reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam sie niedzielnie i bardzo samotnie .... se sama siedze .. ehhhh....
ja dzisiaj tez kiepsko sie czuje na tle sercowym bo u mnie straszne wiatry z rana teraz ciut spokojniej to i ja sie lepiej czuje :sorry2:
a ja przy wyszywaniu a raczej haftowaniu sie odprezam.....nie mysle o niczy innym tylko o tym co wyszywam............po lewo to moje dzieło a po prawo orginał
:szok::szok::szok: wow pikne! szczeka mi opadla to podlogi! :cool2:
Witajcie kochane po tygodniu:-):-):-) Wrocilam z Bieszczad!!! Bylo super, pogoda fajna... Tylko taka malo wypoczeta jestem bo codziennie chodzilismy spac ok 2-4 nad ranem bo trzeba bylo ogniska palic, plyny uzupelniac i nauczylam sie grac w pokera i nawet wygralam 11,70zl no i 10 ktore postawilam...:tak::tak::szok::szok:
teraz musze sie rozpakowac i wybyc na jakies zakupy bo w lodowce tylko swiatlo...
Co tam slychac?? ktos moze streszczenie 200 stron mi zapodac??:-):-)
Buziaki dla wszystkich...
no nareszcie wrocilas :-):-):-):-) witamy urlopowiczke! :-D
Witajcie kochane:-)
Dzieki za przywitanko po dluzszej przerwie..kochane jestescie!!!!
wiecie nie wiem jak zainstlowac ten obrazek z dzidziusiem zeby pokazywal w ktorym miesiacu jestem..pomozcie???
Mdli mnie:-(
Tu w norwegi pierwsze usg jest w 19 tygodniu..pozno..a w polsce 13 tydzien.
Hej Babo no cie wcielo nie znikaj ty nam tak! ;-):-)
zaniepokojona - a clo w ogóle na Ciebie nie zadziałał? czy miałaś owulację, ale były torbiele, bo u mnie jeden cykl pęcherzyk pękł jak miał rozmian 25 mm, teraz mialam dwa jeden wielkości 25 mm a z drugiego torbiel 33 mm . Podobno jest tak, że po odstawieniu clo można mieć normalnie owulację, że w 80% przypadkach ona powraca. Czy wiecie może coś na ten temat? Bo teraz mam przerwę i jestem ciekawa czy będzie.
z tym powrotem do naturalnej owu to zalezy z jakiego powodu lekarz przepisal ci clo :sorry2:
 
reklama
ja mam clo zapisane dlatego, że bardzo rzadko mam owulację. Przypada ona co 3-4 miesiąc więc teoretycznie w ciągu roku mam do 4 owulacji.
 
i słyszałam, że po odstawieniu jeszcze organizm moze doprowadzić do owulki, ale nie wiem to od swojego lekarza:(

ja jestem na clo... 6 cykli... w ogole to susza niesamowita... przy clo mozna sobie kupic pre-seed.. ja go mam... jest to lubrykant przyjazny dla plemniczkow ktory pomaga przy zaplodnieniu... nie wiem dlaczego w polsce sie o tym tak malo mowi... w usa prawie kazdy lekarz ktory przepisuje clo wsopmina wlasnie o tym lubrykancie... a u nas nic... clo to hormon wiec po odstawieniu tak poprostu nie znika... dlatego nawet po odstawieniu jeszcze na nas dziala zupelnie tak jak bysmy go nadal braly... chyba do 3 miesiecy po odstawieniu dziala... ja biore clo 100mg dziennie od 1dc... u nas w polsce przepisuja chyba od 5 dc przewaznie... gdzies znalazlam ze jest udowodnione ze clo dziala lepiej jesli bierze sie go od 1 lub 2dc niz od 4 czy 5dc<...
 
dziewczyny pomóżcie. jak powinna wyglądać szyjka macicy na początku ciąży??

Przed okresem samym szyjka zmienia polozenie z wysokiego i zamknietego na niskie i otwarte (jesli mozna tak opisac), z tym , ze to moze stac si e wcigu kilku godzin, nawet nie doby. Natomiast jesli jest ciaza to szyjka pozostaje wysoko i zamknieta.
 
reklama
Do góry