reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

jeszcze takie

picture8814.jpg

picture8813.jpg


śliczne te zdjęcia:-)wiesz chyba podkradne twój pomysł i też ze skarpetkami zrobie jak brzuszek będzie większy:-p






:-D:-D:-Dlubie te wszystkie emotikonki:-D



LASKI a widzialyscie too..?MOZE MOGE POMOC...taki watek zalorzyl jakis koles..i o to co napisal.."Witam. Jesli chcesz mieć dziecko, moge Cię zapłodnić.Jestem żonatym ,zadbanym i inteligentnym facetem, który wzamian za fajny sex może Ci pomóc w zapłodnieniu.Oczywiście spotkanie tylko w jednym celu.Pełna dyskrecja i anonimowośc działająca w dwie strony.Ja mam fajną coreczkę i wiem jakie to szczeście.Pozdrawiam zaplodnie80@wp.pl"
jakies chetne hahhahahahahah



dobra a potem wszystkie mu alimenty zrobimy to chłopinie się odechce kobiety zapładniać:-pa tak swoją drogą mam nadzieję że ten gosciu nie mówi na poważnie bo wtedy szkoda mi córeczki i żony i wogóle jakiś kretyn jak chce se to niech idzie na kurewki a jak tak bardzo chce oddać sperme to jest od tego "bank spermy"(chyba tak to się nazywa) jakiś dupek moim zdaniem najlepiej wykasować ten wątek niech spada na drzewo:baffled:



Witam Was Moje Kobitki:-)Jestem juz od 4.50 w Norwegii,jest super,a jak narazie nie jest cięzko:no:Zaczełam dzisiaj prace i juz miałam 3 sprzątania:tak:Z jezykiem jak narazie idzie,ale czas pokaze:tak:Buziaczki;-)



Moja siostrzyczka:-):-):-)jak miło cię widzieć tu na forum(ach bo tylko to mi zostało:-()bardzo się cieszę że jest wszystko dobrze:-)oby tak dalej:-)
 
reklama
witam -
SLICZNE ZDJECIA!!!


a ja z zapytankiem;-)


zglupialam i moze to pytanie wyda sie smieszne...ale - kiedy jest moment owulacji - tzn- czy to moment pekniecia pecherzyka? czy jak juz peknie to jest po owulacji i i by doszlo do zaplodnienia powonno sie serduszkowac przed tym, by plem,niki dotarly do komorki i w chwili gdy ono peka - zaplodnic je?...

bo tak - nie wiem czy nie prezegapilam momentu owulacji...wstrzymalismy sie z serduszkowaniem, by zolnierzyki byly silne...i tu cos mi sie pomylio w liczeniu owulka nastapila 4 wieczorem...tzn- nastapilo pekniecie pecherzyka...seksik byl niemalze natychmiast...ale czy nie powinien byc wczesniej?...przed jego pekniecem??...BEDE WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZI!
 
Na jaki kolor malujesz?
. Dziewczyny co za sen chyba zaczynam już wszystko przeżywać :baffled::baffled:
czesc sloneczko moje :*** salonik pomalowalam na zielony tzn "zielone wzgórze" z dekorala hihihi a przedpokój "piasek pustyni" :)
własnie niedawno skonczylam i jestem tak padnieta ze nawet palce u stóp mnie bola.....:baffled::-(

