reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Marzenka na ciążowe huśtawki nastroju to jeszcze za wcześnie :-D
Robisz teścik jutro czy w czwartek razem ze mna? :-D
Kochanie teścik zrobiłam dzisiaj , bo od wczoraj mam tempke 37.. ale niestety jedna tłusta krecha i ani cienia cienia..... dlatego testu juz nie robię, czekam na @...... naszczescie więcej testów nie mam ...


Idę ogarnąć chałupe , troche sie rozruszam....
 
reklama
Dzień dobry :-)
Witajcie kochane po tygodniu:-):-):-) Wrocilam z Bieszczad!!! Bylo super, pogoda fajna... Tylko taka malo wypoczeta jestem bo codziennie chodzilismy spac ok 2-4 nad ranem bo trzeba bylo ogniska palic, plyny uzupelniac i nauczylam sie grac w pokera i nawet wygralam 11,70zl no i 10 ktore postawilam...:tak::tak::szok::szok:
teraz musze sie rozpakowac i wybyc na jakies zakupy bo w lodowce tylko swiatlo...
Co tam slychac?? ktos moze streszczenie 200 stron mi zapodac??:-):-)
Buziaki dla wszystkich...
Cześć Gosiaczku. Fajnie, że jesteś :-) Cieszę się, że wyjazd był udany no i gratuluję wygranej ;-):-)

Kochanie teścik zrobiłam dzisiaj , bo od wczoraj mam tempke 37.. ale niestety jedna tłusta krecha i ani cienia cienia..... dlatego testu juz nie robię, czekam na @...... naszczescie więcej testów nie mam ...


Idę ogarnąć chałupe , troche sie rozruszam....
Kochana, przytulam mocno. Może jednak @ nie przyjdzie. Trzymam kciuki, żeby tak było.

A ja mam fazę nerwową od samego otwarcia lewego oka. Wstaję, a mój małż mi oznajmia, że szuka noclegów na kilka dni w pobliskim ośrodku wczasowym. Aż mi się oczka zaświeciły, ale... on oczywiście wybrał najdroższe noclegi, jakie tylko były, a kiedy zasugerowałam, że może coś tańszego znajdziemy to oczywiście rozpętała się afera... Ech... chyba uraziłam jego męską dumę i niepotrzebnie się odezwałam, ale kurcze nie miałam nic złego na myśli, po prostu chciałam doradzić...
 
Kochanie teścik zrobiłam dzisiaj , bo od wczoraj mam tempke 37.. ale niestety jedna tłusta krecha i ani cienia cienia..... dlatego testu juz nie robię, czekam na @...... naszczescie więcej testów nie mam ...


Idę ogarnąć chałupe , troche sie rozruszam....
No wiesz jak to powiedziałaś-mozesz się jeszcze zdziwić ;-)
to czekamy razem :-D Ja tez idę zrobic obiadek i posiedziec troche z moim spieczonym raczkiem
 
Kochanie teścik zrobiłam dzisiaj , bo od wczoraj mam tempke 37.. ale niestety jedna tłusta krecha i ani cienia cienia..... dlatego testu juz nie robię, czekam na @...... naszczescie więcej testów nie mam ...


Idę ogarnąć chałupe , troche sie rozruszam....
oj to tak jak ja dzisiaj robiłam i ani cienia cienia :-(
 
Kochanie teścik zrobiłam dzisiaj , bo od wczoraj mam tempke 37.. ale niestety jedna tłusta krecha i ani cienia cienia..... dlatego testu juz nie robię, czekam na @...... naszczescie więcej testów nie mam ...


Idę ogarnąć chałupe , troche sie rozruszam....

oj przykro mi ale może teścik się pomylił

oj to tak jak ja dzisiaj robiłam i ani cienia cienia :-(

jakieś wadliwe te testy macie:-)
Hej,hi, hello



thank you:-):-):-):-)

O to i ja sie chetnie napije kawusi :tak: małą, słaba, rozpuszczalna z melkiem i cukrem :-D

ja piłam kawę Inkę:-)

a ja przy wyszywaniu a raczej haftowaniu sie odprezam.....nie mysle o niczy innym tylko o tym co wyszywam............po lewo to moje dzieło a po prawo orginał

Piękne dzieło

no i teraz to dopiero sie wkurzyła...........lafirynda mojego exela wstawiła zdjecie na nk......ale to nic...........niedługo rodzi,ponoc ma byc dziewczyna......i wiecie co..........normalnie szlak mnie trafi........da jej na imie zuzia..........a to imie mam juz upatrzone od lat dla mojej corci.......

Może jednak będzie chłopiec:-) a ja na Twoim miejscu bym nie patrzyła na to, olej ich i daj dziecku na imie tak jak bedziesz chciała. Niech sobie myślą co chcą.


Jakby kto był zainteresowany to żyję..
:-)
ja też żyję:-)
 
Ot to ta kiecka:
Wow super:tak: Dokupisz jakieś bolerko i będzie w sam raz:tak: I nie uważam, że zbyt zwiewna. Wiesz na sali może byc strasznie gorąco.. ludzie tanczą i wogóle..:tak::-)

wow pieknie śpiewa:tak::-)a wiesz że mój M także śpiewa:-Dale sobie w domu ale ma ochote wybrac się na karaoke:tak:a piosenki lubi spiewać jak Piaska,Wydry,Westlife itp.:tak:
No to mamy talenty w domu:-D

a ja przy wyszywaniu a raczej haftowaniu sie odprezam.....nie mysle o niczy innym tylko o tym co wyszywam............po lewo to moje dzieło a po prawo orginał
Pięknie :tak:Już mój M pyta czy nam nie wyhaftujesz czegoś;-):-D

Dzień Dobry Kochane.Co tam u Was,u mnie jest piękna pogoda jak narazie:-)Mdli mnie od rana i jestem spiąca,ale spałam do 10tej.Buziolki;-)
Mnie tez jakoś tak dziwnie .. mdli mnie..:-( i ogólnie tak dziwnie sie czuję..:-( A wstałam dziś o 11.. nie mogłam się dobudzic..;-)
 
Kochana, przytulam mocno. Może jednak @ nie przyjdzie. Trzymam kciuki, żeby tak było.
...

No wiesz jak to powiedziałaś-mozesz się jeszcze zdziwić ;-)
oj dziewczynki, jak to sie mówi - kobieca intuicja ... jestem pewna ze sie nie udało, wiedzialam to cały czas, a test zrobilam bo mi zostal jeden i tak patrzyl na mnie to zrobilam heheh..... czekam na @ zeby jak najszybciej badanka porobic...
oj to tak jak ja dzisiaj robiłam i ani cienia cienia :-(
no wlasnie ani cienia cienia...... a ty ktory masz dzien cyklu??
oj przykro mi ale może teścik się pomylił
racezj sie nie pomylil;-)
a gdzie masz Kasieńko suwaczki????



ogarnelam chalupe, bylam z pieskiem na polance, poprostu upal u nas masakryczny jest, zakupilam 4 lody i bede zaraz wszystkie wcinac:cool2:
 
reklama
Do góry