reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Dybry! ;-)
:-D:-D:-D no dobre...a tak z Ciekawości??? Jak z całowaniem??;-)
:-D kobito jakim calowaniem :-D:-D:-D po 7 latach to juz zapomnialam co to namietny slimak :-D:-D:-D a tak na serio to normalnie :-p
:zawstydzona/y: sliczne to bylo ....
nie bij kochana bo mnie już teraz mąż całkiem dobił otóż zadzwonił przed chwilą i mi oznajmia że jest dla niego praca za granicą od zaraz i na stałe i że do do domu wracał by co dwa tygodnie na weekendy aż mi serce pękło jak to usłyszałam, a dziecko to my korespondencyjnie będziemy robić chyba :wściekła/y::no::angry:
Właśnie dzwonił M i powiedział że odmówił tą pracę
na poczatku u nas tez chodzily jakies teksty o wyjeździe do pracki ale omawialismy to oboje! :dry: to co on robi jest co najmniej dziwne! powiem szczerze ze moj jak mial 25lat to sie akurat pobralismy i 1 rok po slubie byl sredni dokladniej 2 polowa! 1 rocznica to .... :dry: szkoda gadac wiec moze mu jeszcze przejdzie jeszcze wydorosleje! musicie sie dotrzec! on sobie pewnie kiedys zalozyl ze bedzie twardym facetem i nikt mu nie bedzie podskakiwal!!!! popatrz na jego rodzicow poobserwoj zachowania zobaczysz wtedy dalczego sie tak zachowuje! :sorry2:
Moja tamp na ok godzinę 6 rano:
7dc - 36.8 ........................23dc - 37.15
Co o tym sądzicie?
:tak::tak::tak::tak: ładnie!!!!
temp mierze odkad odstawilam tabletki anty,ale im dluzej mierze,tym bardziej skomplikowane mi sie to wydaje :baffled: u mnie najwyzsza temp. jeszt w kazdym cyklu innego dnia fl :baffled:
prosze pomozcie mi okreslic,kiedy powinnam zbadac ten progesteron,no i kiedy wg Was byla owu w tym cyklu...bede baaaaaaaaaaardzo baaaaaaaaaaaaardzo wdzieczna za pomoc
dziewczynki juz ci napisaly co mysla o owu ja tylko dorzuce ze warto by bylo zebys zaznaczyla linie podstawowa na wykresach bo bez tego ani rusz z reguly stawiasz ja na wysokosci najwyzszej temp z 6 najnizszych przed skokiem i dopiero wtedy widac kiedy mogla byc owu :sorry2: i tak sobie policzylam jak pojdziesz 7dfl na progesteron bedzie dobrze! :sorry2:
to ja juz w ogole zglupialam,to chodzi o ta coverline,ona jest wazniejsza niz spadek,a potem wzrost?:confused: bo wychodzi,ze spadek byl 17dc,a 18 juz rosla...
przepraszam,ze tak mecze...chce zdobyc jakas wiedze,a nie mierzyc na pale,tylko po to,aby mierzyc...wybacz
zerknij np na moj wykres (link pod suwaczkiem) ja mam pomiat wg metody rotzera i u mnie nie tylko wazny jest skok ale i dzien szczytu śluzu :sorry2: i wlasnie linia podstawowa jest baaardzo istotna!
 
reklama
wiem że może za bardzo zaufałam mojemu ciału ale wyliczyłam sobie z pewnym marginesem że mój cykl wyniesie 26 dni, więc przyjęłam że w okresie 23-28 będę miala owulację, tak się stało, że 25 czerwca miałam bóle w podbrzuszku i stwierdziłam że to owulacja. Zdaję sobie sprawę że mogłam się pomylić ale bardzo wierzyłam że dobrze liczę.

same bole nie musza oznaczac owulacji... powinnas uzywac testow owulacyjnych, albo chociaz mierzyc temp... wtedy bys byla pewna kiedy masz owulke... nie martw sie bo @ jeszcze nie ma wiec czekamy na dobra nowine od ciebie

a jesli sie nie udalo w tym cyklu (czego ci nie zycze) zacznij robic to o czym pisalam wyzej.
wklej suwaczek bedzie nam latwiej.
zmierz jutro temp rano ok 6... jak @ nie przyjdzie to mierz przez kolejne dni.. jesli temp spadnie tzn ze @ przyjdzie...







