byl chory kazdy mogl pojsc sie zapytac i dostal info..
 
Hanka - nie poddawaj się - byłaś już u gina po IUI????
widzę, że na ten cykl już jakiś plan masz:tak:

Witaj Lolitko - no łajza przyszła, ale nie jest tragicznie - nie bolał brzuch, to przynajmniej po górach mogłam pochodzić

czy ktoś wie, co z Kaprychą????
i czy dla Martynki jutro ten wielki dzień??? (bo coś mi 13 po głowie chodzi):sorry:
 
reklama
Do góry