reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Kurde ciotka, nie zalamuj mnie - jak to tylko zupke? Zupka to dla mnie max mozliwosci :-D:-):-D
tak, tak slyszalam o twoich "wyczynach" hahahahaha kochana nie kazdy moze byc kucharzem (ja tez nim nie jestem), ty masz inne talenty :tak:

Olesiu jak zobaczylam wczoraj ten katalog co podeslalas to sie rozmarzylam ja uwielbiam takie pierdulki do domu rozne kurcze fajna masz robote! :-)
robota fajna ale za psie pieniadze, ale co ja moge, w tych czasach trzeba sie cieszyc ze sie ja ma.
 
reklama
robota fajna ale za psie pieniadze, ale co ja moge, w tych czasach trzeba sie cieszyc ze sie ja ma.
zycie kochana zycie.... ! ja niby robota biurowa techniczna potrzbna wiedza itp a pieniadz ... ehhh... szkoda gadac :no:
A jakaś konkretna marke preferujesz i polecasz,czy po prostu czekolada to czekolada i nie ma róźnicy?
wiesz wlasnie mi sie skonczyla a nie pamietam jaka to byla ale wlasnie do sklepu zmierzam to ci powiem wieczorkiem czy dobra kupilam! :-)
 
Badaicka
Ja też lubie taką czekolade wypić ale zdarza mi sie to bardzo zadko ale jak kupuje to nescafe mleczną bo tam maja jeszcze inne te czekolady
 

wiesz wlasnie mi sie skonczyla a nie pamietam jaka to byla ale wlasnie do sklepu zmierzam to ci powiem wieczorkiem czy dobra kupilam! :-)
Okiejos to sobie póxniej doczytam :tak:

Badaicka
Ja też lubie taką czekolade wypić ale zdarza mi sie to bardzo zadko ale jak kupuje to nescafe mleczną bo tam maja jeszcze inne te czekolady
Yhhhmm jak bede w KAUFLANDZIE to poszukam na półkach
 
reklama
Do góry