reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Wiecie co, czytam teraz na temat badań hormonalnych na forum BB i kurka tam jest napisane o jakimś stosunku LH do FSH. A ja nie mam LH zrobionego;( Buuuu

Zajączku zrób sobie LH:tak:

Gabinet okazał się drogi i nadal szukam miejsca - może w wakacje uda mi się coś znaleźć:tak:

Dziewczynki - ja już uciekam spać - oczy mi się zamykają - pewnie z ilości alkoholu tak mnie zmogło;-)

DOBRANOC
 
reklama
Witam rankiem na chwilke ale zaraz uciekne bo w ten weekend sprawdzam matury i bede niezywa wieczorami - oczywiscie wpadne do was na chwile ale pewnie zadna miara nie nadrobie zaleglosci. Juz przestalam sie ludzic, ze bede z Wami na biezaco... O ile jeszcze uda mi sie przeczytac wszystkie stronki w wiekszosci to juz odpowiedziec na wszystkie posty jest niemozliwe...

Wogole teraz to boje sie pisac cokolwiek po tym jak Kaprycha notatki robi :-):-):-) co do polskich fontow to nie stosuje bo tak jest szybciej a i ci ktorzy sa za grtanica bez polskiego systemu moga miec w miejscach ą i ę czy ó "krzaczki" bo tak mialam z wujkiem z Niemców...:tak::tak::-):-) tak ze sorki - no i zdecydowanie tak jest szybciej...

Andzia S jak juz sie pogubie co i jak top chyba wystarczy ze poczytam twoje odpowiedzi i juz bede bardziej zorientowana...;-);-)

No a u mnie najwazniejsze !!!
Wczoraj na USG podgladnelismy z ginem pecherzyk i juz byl pekniety wiec wszystko prawidlowo. Temperatura tez wzrosla. Kazal od dzis a nawet od jutra brac duphaston 1 x dziennie a potem zrobic tesciora (nie przerywac dupka) a jak wyjdzie pozytywny to po 2x dziennie mam brac... Cholera zeby sie wreszcie udalo... Przytulamy sie juz codziennie bo w sumie nie ma reguly czy robimy przerwy czy nie... Mysle, ze jak ma byc to bedzie.
Moxze ja wczesniej bralam za wczesnie duphaston co doprowadzalo do zahamowania pecherzyka - bo tak jak gdzies tam wyczytalam progesteron mozna podac dopiero po peknieciu pecherzyka... No i ten duphaston - nie 10 dni ale caly czas tak jak juz kiedys robilam sama na wlasna reke...

Oki zbieam sie na to sprawdzanie- pojawie sie pewnie dopiero kolo 20 wiec Andzia - sledz wszystko co by mi strescic...

Acha /Aha (nigdy nie wiem jak to pisac) witam nowe dziewczynki i ciesze sie ze male fasolki dobrze sie maja...

Buziaki dla wszystkich i mam nadzieje ze mnie laski lubicie a nie tak jak ktosiowa...;-);-);-):-):-):-)
 
Witajcie w ten pochmurny dzień !!!!

Wczoraj byłam na USG GENETYCZNYM (przezierności karkowej).
Z naszą dzidzią wszystko gra :-)

Wszystko ma na swoim miejscu, kręgosłupik poprawny, kość nosowa też.
Dzidziuś akurat nie spał na usg tylko fikał, machał rączkami :-)

Mąż też był na badaniu, wstydził się bardzo wejść, ale lekarz sam go zaprosił hihi.
USG było przez powłoki brzuszne.
Z tego wszystkiego zapomniałam wziąć zdjęcie i zapytać ile cm ma nasz szkrab. Trudno…

27.05 idę znowu na usg to wówczas się dowiem.

AAA lekarz powiedział, że płeć poznamy w 20-22 tygodniu, bo nie ma co wcześniej gdybać :-)
Mi to na rękę, bo ja wogóle nie chcę wiedzieć :-) Ale mąż ciekawski.

Ja uważam, że jak już się zna płeć to już nie ma takiej niespodzianki. Czeka się poprostu na poród kobiety i na to czy dzidzia będzie zdrowa.
A tak byłaby kolejna niespodzianka :-)

Nie moge uwierzyć, że jestem już w 4 miesiącu ciąży !!!!!!!!!!!! :-)
 
Dzień dobry:-)

Gosiu - bierz ten duphaston i testuj na II:tak:
widzę, że z mężem już lepsze stosunki;-)
oczywiście, że streszczę jak wrócisz - tym bardziej, że po przeczytaniu takiej ilości matur to możesz mieć problem z czytaniem:-D

Olica - super, że maleństwo zdrowo rośnie:tak:
 
Cześć Króliki:)
Przywitam się krótko i będę odpisywać, bo sobie nacytowałam że masakra!!!!! Zobaczymy...
Uwielbiam Was mimo że naprodukowałyście tyle że mnie głowa rozbolała!!!
 
