reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Zaniepokojona przypomnij mi ile Ty czasu juz sie starasz?
od listopada zeszłego roku czyli jakoś 9 miesięcy trudno mi powiedzieć ile to cykli co mam różne nawet dwa razy mi sie zdarzyły takie długie bo po 46 i 52 dni a tak przeciętnie to 35 dniowe mam cykle
a Ty Mari pisałaś ze staracie sie po dłuższej przerwie od nowa tak?? a dlaczego tak sie stało??
 
reklama
tak tak nie ma zartów przy tym.. mozna sobie bubu zrobic.. wiec zagon najwyzej M do roboty a Ty nogi wyciagnij na lezaczku i unikaj lepiej słoneczka
wiem ze dla mnie słońce nie wskazane ale czasem muszę na nie wyleź a M ciągle w pracy to nie da rady wszystkiego za mnie zrobić :-:)-(
ale co tam dziś leniuszek jestem na całego :-):-D:-D
 
hej dziewczeta;-)
jestem tak połamana ze ledwo wstalam dzis :baffled:
ale malowania dzis ciag dalszy i sprzatania....nie wiem jak dam rade.....

babo gratuluje kochana !! jesu jak sie ciesze ! wiem jak ty baardzo chcialas ta fasolinke i to przed samym in vitro sie zdazylo!! cuda sie zdarzaja naprawde!!! teraz wracaj do nas!!!!!!!!!!!:-D
eve ale to jeszcze nie koniec cyklu wiec moze ytempka skonczyc! buziaczek dla ciebie :**
mari no mam nadzieje ze ten cykl jest nasz! ja mam dzis 4dc:tak::-)
kasienko ja ze zmeczenia zapomnilam wczoraj napisac ze fotki masz takie cudowne ze zapieraja dech w piersiach naprawde bajka!!!!!
agniesiak trzymam kciuki za wizyte u gina ;-)

pozdrawiam reszte dziewczynek i uciekam bo zabieram sie za robote...
 
hejka u mnie po ptokach...tempka spadla czyli owulka byla a my sie nie kochalismy...na co ja w ogole bralam clo w tym cyklu to ja nie wiem...tak to jest z moim facetem..nie wiem po co jestesm na tym watku skoro ze mnie h..j nie staraczka.
chyba otworze watek starajacych sie inaczej...
w ogole mam dola,rzucilam te fajki ktorych mi brakuje jak cholera no i biore duphaston podwojna dawke po ktorym czuje sie roznie...do tego ciche dni z M...

BOBO GRATULUJE
 
Zaniepokojona my tez zaczelismy sie starac w pazdzierniku zeszlego roku ale ja zaczelam krwawic bardzo pomiedzy cyklami.(nawet myslalam ze to krwawienie implantacyjne:no:) to byly 3 cykle nieudane i potem bylam u lekarza i potem zabieg i tak to trwalo do obecnego cyklu. Ale teraz wracam do staranek i jestem bardzo szczesliwa choc juz nie podchodze do tych staranek tak emocjonalnie jak na poczatku. Co ma byc to bedzie. Najgorszy byl dla mnie moment kiedy nie moglam sie starac.
a co to za zabieg miałaś robiony i skad te krwawienia były??
 
Dzień dobry :-)
Witajcie... po krotkiej przerwie... pisalam sprawozdanie ze stazu na dyplomowanego i tak mi zeszlo trzy dni... ale prawie skonczylam, tzn tak zeby oddac dyrekcji bo juz i tak po terminie
Witaj Gosiu

To gdzie ten lekarz zgubił te jajka ? Ja tego nie rozumiem jak może przez 9 miesięcy wychodzić dziewczynka ,a z między nóg chłopak :-)
Nie mam pojęcia ale to prawda ;-)

LASKI a widzialyscie too..?MOZE MOGE POMOC...taki watek zalorzyl jakis koles..i o to co napisal..
Kiedyś już było o tym głośno w tv:szok:

