reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

badaicka - jestem z toba...

Ja dzisiaj i jutro mam u siebie bliźniaczki dlatego będę do was zaglądała raczej z doskoku....
zyczę miłego dzionka wszystkim:-)​
 
reklama
DZIEŃ DOBRY BABECZKI



A dzien dybry Pani ;-):-)

Kaprycha- nie przejmuj sie... Jestes genialna w innych dziedzinach... A jak nastepnym razem bedziesz chciala zrobic zupke to pamietaj zeby roztrzepac smietane z goraca zupka i juz albo - dodaj slodkiej rzadkiej 30%. Ja mozna lac bezposrednio do gara nie robiac nic... Ja pomidorowa i ogorkowa robie ze slodka smietanka i jest miodzio... A brokulki ci sie rozpadly bo one to 3-4 min sie gotuje a kalafior dluzej - moglas tez zmiksowac i zrobic krem:-):-):-)
ok ale dosc przynudzania o gotowaniu... do jutra ...

Dzieki Gosiu, moze rzeczywiscie sie przerzuce na slodka smietane i bedzie mi latwiej. Poki co, troszke sie zrazilam :-D

ani nie seksik ani gołabki...wstałam dzisiaj rano o 5 z tak niesamowitym bólem brzucha że aż myślałam że umrę..leżałam do 6.30 w łóżku a później brzuch przestał boleć ale tak mnie na wymioty zebrało że myślałam że nie dobiegnę do łazienki...wybaczcie za szczegółowy opis...

No powiem Ci, ze ja bym chyba na Twoim miejscu skoczyla na betke bo podejrzane te Twoje objawy.
Cześć dzewczynki ;-)
Siemanko :-D

Czesc Laseczki


Ja stosowałam... masz pytania to smialo wal:)

Ja tez stosowalam i tez sie polecam ;-)
Może to co napiszę być źle odebrane - ale piszę z dobrego serca i nic nikomu nie chcę udowadniać cy mówić że jestem lepsza - to tak słowem wstępu.

Jak was tak czytam dziewczyny to widzę ile mam szczęścia. Jestem nie najmłodsza (34 na karku), nie oszczędzałam się w życiu (alkohol, fajki, niezdrowe żarcie, thc itd), jestem gruba :), kiedyś ćwiczyłam (jakieś 20 lat temu) a teraz nawet do autobusu nie chce mi się podbiec... ale przez całe życie wiedziałam że jestem "wiatropylna" i siłą wyższa mnie nie ukarała za to myślenie: zaszłam w ciążę za pierwszym razem, przy pierwszym cyklu bez żadnej stumulacji. Nie miezyłam temperatury choć używałam testów owulacyjnych, nie stosowałam kalendarzyka jedynie mniej więcej wiedziałam że mam regularne cykle. Trochę poczytałam o procesie, pierwszy raz od 8 lat poszłam do ginekologa, wiedziałam że "plemnikodawca" ma świetnie wyniki. Do kontrolowanej "wpadki" doszło dwa razy, tylko tyle razy wystarczyło i bach...

A po co to piszę... bo kiedy was czytam to chce mi się płakać i tak bardzo bym chciała móc się podzielić tym co do niedawna wydawało mi się naturalne a teraz wydaje mi się prawdziwym cudem. I chociaż się nie modlę ani nic w tym guście (ehhh to wychowanie) to tak bardzo trzymam kciuki, a jak mi odbije to zostanę surogatką ;-) (choć wiem że to ponad moje siły - ja nie mogłam zdecydować się a wolonariackie zajmowanie się psem przewodnikiem bo wiedziałam że go nie oddam, a co dopiero donosić komuś dziecko)

No to Ciotka poszlas na calosc. Rycze jak bobr teraz. Dzieki Ci kochana, nawet nie wiesz jak to dla mnie duzo znaczy, ze ktos totalnie mi obcy jest wstanie zrozumiec co czuje i dobrze mi zyczy.
P.S. Rozsmieszylas mnie z tym thc i gruboscia


może M wcale nie udawał że pyszna, może naprawdę mu smakowała;-)
[/LEFT]
[/B][/COLOR]

Nie no ptaku, paskudna ta zupa. Mowi do mnie :
-moge sobie dolac troche wody, bo sobie chce chlebek umoczyc?
- no nie musisz sie pytac- mowie
Na dnie talerza mial roplaskanego kalafiora. Jak wrocil z dolewka, to juz go tam nie bylo. Sprytnie sie go w sumie pozbyl :-D
Hello tu Londyn
A ja sie znowu bede lenic, jedno co zrobie to obiadek (jakas zupke). A tak to do gory brzuchem.

Kurde ciotka, nie zalamuj mnie - jak to tylko zupke? Zupka to dla mnie max mozliwosci :-D:-):-D

Kochane do mnie wczoraj o 18 zadzwoniła moja siostra,ze mama jak wyszła z domu o 10 rano tak jeszcze jej nie ma i nigdzie nie moze jej znaleźć :szok:

Boze, trzymam kciuki za mame. Mam nadzieje, ze wszystko skonczy sie dobrze. Powiedz mamie, zeby wziela sie w garsc i przebadala od stop do glow, bo ma dla kogo zyc. Ja tylko powiem, ze z zoladkiem nie ma zartow. Moj dziadzus byl tego przykladem.... :zawstydzona/y:
Następnym razem wyjdzie pyszna ;-)
[/LEFT]
[/B][/COLOR]

Kingus, Ty to cholera jeszcze nigdy o mnie nie zapomnialas


a tu znów dużo się dzieje! ja od wczoraj czytam i czytam! i od wczoraj mam dość mocne bóle brzucha tak nisko! temp 36,6 ale zazwyczaj mam niższą! i mysle że to pewnie zbliżający się @ ( w piatek 28 dc ) choć ostatni cykl trwał tylko 35 dni ( ale to po tab ) !

