reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

bo kupilam sobie taki dokladny termometr z dwoma miejscami po przecinku i jakos tak mu raz wierz a raz nie wiec mierze dwoma termometrami...

ja tez bym nie sprawdzala tak od tak po owulce szyjki... bo to trzeba badac caly cykl inaczej sie nie zrozumei i nie zauwazy roznicy... nie da sie tego tak slowami opisac... wiec nie ma sensu ze dopiero teraz po owulce zaczniesz ja badac... poczekaj troszke i zobaczysz jak z @ bedzie, czy przyjdzie czy nie... a pozniej tesciora po terminie i to ci da gwarancje a nie jakies tam badanie szyjki... tego trzeba sie nauczyc... trzymam kciuki za was kochane...

Nektarynka ty mecz tam swojego :tak::tak: zeby bylopewne ze sie trafilo na owulke :tak::tak::tak: zycze owocnych staranek...
ja juz na tyle znam swoją szyjke ze wiem czego moge sie spodziewac (badalam kilka cykli i wiem kiedy jest w gorze kiedy na dole a kiedy miekka a twarda)a po owulce badanie szyjki u mnie nie wnosi nic nowego wiec po co badac a to czy bede w ciazy czy nie, wole nie poznawac po szyjce bo tego i tak sie nie da poznac poza tym jak mi sie spozni @ to wtedy warto zaczac sie zastanawiac czy to ciaza czy nie, nizeli grzebac i gdybac "ooo dzis jest inna to moze jestem w ciazy"

odnosnie meczenia M.. dałam sobie w tym cyklu spokój.. kiedy nam sie chce to wtedy a nie ze okres płodny to codziennie.. nam i tak nie wiele da to ze bedziemy sie przytulac codziennie..
 
reklama
:-p
I pytanie dla dziewczyn biorących clo - jak długo go stosujecie i jak długo lekarze Wam pozwalają na stosowanie. Ile dają szans , ile cykli. Ja słyszalam, że podobno od 3-6 cykli można go stosowac.

hejka ja biore clo,3 cykl...mam po nim owulke,bez niego tez zreszta...biore od 5 do 9dc,nie wiem jak dluo mozna go brac..?
szanse na pewno sa,bo niektore dziewczyny zaszly juz po pierwszym cyklu brania clo...

...po prostu giną w gąszczu postów o dupie Maryni:sorry2:
prawdą jest, ża forum przerodziło się w towarzyskie ale pytania nadal są zadawane i odpowiedzi też są tylko czasami trzeba krzyknąć, by ktoś usłyszał:tak:

a mnie sie podoba,ze oprocz ciaglego pisania o dniach plodnych i innych takich potrafimy popisac o czyms zupelnie innym!


Kochanie teścik zrobiłam dzisiaj , bo od wczoraj mam tempke 37.. ale niestety jedna tłusta krecha i ani cienia cienia..... dlatego testu juz nie robię, czekam na @...... naszczescie więcej testów nie mam ...
....

hej ciotka po co testowalas tak wczesnie?
oj to tak jak ja dzisiaj robiłam i ani cienia cienia :-(

chyba mamy tego samego awatarka:-p
 
31 a cykl 30 dniowy a ty??
ja mam 31 zazwyczaj ale ten mi sie przestawil i bedzie chyba 34dc
jakiej firmy test robiłaś??
robilam Quick viue i ani cienia cienia.....
ach wy kobity... nie mozecie zyc bez tych testow
i czego testowac no przed spodziewana ? sie tylko smutkujecie tym
no mialam nie testowac ale rano znowu byla wysoka tempka a ten test tak lezal, to zrobilam dla swietego spokoju......
a jak ja zrobilam w 12dpo wo wrzeszczałyscie na mnie.. ehh.. no coz.. poczekaj jeszcze kilka dni jak nie przyjdzie to wtedy zrob dzis masz dopiero 11dpo.. jeszcze czas na spadki

widze ze nikt mi nie odpowiedzial na wczorajsza moja niepewnosc.. no coz chyba staje sie tu zbedna
kochana nektarynko ja ci odpowiedzialam wczoraj ze czasami podczas owulki mialam bole jak na @ !!!!!!!!
dziewczyny - ja to się dziś nie czuję najlepiej - chyba ten upał mi doskwiera - jakoś sobie miejsca znaleźć nie mogę:no: i taka ospała jestem, że szok:szok:
ja tez dzis taka ospała jestem.... to chyba przez ten upał......

jakos mam zle przeczucia... ...
ja tez mam przeczucie a wrecz jestem pewa ze sie nie udalo......

Witam sie niedzielnie i bardzo samotnie .... se sama siedze .. ehhhh....
ja dzisiaj tez kiepsko sie czuje na tle sercowym bo u mnie straszne wiatry z rana teraz ciut spokojniej to i ja sie lepiej czuje :sorry2:
a co ty taka samotna slonce?? ja tez sama jak palec......
:-p
hej ciotka po co testowalas tak wczesnie?
a tak widzisz podkusil mnie ten test, ale naszczescie juz nie mam zadnego i mnie nic nie skusi hehe;-)




wogóle dziewczynki wrósiłam z plaży:cool2: koleżanka mnie wyciagneła i ssie posmazyłyśmy troszke, rybke zjadłam i własnie wróciłam z ogromnym bólem głowy , chyba od słońca.....:cool2:
 
Witam!
ja tylko na chwilkę ...strasznie mnie dziś głowa boli...