 
HEJ!
NO DO BRA LECE NA FIOLETOWO...:-)
Badaicka- ranny ptaszku-witam się!!!! kochanie-czy maz sie dal wieczorem skusic wczoraj??? I tak mysle...skad twoj nick...czy to cos znaczy?
buziaki i milego dnia dla wszystkich...Zajaczku-DLA CIEBIE TEŻ!!!! zeby nie bylo.....:happy2:
Tak więc wczoraj zaraz po pracy był
Sexe31.gif

a wieczorem a w zasadzie tak koło północy była poprawka
Sexe20.gif

:-D:-D:-D:-D:-D
Co do nicku to spieszę z odpowiedzią,że za panny nazywałam sie Magda Zarzycka i będąc małym brzdącem jak mnie pytali jak sie nazywam to odpowiadałam zamiast Magda-Bada a zamiast Zarzycka-Icka :-D:-D:rofl::rofl: i tak powstała Badaicka :-D
marzec/kwiecień - 35 dni
kwiecień/maj - 25 dni
maj/czerwiec - 28 dni
W sumie nie są takie długie te cykle więc przyjęłam że mój cykl średnio trwa 26-28 dni. Teraz wyliczyłam sobie że miesiączkę powinnam dostać 8-9-10 lipca ale nawet nie czuję, że się zbliża. Żadnych objawów, że nadchodzi i dlatego postanowiłam zrobić test.
Ja bym obstawiała Twoje cykle raczej jako 30-35 dniowe

Moje tez....:-p
jak ja zaczynam plakac to moj maz wychodzi, jak zaczynam krzyczek to idzie do drugiego pokoju i sie zamyka w sobie na amen....u mnie takie rzeczy tez nie dzialaja, jak fochy i babskie sztuczki...raczej spokojna rozmowa, spokojna ale konkretna i rozwazona z argumentami.

Tez mysle ze lekki wypad gdzies poza dom by Wam dobrze zrobil :-) tzn. Bernadce i mezowi:tak:
U mnie jest dokładnie tak samo :-D:tak:
Ile ja się musiałam nagadać chcąc zacząć teraz starania o drugie dziecko :szok::szok::szok:
łoj:szok: mój nie chcial o tym słyszec wcale więc musiałam wymyślać konkretne powody a to to ze czas dla mnie jako kobiety biegnie nieubłaganie,ze dla dzieci róznica 4 lat jest super,że Paula pójdzie doprzedszkola i bedzie mi łatwiej z jednym maluchem w domu jak drugi bedzie z dziećmi sie bawic,że i tak siedzę teraz w domu to po co tak bez sensu lepiej urodzic mi drugie odchowac i wtedy do pracy, łoj masa tego była-dwa miesiące go zmiekczałam a i tak sie jeszcze nastroszy,że go jak buhaja rozpłodowego traktuje :baffled:
Ale najważniejsze BERNATKO musisz wyłapac moment kiedy zaczynasz zbyt mocno naciskać.jak M zaczyna się jerzyć to znak dla Ciebie że trzeba sie na chwilkę wycofać,przeczekać a potem znowu spokojniutko podrążyc temat.
Kurcze ja wiem jakie to ciezkie i sa sprawy,że nie ma czasu na takie gierki i wtedy trzeba tupnąć noga ale w niektórych sprawach z takim typem człowieka inaczej nic nie zdziałasz.
 
Zastanawiam się nad wykonaniem badania krwi. Chyba wynik będzie najbardziej wiarygodny ( w każdym razie bardziej niż domowy test ciążowy, prawda?) Ile kosztuje taki test i po jakim czasie mogę oczekiwać wyników?
 

