reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Troche nawalilam w tym miesiacy bo powinnam zrobic hormonki w 2dc i 21dc. Pierwsze to mi sie wstac nie chcialo bo mialam ciezkie dni w pracy i zle sie czulam przez @ a drugie przegapilam bo dalam sobie na luz z liczeniem dni i bylam juz w 23dc jak sie skapowalam :baffled: Wiec musze sie sprezyc w nastepnym cylku.
No to patrząc na suwaczek to juz niedługo,choc może jednak jakis ninja zadziałał tam na Majorce i wogóle nie zdązysz zrobić tych badań ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to patrząc na suwaczek to juz niedługo,choc może jednak jakis ninja zadzaiłał tam na Majorce i wogóle nie zdązysz zrobić tych badań ;-):-D

nie ludze sie bo przytulalismy sie tylko x2 i to nie w te dni co NAJ a potem nie moglam bo sie zle czulam, do tego bralam antybiotyki wiec pewnie nic nie wyszlo. Bola mnie cycuszki i brzucho na @. Wiec jak sama widzisz dupa blada.
 
Oleńko ja niestety znikam bo Pawel goni mnie do kąpieli.:happy2:
Z rana jedziemy na giełde rozglądnąc się za piecem dla teściowej bo wlaśnie stary "sie skończył":-(
Buziaczki dla Ciebie i trzymam mocno kciuki za laparoskopie i TEGO JEDYNEGO NINJA



 
a jeszcze cos mi w uchu strzela :angry: Jakby ktos numer telefonu wyktecal (pamietacie te stare telefony z tarcza) o matko jaki drazniacy dzwiek.
Jak sie mam tego pozbyc, juz wtykalam sobie patyczki do czyszczenia ale nie pomaga :no:

kochana nie wtykaj broń boże nigdzie patyczka. Jak najszybciej z tym do lekarza! Takie coś miałam i było to zapalenie ucha środkowego, nie można grzebać patyczkami i dostałam antybiotyk (najsilniejszy augumentin) + krople/zawiesina atekortin do ucha i oczu
 
Witajcie dziewczynki !!!!

Pewnie mało kto mnie już pamięta :zawstydzona/y: strasznie długo mnie nie było....szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła + milion innych spraw i tak wyszło:-( Zawiesiłam się jakoś przy świętach wielkanocnych a później było tyyyyyyyyyle stron nadrabiania :szok: Nie wyobrażacie sobie nawet hehe ale przebrnęłam przez wszystkie ( ratalnie )i teraz jak już jest po sesji to postaram się więcej udzielać chociaż nie mam w czym :-( U mnie staranek nie ma bo już nie ma z kim, a nowy książe jakoś się ciągle nie pojawia hehe ( ale to tak w ramach przypomnienia );-)
Nie wszystkie was znam....widzę że jest dużo nowych staraczek. Częściowo się orientuję :-D
A teraz troche prywaty hehe
Marzenko jak idą poszukiwania pracy?? Bo staranka z tego co czytałam ciągle w pełni :tak:
Eve czekam i czekam na tą fasolkę u Ciebie :-D mam nadzieję że z mężem będzie ok ;-)
Tikanis ....jak zobaczyłam dzidzię .....normalnie szok że to tak zleciało :-D śliczny bobas i chyba ma Twoje oczka :-D miodzio :tak:
Lilu co u Ciebie? Jak tata ? Mam nadzieję że ok :tak::tak:
Kinguś doczytałam się że będzię dziewczynka :tak: strasznie się cieszę i gratuluję :tak:
Czy ktoś wie co u Imagination? Czy już urodziła ?? I co u Nieniuś i jej maleństwa??;-)

No i tak sobie przebrnęłam przez te wszystkie strony....akcję z Ktosiową:-D , wklejanie dużej ilości zdjęć :-D , wasze pijaństwo, gwałcenie mężów itd :-D:-D Hanka - mistrzyni !!!!!!! heheh :-D ......no i wracam ;-) Będę się udzielać i 3mać kciuki za was ;-)
Gratuluję zafasolkowanym i 3mam kciuki za starające. Pozdrawiam wszystkie i miłej niedzieli :tak: buziaki ;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewuszki :)
Mnie dzisiaj nie ma na BB - właśnie zbieramy się na działeczkę :) Idę opalać swoje sadło :))
Staranka rano zaliczone :)))
 
Do góry