Witam Was Moje Kobitki:-)Jestem juz od 4.50 w Norwegii,jest super,a jak narazie nie jest cięzko:no:Zaczełam dzisiaj prace i juz miałam 3 sprzątania:tak:Z jezykiem jak narazie idzie,ale czas pokaze:tak:Buziaczki;-)
No to super :tak:

zglupialam i moze to pytanie wyda sie smieszne...ale - kiedy jest moment owulacji - tzn- czy to moment pekniecia pecherzyka? czy jak juz peknie to jest po owulacji i i by doszlo do zaplodnienia powonno sie serduszkowac przed tym, by plem,niki dotarly do komorki i w chwili gdy ono peka - zaplodnic je?...!
Owulacja jest w momencie pęknięcia pęcherzyka :tak: A z serduszkowaniem to różnie piszą- jedni twierdzą, że lepiej jak już plemniki czekają na komórkę jajową itp. Ja polecam nie oszczędzać plemników;-) Nam się udało w cyklu gdzie były przytulanka 6 dni pod rząd. Powodzenia :tak:

czesc sloneczko moje :*** salonik pomalowalam na zielony tzn "zielone wzgórze" z dekorala hihihi a przedpokój "piasek pustyni" :)
własnie niedawno skonczylam i jestem tak padnieta ze nawet palce u stóp mnie bola.....:baffled::-(
Ja mam mały pokój zielony ;-) szukam teraz koloru do przedpokoju -mam łososiowy i jest za mdły i właśnie myślę o odcieniu żółtego.

Hei moje kochane!!!
Cud sie stal!!!
Jestem w ciazy..nie moge uwiezyc...i to przed samym IFV..nie dowiary...A ja mialam hormony zaczynac za 3 tyg do in vitro????:-)
Ogromnie gratuluję :-):-)

u mnie za to totalna porażka! :-(
Tempka spadła ale czekamy ;-);-)


a mi krew z nosa to jakieś 15 lat temu ostatnio leciała :szok::szok:i nie mogłam jej zatamować al;e po jakieś pól godziny isę udało :tak:
Mam nadzieje, że już lepiej się czujesz :tak:

pozdrawiam reszte dziewczynek i uciekam bo zabieram sie za robote...
W przerwie wpadnij do Nas ;-);-)

hejka u mnie po ptokach...tempka spadla czyli owulka byla a my sie nie kochalismy...na co ja w ogole bralam clo w tym cyklu to ja nie wiem...tak to jest z moim facetem..nie wiem po co jestesm na tym watku skoro ze mnie h..j nie staraczka.
Ja też tak miałam w ostatnim cyklu tym zaciążonym, myślałam że mam już teraz owulację a tu jakiś foch i zero seksu zła byłam jak osa ale okazało się, że jeszcze nie było owulacji.
Szkoda, że tych facetów nie możemy sobie zaprogramować ;-)
Szkoda tracić cykli z clo pogadaj z M, że teraz musi robić co mu każesz ;-);-)
 
Człowiek chce kulturalnie rano wstać, wziac prysznic, zjesc śniadanie...no ale po prysznicu przeciez trzeba na bb zaglądnąć i co....:-):-):-).... w tej sutyacji sniadanie musi poczekac bo jak być obojetnym na taaaakie wieści:

BABO-megagratulacje!!!!!!!!! A nie mówiłam, ze trochę luzu i cuda się zdarzają!!!!!!!!! Super, ze tak się udało i w takim czasie, że przed próbami z medycyną i wogole...bardzo sie cieszę...a Ty trzymaj cyce w ryzach by nie wyskoczyly ze stanika jak tak szaleją:-D

Kasia79.....różowe:confused::confused::confused:czyżby była córeczka???? kasiu pięknie wyglądasz, nie bedę oryginalna jak powiem tez, ze zdjęcia zapierają dech w piersiach-sliczne!!!!! najbardziej podoba mi sie to z kwiatami w tle, gdzie widac koszulke i szorty i slooooodki brzuszek:tak:
A jak sprawy z ex....?

Aga85-trzymam kciuki! Nic sie nie bój, lekarze sa delikatni, będzie dobrze! Daj szybko znac jak wrócisz!!!!
Kurcze...widzę Aga, ze u Ciebie w tą ciaze to juz cała rodzinka zaangażowana...teść wystepuje jako szofer-super!;-)

Zaniepokojona-śliczne fotki na nk ze ślubu:-)
Uważaj na siebie na tym słoncu, zebyś nie dorobiła!:angry:
jak ma sie mama???

Madzia zza Bałtyku-ciesze się kochanie, ze podróż się udała i jestes zadowolona-powodzenia na obczyźnie i nie przerywaj staranek!!! może norweskie klimaty dobrze na Was podzialaja...buziaki!