Paajka ja brałam clo 4 cykle mimo iż miałam swoje owulacje i teraz jestem pierwszy cykl po clo powiem ze według mnie owualcje miałam ból jajników śluz mi nawet wrócił ...więc nie masz się co martwić...choć nie wiem tego oczywiście na 100 % bo nie byłam na monitoringu:tak:
Romeczko co z urlopem kiedy przylatujesz do Polski?
Pozdrawiam
 
Dzięki bardzo za odpowiedzi, miesiączkę miałam bardzo krótką bo trwała zaledwie 3 dni, więc jest szansa na owulkę bo zawsze jak mam takie skąpe @ to są owulacjie, jak trwają koło 6 dni to nie ma , no chyba, że jest to cykl z clo:)
 
ja mam clo zapisane dlatego, że bardzo rzadko mam owulację. Przypada ona co 3-4 miesiąc więc teoretycznie w ciągu roku mam do 4 owulacji.
ojoj a znasz przyczyne takiego stanu?? :confused:
A co powiecie na tę kieckę, tylko trochę krzywo stanęłam do fotki:-)
mi sie podoba a co do ramiaczek ladnie by wygladaly takie "motylkowe" tzn u nasady waskie a u szczytu na ramionach rozszerzajce sie w strone reki :sorry2: mam nadzieje ze skapnelas łoco mi chodzi :-p
Ja brałam wcześniej clo od 5-9 dc a teraz miałam w tym cyklu od 3-7 dc. Ja na zwiększenie śluzu biore wiesiołek i w poprzednim cyklu miałam go tyle, że musiałam przestac go brać bo tonęłam.
pamietaj tylko ze wiesiolek bierze sie tylko do owu potem odstawia! :sorry2:
ja mam 31 zazwyczaj ale ten mi sie przestawil i bedzie chyba 34dc
a co ty taka samotna slonce?? ja tez sama jak palec......
dziubasku co do dlugosci cyklu to kwestia w jakim momencie (dniu) byla owu i jakiej masz dlugosci sandardowa faze lutealna na razie zaznaczylasz na wykresie 12 dfl sądze ze spokojnie mozesz o te 2 dni wydluzyc do 14 dfl :sorry2: (to taki standard) i dopiero jak 15 dfl @ nie bedzie to powtorz testa ;-):-)
a ja sama .. no z psem .. bo mezu pojechal do kolegi na dzialeczke bo ja rano poprawialam z kolezanka pracke inz no wiec jeszcze nie wrocil a mamuska z bratem nad morze prysnela tez zaraz powinni wrocic ... :sorry2:
 
ojoj a znasz przyczyne takiego stanu?? :confused:

mi sie podoba a co do ramiaczek ladnie by wygladaly takie "motylkowe" tzn u nasady waskie a u szczytu na ramionach rozszerzajce sie w strone reki :sorry2: mam nadzieje ze skapnelas łoco mi chodzi :-p

pamietaj tylko ze wiesiolek bierze sie tylko do owu potem odstawia! :sorry2:


dziubasku co do dlugosci cyklu to kwestia w jakim momencie (dniu) byla owu i jakiej masz dlugosci sandardowa faze lutealna na razie zaznaczylasz na wykresie 12 dfl sądze ze spokojnie mozesz o te 2 dni wydluzyc do 14 dfl :sorry2: (to taki standard) i dopiero jak 15 dfl @ nie bedzie to powtorz testa ;-):-)
a ja sama .. no z psem .. bo mezu pojechal do kolegi na dzialeczke bo ja rano poprawialam z kolezanka pracke inz no wiec jeszcze nie wrocil a mamuska z bratem nad morze prysnela tez zaraz powinni wrocic ... :sorry2:
a ty kiedy testujesz? ja też liczyłam na rocznicę z fasolką ale chyba nic z tego ;(
 
dziubasku co do dlugosci cyklu to kwestia w jakim momencie (dniu) byla owu i jakiej masz dlugosci sandardowa faze lutealna na razie zaznaczylasz na wykresie 12 dfl sądze ze spokojnie mozesz o te 2 dni wydluzyc do 14 dfl :sorry2: (to taki standard) i dopiero jak 15 dfl @ nie bedzie to powtorz testa ;-):-)
a ja sama .. no z psem .. bo mezu pojechal do kolegi na dzialeczke bo ja rano poprawialam z kolezanka pracke inz no wiec jeszcze nie wrocil a mamuska z bratem nad morze prysnela tez zaraz powinni wrocic ... :sorry2:
no własnie wiem, ze zalezy kiedy byla owu dlatego mam na suwaczku ze 34 dni a nie 31 jak zawsze. Dzis jest moj 30 dc wiec jeszcze czas jest. Ale wiem ze nie bede musiala testa powtarzac.....
ty jeszcze nad praca inz siedzisz?? W wakacje??? oj biedna jestes, wspolczuje ja juz zapomnialam kiedy to bylo!!
No ja tez sama, wlasnie zaganiam małża do domu ale pewnie wroci kolo 22 jak zawsze.......
 
Ogólnie lekarz powiedział mi , że taki moj urok, że mam mało owulacji - wszystkie badania hormonalne mam w normie, więc podstawy nie stwierdzono. Natomiast wiesiołka biorę zawsze tak do 10 dc a owulacje z clo miałam zawsze 16 dc :) Natomiast teraz w tym cyklu musze uważać bo nie wiem, kiedy się spodziewać owulacji. Na razie idę w środę do lekarki, żeby zobaczyła, czy torbiel moze pekła czy moze się zmniejszyła. Na razie clo poszło w odstawkę :(
 
reklama
cześć dziewczyny, wszystkim chyba upał się daje we znaki - przez cały dzień tylko 10 stron napisałyście:szok: ja myślałam, ze z 50siąt będzie...
 
Do góry