reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Cześc kobitki!!
ale mi się nic nie chcę taka paskudna pogoda deszcz pada i takie zimno że:szok::szok:

Olapolap i PM jak tam przygotowania do obrony??

Kropeczko jak tam Twoje kolanko??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Drogie dziewczynki:)

Przerwę na chwilkę rozmowę o sexie:-):-)

Melduje się już po połówkowym USG. DZIDZIA zdrowa ale piętką zastawiła to co mamusia chciała zobaczyć:-D:-D:-D:-D:-D i nadal nie wiem czy kolor ścian jest odpowiedni:-D:-D:-D

A tak wygląda mój mały wstydzioch który nie chciał się obnażyc przed lekarzem:-):-):-)

picture8491.jpg

śliczny wstydzioszek:tak::-)

Witam ponownie, własnie dzowniłam po wynik :) i cóż mogę tylko rożsiewać pozytywne fluidy :)
2-3 tydzień, wynik powyżej 300 :) jestem w WIELKIM SZOKU :) i Wam też życze tego uczucia

GRATULACJE:tak:;-):-)
 
Witam!!!:-)
Wczorajszy wieczór udany... :-D
Normalnie się uśmiałam z tej klientki co zjada plemniki!
:happy2:
ROMKA, WIKULA jak sytuacja @ przylazła ... kiedy testujecie? Trzymam kciuki!!!!
 

Ciesze sie :-D

A teraz cos pouczajacego:
link

I moze ktos mi powie jak to dokladnie jest, ze plemniki przenikaja do macicy? Rozumiem, ze przeplywaja przez szyjke, ale one tak o wlasnych silach? Moze cos je wciaga (pewnie w czasie orgazmu, ale co jesli nie ma orgazmu?)? W kazdym dc moga przeniknac do macicy o ile nie wygina w nieprzyjaznym sluzie? No niech sie znajdzie jakas mila duszyczka i mnie oswieci
:-D

Ola - Ty masz się uczyć a nie czytać takie forum ;-)- chociaz gdyby nie Ty to bym się tak nie uśmiała:-):-):-)
 
Dziewczynki nadrabiam wstecz bo inaczej bym miała 60 stron do czytania:szok:
teraz nawet niechce mi sie myslec o starankach.....chociaz moja mama stwierdzila ze cos w tym musi byc...bo czekal na nas......moja gadzina za tydzien przyjezdza a ja wlasnie dzisiaj dostalam @ wiec jak tydzien bedzie to........
Dzeni - przykro mi z powodu dziadka, ale ja też tak myślę, że zrobił miejsce dla Twojej fasolki:tak:
i też sam fakt, że M przyjedzie i to akurat w dni płodne będzie:tak:
przytulam:-(
ja juz od wina dostalam wypiekow :-D więc sier zegnam i ide sie kapac i do łóżka bo nie wstane rano.....
dobranoc babeczki :*******
Marzenko - czemu masz taki smutny podpis w sygnaturce:szok:
stało się coś:sorry2:
Witajcie kobietki:-):-):-)
Mężatko - super, że wszystko jest ok - kończy się 1 trymestr i już będzie mniej stresu o dziodzię i odsapniesz troszkę:tak: pozdrawiam
kochana nie masz jakiegos dobrego kolegi co by z nim do lozka tylko chodzic.. tak jak na filmach.. ja mialam takiego jeszcze przed M.. tzn nie ze do lozka no.. duuuzo sie dzialo.. fakt ze jakos potem sie nasze drogi rozeszly a potem żalowal ze nie byl moim partnerem i takie tam.. no ale coz zycie jest okrutne..