Witam się.
Gosia współczuję z maturami masz co robić:-) Może to i lepiej nie będziesz tak myśleć o fasolce a jak już wiadomo zaprzestanie w rozmyślaniach i nakręcaniach skutkuje.
Olica cieszę się że dzidzia rozwija się prawidłowo i ładnie fika:tak: Jak ten czas szybko leci.Pamiętam jak podglądałaś pęcherzyk na usg a teraz jesteś już w czwartym miesiącu ciąży.:-)
AndziaS podziwiam za wytrwałość w czytaniu i taka kochana jesteś że pamiętasz o wszystkich.;-)
Kaprycha no zaskoczyłaś mnie z tymi tajnymi notatkami:-) Pamiętam akcje z Hanką i jazdą samochodem.:happy2:

A ja mam niestety doła :-(
Nic mnie nie cieszy i jest mi smutno, chcę być tylko w ciąży dlaczego to takie trudne!
Idę jeszcze pospać,będę zaglądać do Was aby być na bieżąco, nie wiem jak z pisaniem bo nic mi się nie chce z takim nastrojem.:no:
Bużiaki.
 
DZIEŃ DOBRY:-)
A ja jem śniadanko i potem z M do Auchanu na małe zakupki:-)

trzymam za nas kciuki !
ciekawe czy bedziemy rodzic tez w tym samym czasie :)


także trzymam za nas:-)super by było jak razem w tym samym terminie byśmy urodziły nasze maleństwa:-)


No a u mnie najwazniejsze !!!
Wczoraj na USG podgladnelismy z ginem pecherzyk i juz byl pekniety wiec wszystko prawidlowo. Temperatura tez wzrosla. Kazal od dzis a nawet od jutra brac duphaston 1 x dziennie a potem zrobic tesciora (nie przerywac dupka) a jak wyjdzie pozytywny to po 2x dziennie mam brac... Cholera zeby sie wreszcie udalo... Przytulamy sie juz codziennie bo w sumie nie ma reguly czy robimy przerwy czy nie... Mysle, ze jak ma byc to bedzie.
Moxze ja wczesniej bralam za wczesnie duphaston co doprowadzalo do zahamowania pecherzyka - bo tak jak gdzies tam wyczytalam progesteron mozna podac dopiero po peknieciu pecherzyka... No i ten duphaston - nie 10 dni ale caly czas tak jak juz kiedys robilam sama na wlasna reke...



duuuże szanse są na fasolke trzymam kciuki:tak:


Wczoraj byłam na USG GENETYCZNYM (przezierności karkowej).
Z naszą dzidzią wszystko gra :-)

Wszystko ma na swoim miejscu, kręgosłupik poprawny, kość nosowa też.
Dzidziuś akurat nie spał na usg tylko fikał, machał rączkami :-)

Mąż też był na badaniu, wstydził się bardzo wejść, ale lekarz sam go zaprosił hihi.
USG było przez powłoki brzuszne.
Z tego wszystkiego zapomniałam wziąć zdjęcie i zapytać ile cm ma nasz szkrab. Trudno…

27.05 idę znowu na usg to wówczas się dowiem.

AAA lekarz powiedział, że płeć poznamy w 20-22 tygodniu, bo nie ma co wcześniej gdybać :-)
Mi to na rękę, bo ja wogóle nie chcę wiedzieć :-) Ale mąż ciekawski.

Ja uważam, że jak już się zna płeć to już nie ma takiej niespodzianki. Czeka się poprostu na poród kobiety i na to czy dzidzia będzie zdrowa.
A tak byłaby kolejna niespodzianka :-)

Nie moge uwierzyć, że jestem już w 4 miesiącu ciąży !!!!!!!!!!!! :-)


to super ze dzidzia zdrowo rośnie się rozwija:-)
 
reklama
Witaj Karola - dalej nadrabiam i czytałam, że jednak @ przyszła - przytulam mocno:-(

Dzień dobry Patrysiu w dwupaku:tak:

Eve - tempka nawet o tej samej porze, ale po wstaniu jest zakłócona - nie bierz jej poważnie (to był 14.05 - ja czytam co było przez tydzień)

Zaniepokojona - jak rozwój anginy:no:

Zajączku - M przyjechał to się działo pewnie:-p
 
Do góry