kochanie te sny to pewnie przez nerwy ze to juz coraz blizej porodu ale napewno bedzie dobrze :**
Marzenko- a jak z @??? rozkrecila sie???? kochanie-ja nie chce naciskac, ale powinniscie zrobic to badanie nasienia...ja mialam 2 razy pozytywne kreski-we wrzesniu 2008 i w grudniu=mam testy do teraz i kreski sa nada...a @ przyszla potem i juz na kolejnych testach II nie bylo...lekarz pwiedzial ze to prawdopodobnie byly ciaze biochemiczne i mikroporonienia-prawdopodobnie na skutek zlych wynikow meza sie tak stalo i bylo to dlatego, ze przy zlych wynikach jest ryzyko, ze wadliwy plemnik zaplodnil komorke i dlatego sie ciaza nie utrzymala juz w bardzo wczesnym stadium. Nie robilam bet wiec nie wiem tego na 100%, ale zawsze jest takie przypuszczenie....nie mowie, ze tak bylo u Ciebie-nie zrozum mnie zle, nie chce Cie straszyc, pisze tylko o swoim przypadku z wlasnych doswiadczen.....ale.....zawsze lepiej sprawdzic co w trawie piszczy. Zbadaj prosze meza:-)
tak kropeczko moja @ sie rozkręcila na dobre, a wlasciwie to juz prawie koniec mam....
wiem kochana ze musze te badania zrobic i napewno je zrobie prawdopodobnie w przyszlym tyg akurat bede miec jakos owulke to skocze sobie odrazu na monitoring i zobaczymy co i jak...
ale dziekuje kochanie za troske , buziaczke dla ciebie :***
a jak tam u ciebie ? co z tym kolankiem twoim bo nie doczytalam :zawstydzona/y: a jak tam mężuś?? jestes z nim czy sama znowu???
W środe odbieram wyniki LH i FSH. I musze sie umówić na wizytę.
super Justynko ze juz po zabiegu , ten cykl jest wasz i napewno sie uda !! trzymam ogromniaste kciuki!!!!:tak::-)
Marzenko, zrobiłas teściora??? Nadal trzymam kciuki:) I graaaatuluję obrony Zdolniacho:):)
dziekuje :*** reszte na privie odpisalam :**
Ale mnie cos muli :baffled:
czesc Lilaczku :****
to może na fasoleczke muli co?? kiedy tesciorka zrobisz??
Witam Was Moje Kobitki:-)Jestem juz od 4.50 w Norwegii,jest super,a jak narazie nie jest cięzko:no:Zaczełam dzisiaj prace i juz miałam 3 sprzątania:tak:Z jezykiem jak narazie idzie,ale czas pokaze:tak:Buziaczki;-)
trzymaj sie kochana na obczyznie!! bedzie dobrze, tylko sie rozkrecic musisz i wracaj do nas szybko z fasoleczką!!!!!:-D



dziewczynki jestem tak padnieta ze ledwo na oczy widze, dlatego tylko tyle odpsialam..... no ale musze skonczyc ten remoncik wiec nie wiem kiedy wpadne ale mysle o was ciagle i ściskam wszystkie dziewczyneczki bez wyjatku!!!!!
a dla PM, Olesi i Eve specjalny malenki buziolek- wiecie za co :* ;-)
 
Hei moje kochane!!!
Cud sie stal!!!
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym IFV..nie dowiary...A ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
Wczoraj test wykazal 2 krechy sa i to tlusiutkie,teraz rano tez to samo:-)
Kiepsko spalam bo jeszcze ta mysl do mnie nie moze dojsc!!!
I TEN KTO MOWI ZE TO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE MA RACJE..KUZWA RACJE!!!
Staralismy sie 11 miesiecy i juz byla zalamka i prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No coz dzisiaj dzwonie do lekarza i umawiam sie na wizyte!!!!:-)
A cycki mam tak wielkie ze jak bym sobie sylikon wstawila...i tak troszke lecialo brazowe przez 3 dni..a teraz juz kompletnie nic...:-)
Zbieram sie do pracy...oj nie moge uwierzyc!!!
Tesknie ogromnie za moimi psiapsiukami!!!CMOK,CMOK.CMOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Babo Ty waryjocie !!!!!!!!!!!!
Fantastyczna wiadomość !!!!
Moje GRATULEJSZYN :-)


Ale co brązowe leciało ? Miałaś jakieś plamienie ?
Powinnaś szybko dostać duphaston lub coś w stym stylu.
Nie chcę straszyć, ale skoro było plamienie to trzeba uważać.
 
Ostatnia edycja:
agniesiu ja strasznie lubie czytac a teraz bardzo nie mam co wienc moze podopwiesz mi pare fajnych ksiazek do przeczytania:tak:
To polecam "P.S. Kocham Cię":tak: jest wspaniała:tak: Znajdziesz na allegro:tak:

Witam Was Moje Kobitki:-)Jestem juz od 4.50 w Norwegii,jest super,a jak narazie nie jest cięzko:no:Zaczełam dzisiaj prace i juz miałam 3 sprzątania:tak:Z jezykiem jak narazie idzie,ale czas pokaze:tak:Buziaczki;-)
Cudownie, że wszystko oki i juz miałaś 3 sprzątania. Widac będzie oki, :tak::-)Pozdrawiam serdecznie, wpadaj tu na forum częściej;-):-)

