reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

no to tak jak ja, i dlatego nie ogladam, do dzis pamietam jak sie balam jak kolezanka by poprawic mi humor wyciagnela mnie do kina na 3D "fredy cruger", 15 min. w 3D a ja nie moglam dojsc do siebie przez dlugi czas. Z wiekiem :baffled: robie sie wiekszym cykorem.
A wiesz,że ja zauważyłam to samo,nawet jak jest burza to trochę się boję :baffled:
 
reklama
M musi powtorzyc wyniki zolnierzykow, ja mam konsultacje przed operacyjna 13.07 i prawdopodobna operacje 27.07 ale mysle,ze to sie zmieni bo pewnie w tym czasie @ bedzie, a droznosc robi sie w chyba 9dc.
A w jaki sposób u Ciebie maja robić ta drozność, to bedzie takie samo cos jak teraz Zajączek ma robić?
Mam nadzieję,że tym razem wyniki badań zołnierzyków beda dobre:tak:
 
Troche nawalilam w tym miesiacy bo powinnam zrobic hormonki w 2dc i 21dc. Pierwsze to mi sie wstac nie chcialo bo mialam ciezkie dni w pracy i zle sie czulam przez @ a drugie przegapilam bo dalam sobie na luz z liczeniem dni i bylam juz w 23dc jak sie skapowalam :baffled: Wiec musze sie sprezyc w nastepnym cylku.
 
reklama
A w jaki sposób u Ciebie maja robić ta drozność, to bedzie takie samo cos jak teraz Zajączek ma robić?
Mam nadzieję,że tym razem wyniki badań zołnierzyków beda dobre:tak:

laparoskopia i to z tym plynem, lekarz nas pocieszyl, ze zawsze sie znajdzie choc jeden wspanialy (ja na niego mowie James Bond lub Ninja)
 
Do góry