Ale najważniejsze BERNATKO musisz wyłapac moment kiedy zaczynasz zbyt mocno naciskać.jak M zaczyna się jerzyć to znak dla Ciebie że trzeba sie na chwilkę wycofać,przeczekać a potem znowu spokojniutko podrążyc temat.
Kurcze ja wiem jakie to ciezkie i sa sprawy,że nie ma czasu na takie gierki i wtedy trzeba tupnąć noga ale w niektórych sprawach z takim typem człowieka inaczej nic nie zdziałasz.
widze ze owocny dzień był wczoraj :-D:-D

zastosuje twoja radę i zobacze co mi z tego wyjdzie kochana jesteś ***
Zastanawiam się nad wykonaniem badania krwi. Chyba wynik będzie najbardziej wiarygodny ( w każdym razie bardziej niż domowy test ciążowy, prawda?) Ile kosztuje taki test i po jakim czasie mogę oczekiwać wyników?
ja za bete placiłam u mnie 27 zł a wynik miałam na drugi dzień po badaniu ale możesz mieć w ten sam dzień to zależy od laboratorium
 
Zastanawiam się nad wykonaniem badania krwi. Chyba wynik będzie najbardziej wiarygodny ( w każdym razie bardziej niż domowy test ciążowy, prawda?) Ile kosztuje taki test i po jakim czasie mogę oczekiwać wyników?

betka to w zaleznosci od miasta ale tak w granicach 30zl... moze 35. tak mi sie wydaje... tak wczesniej dziewczyny pisaly... a wyniki nastepnego dnia albo nawet tego samego.

wydaje mi sie ze jesli jestes w ciazy to beta wykaze... wiec uciekaj na bete :-):-):-)
 
Moje tez....:-p
jak ja zaczynam plakac to moj maz wychodzi, jak zaczynam krzyczek to idzie do drugiego pokoju i sie zamyka w sobie na amen....u mnie takie rzeczy tez nie dzialaja, jak fochy i babskie sztuczki...raczej spokojna rozmowa, spokojna ale konkretna i rozwazona z argumentami.

U mnie też płacz i zgrzytanie zębami nie działa :-)
Tylko rozmowa i argumenty.
 
reklama
Dybry! ;-)

:-D kobito jakim calowaniem :-D:-D:-D po 7 latach to juz zapomnialam co to namietny slimak :-D:-D:-D a tak na serio to normalnie :-p
na poczatku u nas tez chodzily jakies teksty o wyjeździe do pracki ale omawialismy to oboje! :dry: to co on robi jest co najmniej dziwne! powiem szczerze ze moj jak mial 25lat to sie akurat pobralismy i 1 rok po slubie byl sredni dokladniej 2 polowa! 1 rocznica to .... :dry: szkoda gadac wiec moze mu jeszcze przejdzie jeszcze wydorosleje! musicie sie dotrzec! on sobie pewnie kiedys zalozyl ze bedzie twardym facetem i nikt mu nie bedzie podskakiwal!!!! popatrz na jego rodzicow poobserwoj zachowania zobaczysz wtedy dalczego sie tak zachowuje! :sorry2:
He,he ja też nie wiem juz nic o takim ślimaku :-D:-D:-D;-)
A tu sie zgodzę w 100000% mój Paweł to istne połaczenie swojego ojca i matki.
Dwa pokręcone charaktery połaczone w jednym ciele,dodam że zadne z jego rodzeństwa takie nie jest.Siostra to istna mama,młodszy brat raczej też,starszy to po ojcu a tylko mój taka mieszanka ;-)

widze ze owocny dzień był wczoraj :-D:-D
zastosuje twoja radę i zobacze co mi z tego wyjdzie kochana jesteś ***
A czasem nas tak ponosi oby w TE dni nam sił nie zabrakło-jak się nie uda to zakupuje testy owu a jak z nimi nic nie wyjdzie to idę do gina i rządam monitoringu bo ciekawi mnie czy po odstawieniu tych piguł wogóle mam owu :baffled:
Ja Wam życzę jak najlepiej i mocno trzymam kciukasy
 
Ostatnia edycja:
Do góry