reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witajcie... po krotkiej przerwie... pisalam sprawozdanie ze stazu na dyplomowanego i tak mi zeszlo trzy dni... ale prawie skonczylam, tzn tak zeby oddac dyrekcji bo juz i tak po terminie
Pozdrowienia dla nowej Pani Magister ...:-):-):-) :-)gratulacje...
Wszystkiego dobrego z okazj rocznicy...zaniepokojona:-):-):-)
I buziaki dla calej reszty ktora mnie czasem jeszcze wspomina:-):-):-) bo przez to moje spanie czasem nie mam sily do was zagladac i brnac przez te setki stron...
 
Hehe muszę się jakoś tego nauczyć, ale to i tak jakies takie krępujące-w końcu ciąża to nie choroba.

Zaniepokojona wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!
no co ty Olica korzystaj z przywilejów należą Ci sie i nie wolno sie zawstydzać tylko wypiać brzuszek do przodu a głowe do góry i korzystać jak tylko można :-);-)

dziękuje za życzonka buziak dla Ciebie **
chodziłm do szkoły fotograficznej:-):-):-) jak coś to zapraszam do mnie na sesję
jeszcze takie

picture8814.jpg

picture8813.jpg
Kasieńko bardzo chętnie bym do ciebie wpadła na sesje ale mam dosć daleko do Ciebie :-:)-(
a te zdjęcia to cudne masz :tak::-)
Pozdrawiam wsiech i buziaki rozylam dla fasolkowatych i tych prawie fasolkowatych :-)
cześć Lolitko dla Ciebie też buziaczek należy Ci sie **:-D:tak:
 
reklama
no piekne te zdjecia sa :tak: wiesz troszeczke mi sie poodkladalo po zimie to mozna by nawet bylo cyknac sesyjke ze niby w 2 czy 3 miesiacu jestem :-) hihihi zartuje :-) nie lubie swojego brzuch ale pokochalabym normalnie taki wielki moj wlasny prywatny ciazowy brzuchol jak nic :-):-):-):-) ahhh sie rozmarzylam jak popatrzylam na te twoje foty... tez bym tak chcial ale niestety... :-:)-:)-(
 
Do góry