Nom chyba masz racje, okaze sie juz niedlugo.
dzien dobry!
jestem padnieta, noc zarwana, kolano dalo ostro w dupę...mam dośc...a tu jeszcze takie wiesci:

Przytulam Cie bidulo
No nareszcie jesteś kochana przytulam z powodu kolanka ale moze juz nie długo bedzie lepiej zobaczysz :tak::-)
a lekarz powiedział ze najpierw M sie musi zbadać a jak jego wyniki będa ok to wtenczas jak nam dalej nie będzie wychodziło to czekam mnie HSG a teraz w tym tygodniu zaczynam monitoring bo w 8dc miałam juz na prawym jajniku pęcherzyk 10mm i drugi mniejszy a na lewym 9mm

Ja mialam w poniedzialek USG i w 3dc, moj pecherzyk tez mial 10mm a ja mam owulke zazwyczaj w 8 dniu wlasnie. Trzymam kciuki, zeby sie udalo bez zadnego HSG!!!!
Wpadłam tylko sie przywitać. We czwartek jade na wizytę czy wszysko ok w środku i zdecydowałam sie na jeszcze jedno podejście.
Jak macie jakieś specyfiki co pomagają przy zapłodnieniu czy zagnieżdżeniu to piszcie. W sensie jakieś leki albo witaminy wsio ryba.
Dostane mam nadzieje na powiekszenie endo i będę brać tylko 1 clo także już nie będzie Las Vegas na BB bo obstawiać można tylko jedno.

Zaraz lece do mamy tak więc się powoli żegnam.

Ja Ci moge polecic zjadanie 3 lyzek dziennie masla ORZECHOWEGO (nie nutelli), zeby Twoje jajeczka pieknie dojrzaly. To na serio dziala! Buziak
 
Boze, trzymam kciuki za mame. Mam nadzieje, ze wszystko skonczy sie dobrze. Powiedz mamie, zeby wziela sie w garsc i przebadala od stop do glow, bo ma dla kogo zyc. Ja tylko powiem, ze z zoladkiem nie ma zartow. Moj dziadzus byl tego przykladem.... :zawstydzona/y:
Po 1 Pani M moze mi pani zdradzic skąd pani bierze te emoty?;-)
Po 2 DZIEKUJE BARDZO

Po 3 mój teśc skarzył sie bardzo na zołądek,znikał w oczach ale leczyc się nie chciał.Rok czasu ja próbowałam go namówic,nie wiem ile wczesniej teściowa walczyła o to.
Zdecydował sie na 2 tygodnie przed naszym slubem-lekarz po gastroskopii stwierdił wrzody i zlecił operacje.Jak go otwarli to sie okazało,ze to rak.Zajął czły żoładek i po operacji została tylko pojemnosc 3 łyżek stołowych :-(
Niestety organizmteścia nie podjoł walki,meczył sie i 2 miesiace po naszym slubie zmarł.

Stąd przerażenie i strach mojej mamy:-(
 
Kurcaki ale mam roboty ...... ja tylko na sekunde
Witam Hanisko nasze!!!! :-) juz trzymam kciuku za to podejsice bedzie git zobaczysz!
Witam się! Kaprycha, Kinguś, Kasulec, Katarzynka ;-)
Badaicka przytulam mocno, z mama bedzie dobrze zobaczysz! :sorry2: wspolczuje tylko tego stresu i niepewnosci! :no:
Olesiu jak zobaczylam wczoraj ten katalog co podeslalas to sie rozmarzylam ja uwielbiam takie pierdulki do domu rozne kurcze fajna masz robote! :-)

Do juterka dziewuszki :sorry2: dzisiaj musze posprzatac cala hacjende po tym malowaniu :baffled::baffled::baffled: moze wpadne wieczorkiem na goraca czekolade po charuwie ;-)
 
A dzien dybry Pani ;-):-)

Ja mialam w poniedzialek USG i w 3dc, moj pecherzyk tez mial 10mm a ja mam owulke zazwyczaj w 8 dniu wlasnie. Trzymam kciuki, zeby sie udalo bez zadnego HSG!!!!


Ja Ci moge polecic zjadanie 3 lyzek dziennie masla ORZECHOWEGO (nie nutelli), zeby Twoje jajeczka pieknie dojrzaly. To na serio dziala! Buziak
Cześć Kaprysiu a ja też mogę spróbować zajadać to masło orzechowe?? taka jestem ciekawa jakie te pęcherzyki będa jutro bo mam pierwsze podglądanko aż sie doczekać nie mogę bo to bedzie w 11dc
 
:-)
Do juterka dziewuszki :sorry2: dzisiaj musze posprzatac cala hacjende po tym malowaniu :baffled::baffled::baffled: moze wpadne wieczorkiem na goraca czekolade po charuwie ;-)
Dzięki kochana.
A powiedz mi czy w sklepie mozna kupic taka dobra czekolade do zrobienia w domu?
Bo jak gdzieś w knajpce pije to mi bardzo smakuje a naipłabym sie nieraz chętnie w domu
 
Dzięki kochana.
A powiedz mi czy w sklepie mozna kupic taka dobra czekolade do zrobienia w domu?
Bo jak gdzieś w knajpce pije to mi bardzo smakuje a naipłabym sie nieraz chętnie w domu
no jasne ja kupuje czesto bo dodaje do kawy :-) zwykla rozpuszczalna czekoladke tylko ze najlepiej smakuje na mleku dla mnie na wodzie to lura! ;-)
 
reklama
Do góry