reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Andziu co u Ciebie kochana??

Dziękuję Bernardko, ze pytasz, ale bez zmian - nic ciekawego w zwiazku z tym - tylko w pracy gorący okres i nie miałam jak do Was zajrzeć wczoraj i w czwartek - i mam zaległosci:zawstydzona/y:

ale nadrobię - obiecuję;-)

Czytałam, że Mamy operacja się udała - życzę szybkiego powrotu do zdrowia
 
reklama
Witam się!!
Ja dzisiaj mam trochę zakręcony dzień, bo męża siostra bierze śłub, a wiecie my mieszkamy razem z rodzicami (tzn. w jednym domu, mamy osobne wejście i wogóle tak jakby osobne mieszkanie) więc od rana jakieś odgłosy słyszę, tupanie i te sprawy. My się nie lubimy z męża siostrą, więc nic tam nie pomagam, bo nikt mnie o to ni epoprosił, ale mimo wszystko zaraz muszę się zacząć szykować, bo pewnie jacyś goście zaczną się zjeżdżać, a ja mam włosy nie uczesane i chodzę w dresie... Wcale mi się nie chce iść na tą impreze...Ale mój mąż kazał mi się niczym nie przejmować, mam tylko na weselu dużo jeść i pić i wszystko będzie dobrze:-D

A jeżeli chodzi o mnie, to @ jeszcze nie przylazła, ale mam jakieś takie przeczucie, że przyjdzie dzisiaj, chociaz ciągle mam nadzieję:-)

Życze wszystkim miłego dzionka:-)

Martynko ja nigdy nie brałam clo - ale wydaje mi się, że leki przeciwbólowe można brać, przeczytaj ulotkę, jeżeli tam nic nie pisze, to łykajspokojnie, po co masz cierpieć
 
Witam się!!
Ja dzisiaj mam trochę zakręcony dzień, bo męża siostra bierze śłub, a wiecie my mieszkamy razem z rodzicami (tzn. w jednym domu, mamy osobne wejście i wogóle tak jakby osobne mieszkanie) więc od rana jakieś odgłosy słyszę, tupanie i te sprawy. My się nie lubimy z męża siostrą, więc nic tam nie pomagam, bo nikt mnie o to ni epoprosił, ale mimo wszystko zaraz muszę się zacząć szykować, bo pewnie jacyś goście zaczną się zjeżdżać, a ja mam włosy nie uczesane i chodzę w dresie... Wcale mi się nie chce iść na tą impreze...Ale mój mąż kazał mi się niczym nie przejmować, mam tylko na weselu dużo jeść i pić i wszystko będzie dobrze:-D

A jeżeli chodzi o mnie, to @ jeszcze nie przylazła, ale mam jakieś takie przeczucie, że przyjdzie dzisiaj, chociaz ciągle mam nadzieję:-)

Życze wszystkim miłego dzionka:-)

Martynko ja nigdy nie brałam clo - ale wydaje mi się, że leki przeciwbólowe można brać, przeczytaj ulotkę, jeżeli tam nic nie pisze, to łykajspokojnie, po co masz cierpieć

Wikulaa - ja też nie przepadam za siositrą M - więc Cię rozumiem - a co do @ - ja myślę, że nie przyjdzie:tak: trzymam kciuki
i baw się dobrze:-)
 
WITAM:-)
Na szczęście to już nie mój problem:-D Mój przyszły książe z bajki będzie ogierem:-D



oj znajdziesz znajdziesz i to takiego ogiera że hej:-D


A ja musze sie pochwalic, ze bylam dzis moim synkiem u dentysty - w sumie tak naprawde pierwszy raz i wszystkie zeby ma nieskazitelne - ani jednej dziurki - az byl niepocieszony bo jego kolezanka miala robiona plombe i mogla kolor wybrac a on nie:-:)-:)-D:-D:-D
nie rozumie jeszcze, ze brak plomb to akurat cos dobrego...


ooo nie wiedziałam że są kolorowe plomby ale to jest fajne bo jak widzisz synek by nieprotestował za borowanie bo wie że dostanie kolorową plombe:-)ale super ze ząbki ładniusie:tak:



A ja sobie słucham radia i leci własnie ta piosenka
YouTube - ''OD DZIŚ''....Paula Ignasiak


och tak kocham tą piosenke:tak:


Witam się!!
Ja dzisiaj mam trochę zakręcony dzień, bo męża siostra bierze śłub, a wiecie my mieszkamy razem z rodzicami (tzn. w jednym domu, mamy osobne wejście i wogóle tak jakby osobne mieszkanie) więc od rana jakieś odgłosy słyszę, tupanie i te sprawy. My się nie lubimy z męża siostrą, więc nic tam nie pomagam, bo nikt mnie o to ni epoprosił, ale mimo wszystko zaraz muszę się zacząć szykować, bo pewnie jacyś goście zaczną się zjeżdżać, a ja mam włosy nie uczesane i chodzę w dresie... Wcale mi się nie chce iść na tą impreze...Ale mój mąż kazał mi się niczym nie przejmować, mam tylko na weselu dużo jeść i pić i wszystko będzie dobrze:-D



