reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dzień dobry :-)

GRATULACJE z samego rana dla babo!!!!

Agniesiak, trzymam kciuki za wizytę. Jak wrócisz to pisz od razu jak było.

A ja muszę się ogarnąć, bo dopiero wstałam. Buziaki
 
reklama
Witam sie z rana :tak::-):-)
Hei moje kochane!!!
Cud sie stal!!!
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym IFV..nie dowiary...A ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
Wczoraj test wykazal 2 krechy sa i to tlusiutkie,teraz rano tez to samo:-)

rany Babo moje gratulacje super wiadomość ale musicie być szczęśliwi :tak::-)

A po mnie przyjedzie o jakiejś 8:30 teśc i zawozi mnie na wizytę do gina. Mam takiego pietra, jak nigdy w życiu... matko.. zwariuję zaraz:-D
nic się nie boj i jak tylko wrócisz to opowiadaj jak było i jak dzidzia rośnie :tak::-)
Hej wrocilam! :-):-):-)

u mnie za to totalna porażka! :-(
No nareszcie jestes bo już myślałam że zanikłaś z tego niejedzenia chudzinko :-D
a dlaczego porazka ?? który masz dzień cyklu??:confused:

A ja wczoraj bo bardzo pracowitym dniu na słońcu zaliczylam smutny i nie przyjemny koniec bo tak sobie oporządzam wieczorkiem mieso na dzisiejszy obiad a tu kap kap coś czerwonego na mięso kapie z góry jak sie wystraszyłam bo mi sie krew z nosa puścila a mi krew z nosa to jakieś 15 lat temu ostatnio leciała :szok::szok:i nie mogłam jej zatamować al;e po jakieś pól godziny isę udało :tak:
 
Witam sie z rana :tak::-):-)
No nareszcie jestes bo już myślałam że zanikłaś z tego niejedzenia chudzinko :-D
a dlaczego porazka ?? który masz dzień cyklu??:confused:

A ja wczoraj bo bardzo pracowitym dniu na słońcu zaliczylam smutny i nie przyjemny koniec bo tak sobie oporządzam wieczorkiem mieso na dzisiejszy obiad a tu kap kap coś czerwonego na mięso kapie z góry jak sie wystraszyłam bo mi sie krew z nosa puścila a mi krew z nosa to jakieś 15 lat temu ostatnio leciała :szok::szok:i nie mogłam jej zatamować al;e po jakieś pól godziny isę udało :tak:
pod suwaczkiem jest moj link do wykresu! :sorry2:
pamietaj ze jak leci z nosa to glowe miedzy kolana!!!! nogdy do tylu nie odchylaj! i lekko uciskac nos u nasady! tak mniej wiecej po srodku dlugosci :sorry2: pewnie nie mialas nic na glowie!? co?
a tak na marginesie!
wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy! :sorry2: i wiesz czego najbardziej zycze! :sorry2:
 
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym IFV..nie dowiary...A ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
Wczoraj test wykazal 2 krechy sa i to tlusiutkie,teraz rano tez to samo:-)
eee to jednak cuda sie zdarzają.. garatulacje kochana
no jednak nie dzialal mi net! :dry: wsio zainstalowalam jeszcze raz ale jednak nie ruszyl ... pewnie znowu brakuje jakis codekow :no: a ze mialam po lokcie roboty to nie mialam czasu kabinowac! męzu pojechal w sobote rano na dzialke wiec moglam od niego odpoczac a w niedziele rano z kolega do niego pojechalam! :sorry2:
hihihihi usmialam sie.. przepraszam Eve.. do internetu to brakowac moze sterownikow (driver'ów) a znów codeki to do filmów są by można oglądać je na kompie;)

A ja wczoraj bo bardzo pracowitym dniu na słońcu zaliczylam smutny i nie przyjemny koniec bo tak sobie oporządzam wieczorkiem mieso na dzisiejszy obiad a tu kap kap coś czerwonego na mięso kapie z góry jak sie wystraszyłam bo mi sie krew z nosa puścila a mi krew z nosa to jakieś 15 lat temu ostatnio leciała :szok::szok:i nie mogłam jej zatamować al;e po jakieś pól godziny isę udało :tak:
czy wszystko u Ciebie juz w porządku? musialas byc przemeczona bardzo ze krew poleciala z nosa.. zazwyczaj to z przemeczenia.. odpocznij sobie kochana
 
pod suwaczkiem jest moj link do wykresu! :sorry2:
pamietaj ze jak leci z nosa to glowe miedzy kolana!!!! nogdy do tylu nie odchylaj! i lekko uciskac nos u nasady! tak mniej wiecej po srodku dlugosci :sorry2: pewnie nie mialas nic na glowie!? co?
a tak na marginesie!
wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy! :sorry2: i wiesz czego najbardziej zycze! :sorry2:
Dziękuje Eve za życzenia mam nadzieję że szybko sie spełnią
choć muszę Wam powiedzieć że robimy sobie 2 miesięczną przerwe w starankach ze wzgledu na to że mam dużo pracy w lecie i mama po operacjii mi nie pomoze a po drugie to ja już psychicznie źle to znosze i muszę sobie odpocząc nie jest to jeszcze ostateczna decyzja ale raczej przerwa będzie

miałam na głowie apaszkę zawiazaną tak jak zawsze wiec bylam zdziwiona bardzo i wystraszona obłożylam nos i czoło zimnym recznikiem i się położylam i skoro mówisz że glowa między kolana to źle zrobiłam bo czułam jak mi do gardła ta krew leci :szok::szok:

czy wszystko u Ciebie juz w porządku? musialas byc przemeczona bardzo ze krew poleciala z nosa.. zazwyczaj to z przemeczenia.. odpocznij sobie kochana
dzis już jest lepiej dziękuję ale jestem bardzo obolała i nie mam zamiaru dziś nic pracować tylko odpoczywać :tak::-) dziękuję za troskę kochana buziak **
 
