reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
wsie ryby dobre, ale im tlusciejsze tym lepsiejsze jesli chodzi o endo (zwykle tluste sa morskie)
ryby maja sporo tluszczow - omegi - im wiecej tym lepiej

ale mozesz tez jesc slodkowodne - tez zdrowe :-)
 
Witam się wieczorkiem!!
Bliźniaczki położyłąm, więc ma chwilkę dla was:-)

Martynka - jutro będę trzymała mocno kciuki:tak:

Czyli po ostatni waszych postach rozumiem, że od jutra mam się obiadać rybami w orzechach i popijac to wszystko winem - brzmi całkiem nieźle, a jeszcze jakieś tabsy łykać:-D:-D
 
nie są na recepte ...kosztują chyba ok 16 zł za 30 tabletek jesz jedną dziennie bez przerwy...nawet po owulacji...
Jestem przerażona a zarazem szczęśliwa i będę jutro lżejsza o 4 tyś zł a będę miała pokłuty cały brzuch ale i tak będzie zjebiście!

No to zajebiście.

To poświęcenie i determinację i radość z bólu mogą zrozumieć tylko ci którzy mają problem. moja kumpela cały czas mi się dziwi że po trupach do celu, że znosze ból i wydaje pieniądze, że nie jeżdże na wakacje tylko pierdole że mi śa potrzebne pieniądze na leki.
po co to wszystko mnie się pyta.
I weź coś mądrego wymyśl co by do niej dotarło.

No ja może nie będę miała aż tyle do wydania ale i tak popelnię samobójstwo finansowe. mój się nic nie dokłada do mojego zaciążenia a rodzicom nic nie mówię.
Dam rade sama a co.

jeszcze nie wiem, wszystko zalezy od jego pracy
Spadam na jakis czas ide zadzwonic do mojej rodzinki, bede pozniej.

Przerąbane tak bez samca, chociaż ja swojego to bym się pozbyła.
 
reklama
Mloda.....bedzie kurna dobrze....
Jak bedziesz mialam problem z robieniem zastrzykow - to jest duzo filmow na youtube z instrukcja...mozna zajrzec w razie czego
 
Do góry