szykuje się imprezka:-)my we wrześniu idziemy do M kuzyna hmm i nie wiem jakoś nie mam pałeru aby tam jechać nie jestem az tak za tą stroną rodziny a jego nażeczonej rodziny to wogóle nie znam szczerze nawet jej nie znam raz ją widziałam i ja będe już miała duży brzusio sama nie wiem jechac tm i az tak bawić się nie będzie pewnie chciało hmm nie wiem aż szkoda kasy na to wszystko bo i w koperte i w ciuchy fryzjera i dojazd bo też trzeba troche dojechac eeeech nie chce mi sie:sorry2:ale bardzo kocham iść na weseliska:-)gdyby to ktoś był z mojej strony hmm fajnie wtedy by było;-)
 
hej - nie wiem czy nie pamietacie...kolejny miesiac chyba stratny...to juz 7 cykl..coprawda nie wiem czy nie testowalam za wczesnie- bo dzis dopeiro moj 23dc- czyli 3 dni przed@..ale wyjatkowo nie wytrzymalam...czy test mogl sie pomylic?...i po co ja tescilam..-oczywiscie wynik negatyw!:wściekła/y:
 
hej - nie wiem czy nie pamietacie...kolejny miesiac chyba stratny...to juz 7 cykl..coprawda nie wiem czy nie testowalam za wczesnie- bo dzis dopeiro moj 23dc- czyli 3 dni przed@..ale wyjatkowo nie wytrzymalam...czy test mogl sie pomylic?...i po co ja tescilam..-oczywiscie wynik negatyw!:wściekła/y:

Jesli przed @ to na pewno za wczesnie. Nie testuj dopoki sie @ nie spoznia, szkoda nerwow i kasy, po co Ci sie dolowac kolejnym zawodem... Ja jak dostaje @ to mniej przezywam niz jak widze jedna kreske...
:-(
 
Witam :-)

Widzialam dzidzie, ktora tak ladnie sie ruszala podczas badania - niesamowity widok, ma ok 8cm, wszystko jest oki, no i brzuszek zaczyna byc bardziej widoczny.
Cieszę się, że wszystko coraz lepiej się układa.

a wogole to pije winko w samotnosci, stwierdzilam ze sie ululam dzis bo wstac musze o 5 rano bo do gorzowa na egzaminy jade :baffled: wiec sie lekko podpije coby szybciej zsnąc:tak:
Wstałaś po tym winku ??:-D:-D

wita sie jeszcze jedna samotna wieczorowa pora.......poczytalam wszystko jak zwykle......no i czas sie pokazac ze zyje
Witaj :-)

troche mialam rozjechane dwa tyg.........mialam chrego i juz wiekowego i zchorowanego dziadka 86lat...
Bardzo mi przykro.

Kurcze mam pyt. czy przy braniu clo można brać tabletki przeciwbólowe? Strasznie mnie głowa boli i nie wiem czy mogę wziąć?
Nie mam pojęcia :baffled:

A jeżeli chodzi o mnie, to @ jeszcze nie przylazła, ale mam jakieś takie przeczucie, że przyjdzie dzisiaj, chociaz ciągle mam nadzieję:-)
Może już nie przyjdzie ;-);-)
 
hej - nie wiem czy nie pamietacie...kolejny miesiac chyba stratny...to juz 7 cykl..coprawda nie wiem czy nie testowalam za wczesnie- bo dzis dopeiro moj 23dc- czyli 3 dni przed@..ale wyjatkowo nie wytrzymalam...czy test mogl sie pomylic?...i po co ja tescilam..-oczywiscie wynik negatyw!:wściekła/y:
pewnie, że mógł się pomylic, nie powinno się testować przed dniem spodziewanej @!!!!

Patrysiu - rozumiem twoje dyleamty, może jak da sie jakoś wykrecić z tej imprezy, to po prostu tam nie jedźcie i już, po co tracić kasę i czas skoro wcale nie masz na to ochoty?? My niestety nie możemy nie pójść na ten ślub, bo by się wszyscy na nas poobrażali i chciaz nie lubie mojej szwagierki, to zamierzam się dobrze bawić, bo my z mężemy nie potrzebujemy żadnego towarzystwa żeby się bawić, doskonale radzimy sobie z tym sami:-)
 
reklama
WIKULA no właśnie bo jednak na to wesele to u mnie troszke by było zmuszenie bo z tego co widze to ja bede tylko z naszej rodziny z dużym brzuszkiem:sorry2:bo przyszła szwagierka ma na 25 września termin co oni nie będą bo to jest około tego dnia ten ślub no a ja sama wtedy tak a nie lubimy sie tak bardzo i wogóle co wole kase odłożyć dla dzidzi coś kupić:sorry2:a ty oczywiście rozumiem brata siostra co jak bym miała iść do tak bliskiej osoby to tak byśmy jechali ale u mnie to kuzyn M tak wiesz:sorry2:BAWCIE SIE DOBRZE POKAŻCIE JAK SIE BAWI I ZE STOŁU ZAJADAĆ RUWNO:-)
 
Do góry