reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hanka tak mi przykro,nawet nie wiem co ci powiedziec, chciala bym cie zapewnic, ze nastepnym razem sie uda ale "life is a b...ch" wiem jak zawod bardzo boli, trzeba miec nadzieje ze kiedys bedziemy sciskac nasze bejbiki i cieszyc sie macierzynstwem.
WIELKIE BUZIAKI​
 
Hanka witaj
tym razem na pewno sie uda nie ma innej opcji zobaczysz a jaka beta wyszła??

<1

Nie wiem co 3 testy wykryły. Z resztą to były jedyne testy w moim życiu ktore pokazaly 2 kreski.

Hanka tak mi przykro,nawet nie wiem co ci powiedziec, chciala bym cie zapewnic, ze nastepnym razem sie uda ale "life is a b...ch" wiem jak zawod bardzo boli, trzeba miec nadzieje ze kiedys bedziemy sciskac nasze bejbiki i cieszyc sie macierzynstwem.
WIELKIE BUZIAKI​

Wiem laska i nie nastawia mnie to optymistycznie.


a dziękuję, dobrze, trochę mnie zgaga męczy:sorry2:

Nażarłaś się smakołyków to cię męczy:-D
 
Wpadłam tylko sie przywitać. We czwartek jade na wizytę czy wszysko ok w środku i zdecydowałam sie na jeszcze jedno podejście.
Jak macie jakieś specyfiki co pomagają przy zapłodnieniu czy zagnieżdżeniu to piszcie. W sensie jakieś leki albo witaminy wsio ryba.
Dostane mam nadzieje na powiekszenie endo i będę brać tylko 1 clo także już nie będzie Las Vegas na BB bo obstawiać można tylko jedno.

Zaraz lece do mamy tak więc się powoli żegnam.
Dzięki Hania
Kurcze ja juz nie wiem o co u Was chodzi,Ty zdrowa,M zdrowy to czemu kutwa nie wychodzi? :-(
A mamie powiedz tak poprostu,zrozumie
 
reklama
Do góry