WITAM:-)


Hei moje kochane!!!
Cud sie stal!!!
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym IFV..nie dowiary...A ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
Wczoraj test wykazal 2 krechy sa i to tlusiutkie,teraz rano tez to samo:-)
Kiepsko spalam bo jeszcze ta mysl do mnie nie moze dojsc!!!
I TEN KTO MOWI ZE TO PRZYJDZIE NIESPODZIEWANIE MA RACJE..KUZWA RACJE!!!
Staralismy sie 11 miesiecy i juz byla zalamka i prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No coz dzisiaj dzwonie do lekarza i umawiam sie na wizyte!!!!:-)
A cycki mam tak wielkie ze jak bym sobie sylikon wstawila...i tak troszke lecialo brazowe przez 3 dni..a teraz juz kompletnie nic...:-)
Zbieram sie do pracy...oj nie moge uwierzyc!!!
Tesknie ogromnie za moimi psiapsiukami!!!CMOK,CMOK.CMOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JUUUUPIIIIIIIIII:-)GRATULACJE :-)i taka jest prawda przyjdzie czas na fasolke u każdej w swoim momencie:tak:
 
Dziękuje Eve za życzenia mam nadzieję że szybko sie spełnią
choć muszę Wam powiedzieć że robimy sobie 2 miesięczną przerwe w starankach ze wzgledu na to że mam dużo pracy w lecie i mama po operacjii mi nie pomoze a po drugie to ja już psychicznie źle to znosze i muszę sobie odpocząc nie jest to jeszcze ostateczna decyzja ale raczej przerwa będzie
miałam na głowie apaszkę zawiazaną tak jak zawsze wiec bylam zdziwiona bardzo i wystraszona obłożylam nos i czoło zimnym recznikiem i się położylam i skoro mówisz że glowa między kolana to źle zrobiłam bo czułam jak mi do gardła ta krew leci :szok::szok:
dzis już jest lepiej dziękuję ale jestem bardzo obolała i nie mam zamiaru dziś nic pracować tylko odpoczywać :tak::-) dziękuję za troskę kochana buziak **
nawet ostanio byl jaki program w ktorym poruszali ta kwestie ... podbno splywajaca krwe podrazniac moze zoladek itp :dry: z reszta duzo szybciej krew sie tamuje jak masz glowe do dolu pamietaj tylko o uzicku noska powyzej sapek :sorry2: a skoro mialas jednak glowe zakryta to po prostu za duzo spedzilas pracujac na slonku !! uważaj na siebie!!! :angry:
co do przerwy ... hmmm... kazdemu czasami sie przydaje ;-)
 
nawet ostanio byl jaki program w ktorym poruszali ta kwestie ... podbno splywajaca krwe podrazniac moze zoladek itp :dry: z reszta duzo szybciej krew sie tamuje jak masz glowe do dolu pamietaj tylko o uzicku noska powyzej sapek :sorry2: a skoro mialas jednak glowe zakryta to po prostu za duzo spedzilas pracujac na slonku !! uważaj na siebie!!! :angry:
co do przerwy ... hmmm... kazdemu czasami sie przydaje ;-)
tego to nie wiedziałam ale teraz już wiem na przyszłość :tak::-)

ja na prawde potrzebuje tej przerwy bo zmęczona jestem tymi porażkami już :-:)-(

Czesc KObiety :happy2::happy2::happy2:
Zaniepokojona a dla Ciebie lomot. Mowilam, ze jak jest slonce to siedzisz w cieniu mowilam. Co to za opalanie. OH niedobra jestes. A tak na serio prosze Cie uwazaj na siebie. Mam nadzieje ze dzis juz dobrze sie czujesz.
oj kochana wiem że mi nie wolno ale jak się mieszka na wsi to niestety praca jest a skoro jest to ja to muszę zrobić bo kto inny skoro mama jest po operacjii to mi nie moze pomóc :-( ale dzis już odpoczywam cały dzień nie ruszam sie na słońce
dziękuje za łomot :-D:-D:-D czasem jest potrzebny ;-)
 
reklama
no wiem tylko se nazwy nie moglam przypomniec ... zabraklo mi slowa to se w zastepstwie uzylam tamtego :sorry2:
no chyba ze tak.. ale mialam przynajmniej powod do usmiechu:)
dzis już jest lepiej dziękuję ale jestem bardzo obolała i nie mam zamiaru dziś nic pracować tylko odpoczywać :tak::-) dziękuję za troskę kochana buziak **
tak tak nie ma zartów przy tym.. mozna sobie bubu zrobic.. wiec zagon najwyzej M do roboty a Ty nogi wyciagnij na lezaczku i unikaj lepiej słoneczka
 
Do góry