Pysia510-odezwala sie i zniknęla...pysiaczku-ciesze sie ze dzidzia ma się dobrze....buziaki dla Ciebie, wpadaj do nas częsciej!

Mari z UK-ja takim zwyklym term. mierzylam zwykle 10 minut...ale to pod pachą dla celów medycznych, jak na owulkę to chyba 5 minut wystarczy....a na marginesie polecam Ci elektroniczny z Bootsa-za chyba 5 funtów, po minucie masz wynik:-)

Gracjaska-kochanie-dawno cie nie bylo.....a skad wiesz ze dokladnie o 4 byla owulacja? odp. na Twoje pytanie-owulacja to moment pekniecia pecherzyka i uwolnienia komorki jajowej....
...ale wiesz ona ma troszke spacerku zrobic by sie dostac gdzie trzeba i w zaleznosci od tempa i ruchliwosci plemnikow Twojego faceta, skoro serduszkowaliscie zaraz po to jest szansa ze sie zderzyli w odpowiednim momencie ....Na przyszlosc jednak rada: lepiej by to plemniki czekaly na komorke...;-)

Eve-jak aparacik, jak tam wogole???? jesz cos bidoku?

Marzenka-Ty uwazaj zebys sie z tym pędzlem nie rozpędziła....bo wiem, ze masz ciągotki:-D:-):-D:-):-D:szok:...A tak wogole-to sama z tym malowaniem sobie radzisz???? moze jakiś pomocnic z nagim torsem by sie przydal???? taki ...no wiesz...:zawstydzona/y: Buziaki!

Romka-jak założysz taki wątek dla starających sie inaczej to ja wpisuje do Ciebie...bo ze mnie tez teraz...ch a nie starajaca się:no:

Karola de??????ktos cos widział, ktos cos wie????

Makaronka?????

Loree??? Badaicka????

Asiq-to teraz odpoczniesz! usciski!!!!



 
Czesc KObiety :happy2::happy2::happy2:

U nas dzis troche chlodniej. Wczoraj padal deszcz. I dzis rzeskie powietrze jest. My powoli zaczynamy juz staranka i powiem Wam ze tym razem jest troche inaczej, chyba oboje dojrzelismy do tych staranek. Jest naprawde bardzo milo i koncentrujemy sie tylko na sobie a nie na tym oby sie wstrzelic w owulacje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie mi sie podoba.

Marzenko to ten cykl nalezy do nas. Bo ja tez mam teraz jakos 6 dzien cyklu. Razem bedziemy testowac. :happy2:
Buziaki dla pozostalych kobitek. Gdzie jest Badaicka i Loree? Milego dnia
Jestem Kwiatuszku.Podczytuje Was ale nie mam zbytnio o czym pisać:-(
@ przylazła- dziś 5dc wiec moze dołacze się do Ciebie i Marzenki.

Mój Paweł jest całkowicie zdecydowany na drugie dziecko :-D co mnie niezmiernie cieszy.Mówi,ze w tym miesiącu to bedziemy serduszkowac przez dwa tygodnie po 3 razy dziennie :rofl: ciekawe czy sił i checi nam wystarczy ;-)
Na razie wczoraj seruszkowalismy tak na luzie ale nie wiem tylko czy ja z takim luzem bede umiała przebrnac cały miesiąc :-:)baffled:
BUZIAKUJĘ Was wszystkie i trzymam kciuki
LOREECZKU gdzie jestes, co u Was?
 
BABO -gratuluję:-):-):-):-) widzisz a tak nie wierzyłaś :-)


dziewczynki ciesze sie ze podobają Wam się moje fotki:)

PM - robie rózne zdjęcia amatorsko, bo nie mam az tak dobrego sprzętu jakbym chciała. Zrobiłam kika sesji slubnych znajomym, nie są to moze foty takie ktore robią fotografowie slubni biorący za usługi 3 tysiące, ale niektóre są całkiem ok:)
MOją ulubioną modelką jest chrześnica;-) i siostra rodzona- druga chrześnica. ponizej ich fotki (tylko dla tych ktorych mam w znajomosciach, bo to album zamknięty).
picture8819.jpg

picture8817.jpg

picture8820.jpg

picture8822.jpg
 
reklama
Jestem Kochane!!
Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(
 
Do góry