reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a jakie bylo Twoje pytanie ?
ciotka - Ty nie smetaj, bo widze ze jakies smutki Cie naszly. zaraz sie przyjrzym problemikowi i bedzie po krzyku
wczoraj wieczorem pisalam ze mam bol jak na @.. jajniki mnie prawie wcale nie bolaly gdzies tam na poczatku cyklu a teraz bol normalnie jak na @ chodzilam do wc sprawdzac czy czasem jej nie dostałam.. a dzis piekny skok i jednak to byl bol na owu a nie ma @ a wydawaloby sie inaczej.. ze mnie @ tak jak eve po 15dc zaskoczy.. pierwszy raz mialam taki bol i dlatego sie zdziwilam a ff pokaze owulke nie wczoraj a przedwczoraj bo byl dolek
Nektarynko - Ty się nie denerwuj tylko ponawiaj pytanie - sama dobrze wiesz, że czasami pytania pozostają bez odpowiedzi bo...po prostu giną w gąszczu postów o dupie Maryni:sorry2:
prawdą jest, ża forum przerodziło się w towarzyskie ale pytania nadal są zadawane i odpowiedzi też są tylko czasami trzeba krzyknąć, by ktoś usłyszał:tak:

ja niestety nie potrafię Ci pomóc bo sama nie wiem co to mogło być - może takie trochę inne odczucie bóli owulacyjnych:dry: głośno myślę więc może być i bez sensu to co napisałam - ale jakaś odpowiedź jest, prawda???

wiesz po dluzszym zastanowieniu i po dzisiejszym skoku domyslam sie ze wczoraj byla owulka chociaz wiem ze ff pokaze mi na przedwczoraj owulke.. a jesli faktycznie przedwczoraj to skad wczorajszy bol... nevermind.. co bedzie to bedzie chociaz z tymi parametrami w tym miesiacu moge zapomniec o czymkolwiek
sandrahaha po co mierzsz dwoma termometrami.. tylko wprowadzasz sobie zamieszanie..
dziewczyny pomóżcie. jak powinna wyglądać szyjka macicy na początku ciąży??
co kobita to inaczej.. ja na poczatku tez sobie myslalam ze juz jestem w ciazy bo inna szyjka a ona co miesiac po owulce mnie w konia robila.. wiec teraz postanowilam nie badac po owulce
Przed okresem samym szyjka zmienia polozenie z wysokiego i zamknietego na niskie i otwarte (jesli mozna tak opisac), z tym , ze to moze stac si e wcigu kilku godzin, nawet nie doby. Natomiast jesli jest ciaza to szyjka pozostaje wysoko i zamknieta.

nie u kazdej kobiety u mnie jest tak: normalnie nisko zamknieta twarda, na @ i owu otwiera sie jest wysoko i miekka
 
Ostatnia edycja:
reklama
bo u mnie jest nisko i bardzo miękka a powinnam już mieć @, w czasie @ powinna tyc nisko ale twarda.
nie wiem tylko jak zbadać czy jest otwarta czy zamknięta
 
sandrahaha po co mierzsz dwoma termometrami.. tylko wprowadzasz sobie zamieszanie..

co kobita to inaczej.. ja na poczatku tez sobie myslalam ze juz jestem w ciazy bo inna szyjka a ona co miesiac po owulce mnie w konia robila.. wiec teraz postanowilam nie badac po owulce

bo kupilam sobie taki dokladny termometr z dwoma miejscami po przecinku i jakos tak mu raz wierz a raz nie wiec mierze dwoma termometrami...

ja tez bym nie sprawdzala tak od tak po owulce szyjki... bo to trzeba badac caly cykl inaczej sie nie zrozumei i nie zauwazy roznicy... nie da sie tego tak slowami opisac... wiec nie ma sensu ze dopiero teraz po owulce zaczniesz ja badac... poczekaj troszke i zobaczysz jak z @ bedzie, czy przyjdzie czy nie... a pozniej tesciora po terminie i to ci da gwarancje a nie jakies tam badanie szyjki... tego trzeba sie nauczyc... trzymam kciuki za was kochane...

Nektarynka ty mecz tam swojego :tak::tak: zeby bylopewne ze sie trafilo na owulke :tak::tak::tak: zycze owocnych staranek...
 
A co powiecie na tę kieckę, tylko trochę krzywo stanęłam do fotki:-)
 

Załączniki

  • P1050609.jpg
    P1050609.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 59
Tylko tak pomyślałam sobie, żeby zamiast tych cienkich ramiączek wstawić sobie takie szersze z satynowej wstążki i tak jak jest ten czerwony materiał, dokupić coś w stylu tiulu w czerwonym i czarnym kolorze, podszyć od spodu i to tak, żeby wystawał spod tego czarnego materiału ale tylko delikatnie sfałdowany.
 
Ja brałam wcześniej clo od 5-9 dc a teraz miałam w tym cyklu od 3-7 dc. Ja na zwiększenie śluzu biore wiesiołek i w poprzednim cyklu miałam go tyle, że musiałam przestac go brać bo tonęłam.
 
I pytanie dla dziewczyn biorących clo - jak długo go stosujecie i jak długo lekarze Wam pozwalają na stosowanie. Ile dają szans , ile cykli. Ja słyszalam, że podobno od 3-6 cykli można go stosowac.
 
reklama
I pytanie dla dziewczyn biorących clo - jak długo go stosujecie i jak długo lekarze Wam pozwalają na stosowanie. Ile dają szans , ile cykli. Ja słyszalam, że podobno od 3-6 cykli można go stosowac.
juz wczoraj pisałam...........zalezy od orgaznizmu.........ja po pierwszej dawce zaszłam....wiec....nie pomoge.......

witam wieczorkiem
 
Do góry