reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
wiem że może za bardzo zaufałam mojemu ciału ale wyliczyłam sobie z pewnym marginesem że mój cykl wyniesie 26 dni, więc przyjęłam że w okresie 23-28 będę miala owulację, tak się stało, że 25 czerwca miałam bóle w podbrzuszku i stwierdziłam że to owulacja. Zdaję sobie sprawę że mogłam się pomylić ale bardzo wierzyłam że dobrze liczę.
ja tez na początku sobie wyliczałam.. i d..pa blada z tego wyszla.. co cykl to bylo inaczej i odchozilam od zmyslow.. jedynie mierznie tempki moze Ci powiedziec kiedy mogla nastapic owulacja podkreslam mogla a nie musziala
same bole nie musza oznaczac owulacji... powinnas uzywac testow owulacyjnych, albo chociaz mierzyc temp... wtedy bys byla pewna kiedy masz owulke... nie martw sie bo @ jeszcze nie ma wiec czekamy na dobra nowine od ciebie
dokladnie sam bol jajnikow mogl tez swiadczyc o tym iż rosly a owulacje Joanno moglaś miec w iinym dniu albo w nocy kiedy smacznie spalas i niczego nie przypuszcałaś.. no chyba ze owulacja nastepuje tylko w ciagu dnia?? sama nie wiem


Zastanawiam się nad wykonaniem badania krwi. Chyba wynik będzie najbardziej wiarygodny ( w każdym razie bardziej niż domowy test ciążowy, prawda?) Ile kosztuje taki test i po jakim czasie mogę oczekiwać wyników?
no tak a powiedz co ci to da.. teraz masz ten 27 dc a jesli owulka dopiero byla w 21dc? wedlug 35 dniowych cykli?to bys byla dopiero 6dni po owulce.. i betka hmm moglaby nie wyjsc.. nie mierzylas tempki, nie badalas sluzu, nie badalas szyjki i nie mialas monitoringu. wiec czy nawet wystapila owulacja tego nie jestesmy w stanie Ci zagwarantowac.. musisz cierpliwie czekac jesli @ nie pojawi sie do 36dc.. wykonaj kolejny test.. jesli dalej bedzie negatywny to czekaj dalej albo udaj sie do ginekologa..
wiem wiem to co pisze moze i jest brutalne ale na podstawie jakichstam wyliczen ze przypuszczasz ze bylo to wtedy to nie ma pewnosci.. a tak jak pisalam wczesniej sam bol nie wystarczy..

Pozdrawiam
PS u mnie nic nowego..
 
WITAM KOBITKI:-)


Patryśka jak szczeniaki?


Ach :-:)-:)-( nie mam za dobrych wieści co do 1 szczeniaczka ale to już widzieliśmy przy porodzie(bo był ostatni)całkiem malutki osłabiony i wczoraj już tez dawaliśmy mu tyle ze w tej nocy zdechnie malenstwo :-(bo on już nie chciał pić(podejżewamy ze od porodu cyca nawet nie złapał)wszystkie szczeniaczki sa duuużo większe od niego i silniejsze spychały go nie miał szans co ja go z M do cycka przystawialiśmy nic nawet buźki nieotwierał co ja po moim synku wziełam małą butelke no to coś tam poleciało ale tylko dlatego bo leciało samo ssać nie miał siły:-:)-:)-( strzykawki nie mieliśmy ale miałam gruszke małą(bo miękka jak cycuś)no ale dużo tez nie dało i dzisiaj M poszedł tam do nich a maluszek już niestety nieżył co włożyliśmy go w pudełko i zakopaliśmy ach to takie smutne a wczoraj jeszcze troszke oddychał bo on tylko to robił bo nawet ruszać się nie ruszał tak:-(teraz trzeba dbać o te reszta no ale one to silne szczeniaczki hehe a rosną jak na drożdzach:-)

No a tak żeby niesmucić to zaczynam dzisiaj 14 tc:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez na początku sobie wyliczałam.. i d..pa blada z tego wyszla.. co cykl to bylo inaczej i odchozilam od zmyslow.. jedynie mierznie tempki moze Ci powiedziec kiedy mogla nastapic owulacja podkreslam mogla a nie musziala

dokladnie sam bol jajnikow mogl tez swiadczyc o tym iż rosly a owulacje Joanno moglaś miec w iinym dniu albo w nocy kiedy smacznie spalas i niczego nie przypuszcałaś.. no chyba ze owulacja nastepuje tylko w ciagu dnia?? sama nie wiem



no tak a powiedz co ci to da.. teraz masz ten 27 dc a jesli owulka dopiero byla w 21dc? wedlug 35 dniowych cykli?to bys byla dopiero 6dni po owulce.. i betka hmm moglaby nie wyjsc.. nie mierzylas tempki, nie badalas sluzu, nie badalas szyjki i nie mialas monitoringu. wiec czy nawet wystapila owulacja tego nie jestesmy w stanie Ci zagwarantowac.. musisz cierpliwie czekac jesli @ nie pojawi sie do 36dc.. wykonaj kolejny test.. jesli dalej bedzie negatywny to czekaj dalej albo udaj sie do ginekologa..
wiem wiem to co pisze moze i jest brutalne ale na podstawie jakichstam wyliczen ze przypuszczasz ze bylo to wtedy to nie ma pewnosci.. a tak jak pisalam wczesniej sam bol nie wystarczy..

Pozdrawiam
PS u mnie nic nowego..


dokladnie... zgadzam sie z toba w 100%... :-)
 
reklama
Do góry