Hei moje kochane!!!
Cud sie stal!!!
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym IFV..nie dowiary...A ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
Wczoraj test wykazal 2 krechy sa i to tlusiutkie,teraz rano tez to samo:-)
Kiepsko spalam bo jeszcze ta mysl do mnie nie moze dojsc!!!
I TEN KTO MOWI ZE TO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE MA RACJE..KUZWA RACJE!!!
Staralismy sie 11 miesiecy i juz byla zalamka i prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No coz dzisiaj dzwonie do lekarza i umawiam sie na wizyte!!!!:-)
A cycki mam tak wielkie ze jak bym sobie sylikon wstawila...i tak troszke lecialo brazowe przez 3 dni..a teraz juz kompletnie nic...:-)
Zbieram sie do pracy...oj nie moge uwierzyc!!!
Tesknie ogromnie za moimi psiapsiukami!!!CMOK,CMOK.CMOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUPERAŚNIE!!!!!!!!:tak::tak::tak::-D:-D:-D
GRATULUJĘ!!!:tak::tak::-D



A po mnie przyjedzie o jakiejś 8:30 teśc i zawozi mnie na wizytę do gina. Mam takiego pietra, jak nigdy w życiu... matko.. zwariuję zaraz:-D
 
hei moje kochane!!!
Cud sie stal!!!
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym ifv..nie dowiary...a ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
wczoraj test wykazal 2 krechy sa i to tlusiutkie,teraz rano tez to samo:-)
kiepsko spalam bo jeszcze ta mysl do mnie nie moze dojsc!!!
I ten kto mowi ze to przyjdzie niespodziewanie ma racje..kuzwa racje!!!
Staralismy sie 11 miesiecy i juz byla zalamka i prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No coz dzisiaj dzwonie do lekarza i umawiam sie na wizyte!!!!:-)
a cycki mam tak wielkie ze jak bym sobie sylikon wstawila...i tak troszke lecialo brazowe przez 3 dni..a teraz juz kompletnie nic...:-)
zbieram sie do pracy...oj nie moge uwierzyc!!!
Tesknie ogromnie za moimi psiapsiukami!!!cmok,cmok.cmok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gratulacje :)
 
Hei moje kochane!!!
Cud sie stal!!!
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym IFV..nie dowiary...A ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
Wczoraj test wykazal 2 krechy sa i to tlusiutkie,teraz rano tez to samo:-)
Kiepsko spalam bo jeszcze ta mysl do mnie nie moze dojsc!!!
I TEN KTO MOWI ZE TO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE MA RACJE..KUZWA RACJE!!!
Staralismy sie 11 miesiecy i juz byla zalamka i prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No coz dzisiaj dzwonie do lekarza i umawiam sie na wizyte!!!!:-)
A cycki mam tak wielkie ze jak bym sobie sylikon wstawila...i tak troszke lecialo brazowe przez 3 dni..a teraz juz kompletnie nic...:-)
Zbieram sie do pracy...oj nie moge uwierzyc!!!
Tesknie ogromnie za moimi psiapsiukami!!!CMOK,CMOK.CMOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULACJE :)))))))))))))))))))))))))))))
Uwielbiam takie info :)))))))))

(jak brązowe to do gin, leżeć nie pracować i kochać fasolke kochać - u mnie tez lecialo ale nie wylecialo)
 