Hi,hi a ja własnie dzisiaj poromansowałam sobie ze swoim byłym facetem z którym to straciłam dziewictwo ;-):-D
Taki niewinny flircik na gg:rofl:
:szok::szok::szok: No pięknie - dobrze, że Wasi M tego nie czytają:szok::szok::szok::-D:-D:-D
Mój przyszły książe z bajki będzie ogierem:-D
i tego się trzymaj:-D:-D:-D
Dzidzia cudowna - i charakterek też ma - nie chciała pokazać mamie jakie ściany:-D:-)
A ja dziś mam romantyczny wieczór z M. zrobiłam już kolacyjkę i czekam aż wróci z pracy... potem wspólna kąpiel w wannie i dużo sexu!:-D
Taki mam dziś plan musimy poszaleć bo przed IUI znowu 5 dni abstynecji!
POZDRAWIAM:happy2:
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
Proszę jaki zapał - Martynka jesteś wielka:tak:
dziewczynki a teraz wklejam coś pięknego, napisała to jedna dziewczyna która walczy tak jak my o dziecko!

Tylko ślub zakonny bezdzietność rozgrzesza
Piękność bez owoców to piękność umarła
Choć bezdzietni często bogactwem się cieszą
Zostaną jałowi jako wyschnięte ziarna

Nie tak straszne piekła największe cierpienia
Jak straszne czekanie, samotność bez dzieci
Jest jak pośród łąki jałowość kamienia
Człowiek, co miłości nie zostawia w świecie..."
Wiersz rozczulający - ale piękny i cała prawda:tak:
Kropeczko jak tylko się pojawisz to wrzucę zdjęcie córci:tak:
ja też chcę zobaczyć:tak:
Nie testowałam ponownie, odłaożyłam to do poniedziałku...

Wikulaa - tak długo bez @ a Ty bez testowania - testuj i nie trzymaj nas w niepewności:tak:
Cześć Dziewczyny :) W ogóle to jest mi smutno, bo mój M wyjechał w delegację. Pierwsze nasze rozstanie po ślubie i tak mi strasznie źle... Jest mi smutno i jestem strasznie zła jednocześnie, bo miałam możliwość, żeby jechać z nim i zrobić sobie weekend nad morzem. Wieczorki spędzać razem a w ciągu dnia chciałam się spotkać z moją psiapsiółą z dzieciństwa, no ale podejście mojego M do tego pomysłu było dość sceptyczne, no i w efekcie zostałam w domu i teraz tak strasznie tęsknię... Pewnie myślicie, że zwariowałam, bo jak tak Was czytam, to Wasi mężowie też wyjeżdżają i to na dłużej niż mój i dajecie radę, a ja się rozklejam...
Asiq - ja też bym się źle czuła - właśnie dlatego, że M nie jeździ nigdzie - ma pracę na miejscu - wcześniej jeździł, jak jeszcze nie byliśmy małżeństwem przez około 3 miesiące co tydzień i to było długo a teraz to juz 5 lat na miejscu i bardzo się cieszę - jak w tym roku chcieli Go wysłać to już się wkurzałam:wściekła/y:
Witam ponownie, własnie dzowniłam po wynik :) i cóż mogę tylko rożsiewać pozytywne fluidy :)
2-3 tydzień, wynik powyżej 300 :) jestem w WIELKIM SZOKU :) i Wam też życze tego uczucia
Gratulacje:-):tak:
Witam i prosze o pomoc badanie mialam robione 13-14dc wszystkich wynikow jeszcze nie mam:baffled:. Mam tylko te:
lh-8.7 IU/L
fsh-3.3 IU/L
ALT/SGPT-18 IU/L( niewiem co to:sorry2:)
TSH-1.12 mIU/L
T4-14.4pmol/L
triiodothyronine-4.2 pmol/L(tez niewiem co to:sorry2:)
Moze ktoras z dziewczyn sie zna na tym i mi pomoze??
P.S na reszte wynikow czekam:baffled:
triiodothyronine - to najprawdopodobniej T3 - też tarczycowe hormony:tak:

dziewczynki - zmykam i wpadnę jeszcze po południu bo dziś koleżanka z pracy bierze ślub o i chcę tam podjechać i złożyć młodym życzonka:tak:
a wieczorkiem wybieram się do Krakowa na Wiankli - będzie Lenny Krawitz:-)​
 
reklama
Do góry