reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

ło matulu kochana!!! ja bym nie potrafiła tak za chiny!!!! moj malz sie nauczyl ze jak tak musi wstac gdzies na wyjazd np to sam sobie kanapki robi a mnie nawet nie rusza!!:-D tylko buziaczke i heja!!!

no wkońcu!! juz cie na NK wyczaiłam ze buszujesz wiec czekalam az sie odezwiesz:-)
Kochanie ja mu sniadanie robiłam przez ten czas co mieszkamy razem może ze 4 razy i to tylko wtedy jak zaspał do pracy :happy2:
ja po prostu się budzę jak on wstaje i juz nie umiem zasnąć :baffled:
Za to w niedziele to on zawsze robi nam sniadanko a mi nawet do łózka, bo w niedziele to lubie sobie dłużej poleżeć :-D
 
reklama
teraz nawet niechce mi sie myslec o starankach.....chociaz moja mama stwierdzila ze cos w tym musi byc...bo czekal na nas......moja gadzina za tydzien przyjezdza a ja wlasnie dzisiaj dostalam @ wiec jak tydzien bedzie to........
 
Hance się spodoba na pewno, albo Kaprycha bedzie zachwycona :))

Ciesze sie :-D

A teraz cos pouczajacego:
link

I moze ktos mi powie jak to dokladnie jest, ze plemniki przenikaja do macicy? Rozumiem, ze przeplywaja przez szyjke, ale one tak o wlasnych silach? Moze cos je wciaga (pewnie w czasie orgazmu, ale co jesli nie ma orgazmu?)? W kazdym dc moga przeniknac do macicy o ile nie wygina w nieprzyjaznym sluzie? No niech sie znajdzie jakas mila duszyczka i mnie oswieci
:-D
 
reklama
Witajcie kobietki:-):-):-)


Mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie, wiem wiem nie odzywam sie za czesto SORKI, ale powiem szczerze, ze nie mam czasu na neta:-DMoj maz sie tez troszczy o nas, wiec pilnuje mi czasu:-D. Nie pisalam rowniez dlatego, bo plamilam w 8 tyg. Bylam w szpitalu, zrobili mi usg i okazalo sie, ze wszystko jest oki i nic wiecej ( Przypominam mieszkam w UK). Pozniej bylam na zwolnieniu tydzien, brzuszek mnie pobolewal, wiec duzo sie martwilam i nie chcialam o tym pisac, nawet na Grugniuweczkach 2009 nie pisalam:-(No ale we wtorek 16 czerwca bylam na tym pierwszym glownym USG:tak::-)Widzialam dzidzie, ktora tak ladnie sie ruszala podczas badania - niesamowity widok, ma ok 8cm, wszystko jest oki, no i brzuszek zaczyna byc bardziej widoczny. Wg USG wlasnie zaczal mi sie 13 tydz, termin mam na 25 grudnia:-D:-D Wstawilam zdjecie do mojej galerii, wiec tam mozecie ja podgladnac:-D. W koncu uwierzylam, ze wszystko jest oki i staram sie juz niczym nie przejmowac:tak:


Bardzo goraco pozdrawiam was wszystkie;-):tak::-)Niestety nie dam rady nadrobic zaleglosci:-(

Hej Asiu,
miło, że w końcu się tu odezwałaś :-)
Ekstra wiadomości-nie martw się już tyle-proszę :tak:
 
Do góry