reklama
Hej wrocilam! :-):-):-)
Eve widzę że jednak nie masz dostępu do kompa....miejmy nadzieję że nie zrobiłaś mężowi krzywdy :-D:-D
no jednak nie dzialal mi net! :dry: wsio zainstalowalam jeszcze raz ale jednak nie ruszyl ... pewnie znowu brakuje jakis codekow :no: a ze mialam po lokcie roboty to nie mialam czasu kabinowac! męzu pojechal w sobote rano na dzialke wiec moglam od niego odpoczac a w niedziele rano z kolega do niego pojechalam! :sorry2:
Witajcie STOKROTKI dawno do Was nie zagladałam :zawstydzona/y:, u mnie koniec 12 tygodnia ciaży własnie dzis wróciłam z USG , maleństwo zdrowiutkie, wszystkie wymiary mm-we w porzasiu, mam piekne zdjeia, jak maleńswo macha i jak ssie paluszka urocze.........., na usg mało co widziałam bo cale przepłakałam.....
no nareszcie ale cie wcielo! super wiesci! :-):-):-)
Eve ja mialam aparat przez 2,5 roku.a ze sie zajmuje zebami,to na taki bol,moge poradzic zucie np.gumy (tylko trzeba uwazac,zeby sie nie przykleila do zamkow),wiem,ze boli,ale to powoduje rozciagniecie wiezadel utrzymujacych zab i powoduje,ze szybciej sie przesuwaja,no i szybciej przestaje bolec.Poza tym,najgorsze juz za Toba...mnie najbardziej bolaly te dystanse na pierscienie.co miesiac po przykreceniu aparatu bedzie bolec ok.1-2 dni,ale nie tak strasznie jak teraz.wiec teraz to juz z gorki :-)
no i mam pytanie,bo mam tak,jak Ty krotka faze lutealna (10,max.11 dni),czy to jakas nieprawidlowosc??powinnam zbadac prolaktyne czy jakies inne hormonki??
dobrze,ze z dzidzia wszystko ok :-D a swoja droga,jak ten czas szybko leci...
Szafirku w zyciu bym nie wpadla na ta gume!!! :-) dzieki! ja mimo ze ma od ponad tyg aparat nadal nie gryze :dry: mnie tez te separacje najbardziej bolaly! :-(
a co do fl ogolnie przyjmuje sie ze powinna trwak ok 14 dni min przyjeto 10 dni ale to juz na skraju prawidlopwosci :dry: ja ma 11 raz mialam 12 dni a za dlugosc fl odpowiedzalny jest z hormonow progesteron, ale nie tak do konca bo jakis czas temu czytalam dobry artykul ze to cialko zolte po owulacji ma gigantyczny na to wplyw... tzn ze i inne hormony również. Chodzi o to ze jak niewpelni dojrzaly pecherzyk peka a spowodowane to jest jakims moze przedwczesnym wyrzutem LH :confused: to i cialko zolte po takim pecherzyku jest "wadliwe".
w kazdym razie na bank do zorbienia progesteron ja mialam robic w tym cyklu ale mam tak porypany ze odposcilam ale w nastepnym biore sie za badania :dry:




mam wieści od Marzenixxa :) Na 4 się obroniła i teraz baluje :))



Hip Hip HUUURAAAA!!!!!!!!!!
JUPPPPPIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!! :-D:-D:-D GRATULUJĘ P. SOCJOLOŻKO!!!!:-D
Witajcie BABY:-):-):-):-):-):-)
to mój brzuchas z 23 i 5 dnia
picture8809.jpg
a to jeszcze jedno
Kasiu piękne fotki!!!!!! :-) co sie nie chwalisz ze takie talenty masz! :-) a wiesz co tam rosnie czy nie??? ;-)
Witam Was Moje Kobitki:-)Jestem juz od 4.50 w Norwegii,jest super,a jak narazie nie jest cięzko:no:Zaczełam dzisiaj prace i juz miałam 3 sprzątania:tak:Z jezykiem jak narazie idzie,ale czas pokaze:tak:Buziaczki;-)
no to dobrze :-) z jezeykiem szybko pojdzie ;-)
Hei moje kochane!!!
Cud sie stal!!!
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym IFV..nie dowiary...A ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
Wczoraj test wykazal 2 krechy sa i to tlusiutkie,teraz rano tez to samo:-)
Kiepsko spalam bo jeszcze ta mysl do mnie nie moze dojsc!!!
I TEN KTO MOWI ZE TO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE MA RACJE..KUZWA RACJE!!!
Staralismy sie 11 miesiecy i juz byla zalamka i prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No coz dzisiaj dzwonie do lekarza i umawiam sie na wizyte!!!!:-)
A cycki mam tak wielkie ze jak bym sobie sylikon wstawila...i tak troszke lecialo brazowe przez 3 dni..a teraz juz kompletnie nic...:-)
Zbieram sie do pracy...oj nie moge uwierzyc!!!
Tesknie ogromnie za moimi psiapsiukami!!!CMOK,CMOK.CMOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O ja!!!!!!! ale fajne wiesci z rana! :-D:-D:-D:-D:-D wielkie gratki!!!!! to co teraz do nas wracasz na stale! :-D:-D:-D

u mnie za to totalna porażka! :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry