reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No dobra zaczynam:)
jakie tu pustki gdzie was wywiało??
Zajaczek poleciała do męza ale się tam będzie działo hihi
Oj tak, działo się:-) Jak ja lubie jak on wraca:-D

Cześć Dziewczynki. Ja trwam w oczekiwaniu na dzień spodziewanej @, żeby się przetestować. Porzytulaliśmy się z mężuniem a przed wczoraj czułam kłucie w jajniku, więc może się uda? Buziolki dla Was wszystkich :*
Cześć Asiq, widze ze się zadomowiłaś:-) I dobrze, im więcej normalnych inaczej na BB tym ciekawiej;-)
Pewnie ze się uda:-)

Ej widzialyscie na watku costam o pecherzyku a ciazy, jak laska xxxcostamxxx sobie wykminila, ze juz 4 dni moze byc w ciazy :-D:-):-D Alez ze mnie zlosliwiec cholerny !!!
No dobra jest:-D Ale i tak na razie nikt nie przebija ciąży zrobionej ręką...:-D
Dzis nas z m. troszke pogielo i zaczelismy wymyslac imiona dla dzieci. Nie smiejcie sie ale wybralismy Laura i Fryderyk Roman (po tacie) :-D:-)
Roman od razu z Robin Hoodem ze Shrekami się kojarzy (sorki):-)

Jasne kochana. Zdecydowalismy sie na IVF nawet juz przed moimi 2 kreskami. Co z tego, ze jakies niewielkie szanse mam na 2 kreski, skoro prawie zadnych zeby to nie byla ciaza jajowodowa. Kochana z moim jajowodami i z takim dlugimi starnakami juz nie mam zludzen. Na wizycie sie wlasnie dowiem jaki typ IVF bedzie dla nas najbardziej skuteczny. Moj m. zrobil nasienie (poprzedni wynik byl kilka lat temu) a mnie kazali powtorzyc HSG, dla pelnego obrazu. Obym nie musiala czekac zbyt dlugo, bo chyba zwariuje. A u Wy tez juz podjeliscie decyzje ?
Kaprycha, dobrze że się umówiliście, przynajmniej będziesz wiedziała co i jak. Mam nadzieję że traficie na jakichs konkretnych ludzi i Was dobrze pokierują.
Dziewczyny prosze o pomoc, maz odebral wyniki i z tego z GP mogl odczytac jest zle, 0% normalnej spermy, wysyla w poniedzialek list do specjalisty by on mogl stwierdzic czy mozemy miec dzieci.
Olesia, Słońce moje, tak mi przykro:-:)-:)-( Mój M. tez się bardzo boi badania (nie mówi wprost ale ja widzę). Pogadacie ze specjalistą to Wam coś doradzi na pewno. Trzymaj się słońce. A jak mąż to zniósł??

kochana moja - chciałam Ci przypomnieć, że mam 30 lat :wściekła/y:i jestem stateczną panią a nie małolatą;-)
już mam otwarte - białe winko:-p
Stateczną Panią??? Tu nikt nie jest stateczny!!!> A nawet powiedziałabym im która starsza tym bardziej pogięta;-)
My tez wczoraj piliśmy białe winko... I tak się zastanawiam czy ten zajebiaszczy ból głowy to spadek ciśnienia czy zwyły kacor:-)
jestem padnięta po kolejnym dniu z bliźniaczkami, a dzisiaj przyjechała jeszcze do nas 11 letnia kuzynka, która chyba się czymś zatruła i zaczeła mi wieczorem zwracać (mam tylko nadzieję, że po pierwsze jej szybko przejdzie, a po drugie, że to nie grypa żołądkowa:sorry2:)
No to nieźle musiałaś komuś podpaść że tak Cię tak uraczyła dzieciakami:-D:-D (jak nastrój przed testowaniem??)
zle...mocno zdołowana...i to nawet nie brakiem fasolki, bo tego sie spodziewałam...
dołuje mnie to że coś się dzieje z moim ciałem a nigdy tak nie było i poprostu nierozumiem tego..:-:)zawstydzona/y:
PM... Idź kobito do lekarza... Sama się bardziej dołujesz niż potrzeba. Dobrze będzie. Głowa do góry!!

Ale naskrobałyście przez te kilka chwil :-) Zaglądam, bo Małżon poszedł myju myju, więc mam chwilę. Widzę, że nieźle się wpasowałam, bo sączę piwko malinowe przy programie o tatuażach ;-)
Widzisz już się wpasowałaś w forumowe AA. W piatki zazwyczaj wszystkie piją, oczywiście oprócz szczęściar z fasolkami:-)
Kaprysia...proszę bardzo...piekna funkcjonalna łopata do wykopywania z dołów...tylko 21,41zł
29mm9zb.jpg
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D jestem powalona na łopatki:-D:-D:-D Poplułam monitor kawą:baffled::baffled::baffled:

No dobra, a co mi tam. Troszke powiem. To jeszcze z czasow, kiedy jej nie znalam:

" Chyba malolata, mozliwe ze niezbyt inteligentna. Hipokrytka, zmienia zdanie jak rekawiczki"
Zajebiście trafne. Też tak miałam (a te jej foty....:baffled::baffled:) ale nic nie mówiłam żebyście nie pomyślały że wredota ze mnie:-)

Tylko mi nie mowcie, ze Wy nie i tak sobie wszystko na luzaku pamietaci????
One nie sa po to, zeby oceniac (przynajmniej nie z zalozenia) ale po to, zeby mi przypomniec co mysle, o tym co ktos pisze. Teraz az mi troszke glupio.
Aż się boje pisać, żebyś mnie nie podsumowała odpowiednio:szok::szok: ale co tam.... Nindża nie może być miętki:-D
Aha, robię błędziory do bólu, także wybacz. Moja mama też mi wypomina. "Dziecko, ty na tyle książek przeczytanych nie powinnaś robić błędów!!!"
Nie powinnam, a robię. Taki mój zakichany urok;-)

milo to slyszec.. jak nie mam pewnosci jak sie jakies slowo pisze to wrzucam w google.. zawsze poprawi:)
a prop Ciebie i Hanki.. jak tutaj przyszlam.. bałam sie udzielac ze wzgledu na Was.. w senie wy takie rozgadane i w goole.. czytalam strona za strona z pytaniem zacytowala mnie ktoras.. -ooo tak.. -uff ulżylo..
no dokładnie tak samo miałam. Jeszcze OLICA nieźle dawała. :-):-) Dopiero później się odważyłam napisać i zadomowiłam na "ament":-) Dzieki Wam a przede wszystkim Kropeczce (a swoją drogą ona chyba też się wita nieźle z Mężulem). Kochana jest:-)

Zajączku zrób sobie LH:tak:
Dziewczynki - ja już uciekam spać - oczy mi się zamykają - pewnie z ilości alkoholu tak mnie zmogło;-)
Muszę zrobic to badanie. Teraz czeka mnie progesteron jeszcze i badanie nasienia mężula. A ty nie pij tyle kobito:-):-)
No a u mnie najwazniejsze !!!
Wczoraj na USG podgladnelismy z ginem pecherzyk i juz byl pekniety wiec wszystko prawidlowo. Temperatura tez wzrosla. Kazal od dzis a nawet od jutra brac duphaston 1 x dziennie a potem zrobic tesciora (nie przerywac dupka) a jak wyjdzie pozytywny to po 2x dziennie mam brac... Cholera zeby sie wreszcie udalo... Przytulamy sie juz codziennie bo w sumie nie ma reguly czy robimy przerwy czy nie..
Buziaki dla wszystkich i mam nadzieje ze mnie laski lubicie a nie tak jak ktosiowa...;-);-);-):-):-):-)
Gosiaczek, jak możemy cię nie lubić, oszalałaś kobito!!!
Trzymamy kciuki, dobra passa jest więc trzeba wykorzystać:-)
Nie bądź surowa dla maturzystów:-)
Witajcie w ten pochmurny dzień !!!!

Wczoraj byłam na USG GENETYCZNYM (przezierności karkowej).
Z naszą dzidzią wszystko gra :-)
Nie moge uwierzyć, że jestem już w 4 miesiącu ciąży !!!!!!!!!!!! :-)
No zleciało niesamowicie:-):-) (tak sobie pomyslę że ja tu tak długo u was siedzę..)
CIęszę się że wszystko jest dobrze. I tak ma być!!!

Kroptusia, a jak ty się czujesz skarbie??????????????
Elfiku, jak Twoja angina, poszła w cholerę??
Where is Hanka????
Buziaki dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zajączku - tak ten ból głowy mnie rano też odwiedził był malutki i już sobie poszedł - więc na pewno spadek ciśnienia (bo przecież wino nam nie może szkodzić;-))
A i ja nie piję dużo - to był wyjątek (hihihihi)

Kaprycha - no właśnie - pisałaś, żre jesteś hipokrytką a potem piszesz, że masz taką notatkę o Ktosiowej - sama sobie odpowiedziałaś co to hipokryzja:tak:

buziaki - czytam dalej
 
Wywaliło mnie z BB.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zając a ty dzisiaj w pracy siedzisz?:baffled: zamiast mężulka ściskać i całować;-)
Oj działo się pewnie wczoraj:-)

Zaniepokojona - jak rozwój anginy:no:

Zajączku - M przyjechał to się działo pewnie:-p
No działo się działo:-)
W kolejności:
Powitanie, sex, spacer, kolacja, wino, sex, spanie na podłodze, łóżko .....i tu Was zaskoczę - bez seksu:-)
Dzisiaj musiałam przyjść do pracy, a M. pojechał po brata do szpitala do łodzi. Nie mogłam się niestety zamienić z koleżanką na dzisiaj i pojechać z nim i muszę tu siedzieć i się opieprzać (nikt nie przychodzi -sprzątanie mnie tylko czeka)

Zaniepokojona ma Anginę??? Co te kobitki tak się rozkładają???
A wy Kobiałki jak po wczorajszym pijaństwie??
 
Zajaczek

Kurna......Cos Ci sie chyba powalilo w tej wypowiedzi powyzej. To nie byla moja wypowiedz. Ja nigdy o zadnych imionach dla dzieci nie myslalam:-D:-D:-D:-D
 
Zaniepokojona ostatnio mam malo czasu, kupuje samochod chce otworzyc swoja firme,pracuje... czytam co piszecie i staram sie byc na bierzaco. probuje sie czyms zajac zeby sie nie dolowac.

Domelko - odważna z Ciebie osóbka - na pewno się uda:tak:

Witaj Lolitko:-)

Doczytałam, że Imagination urodziła - przekażcie jej gratulacje też ode mnie:-)

Zajączku a ja znowu piję - tylko teraz kawkę:-p
 
Lolitka, jak mogę się dodać do Grupy społecznościowej Staraczek???
Andziu_S, ja jestem po kawce, ale nic nie pomogła. U nas pogoda do bani:(
 
A sziekuje dziekuje dobrze zajaczku.. dobrze sie stało ale około 4 nad ranem znieczulenie przestalo dzialac i prosilam M o ibuprom.. i praszek mi swiergotał za oknem ze az nie moglam zasnac, a okna nie moge zamknac bo bysmy sie podusili.. poza tym juz wypiłam poranna kawke.. dzis robie titamisu..

Składniki:
1 opakowanie budyniu waniliowego
300 ml mleka
120 g cukru
300 g małych biszkopcików
200 ml soku jabłkowego (ja robie pol szklanki kawy rozpuszczalnej bez cykru)
(zamiast alkoholu)
3-4 łyżki stołowe kakao
500 g chudego serka homo (zamiast obu serkow daje 4 opakowania po 250gram serka mascarpone - 4zł sztuka)
300 g tłustego serka homo
250 ml śmietanki słodkiej
(może być śmietanka śnieżka
- wtedy 200 ml mleka)

Przygotowanie:

Najpierw krem: budyń waniliowy przygotować (jednak tylko z 300 ml mleka i 40 g cukru!). Budyń ostudzić mieszając (aby nie utworzyła się skorupka).

Do miski wlać sok jabłkowy. Zamoczyć krótko do soku jabłkowego biszkopciki i wykładać nimi dno prostokątnej formy (lub szklanego naczynia). Następnie posypać na tę warstwę biszkoptów 1/3 kakao.

Wymieszać serki homo. Smietanę ubić na sztywno i ostrożnie wmieszać do serka. Wystudzony budyń i resztę cukru dodać do tej masy i wymieszać, aż zrobi się jednolita masa. Można wszystko mieszać mikserem na niskich obrotach.

Połowę zrobionego kremu wyłożyć na biszkopty, położyć na to następną warstwę podmoczonych w soku jabłkowym biszkoptów. Posypać następną 1/3 kakao. Resztę kremu wyłożyć równomiernie na biszkopty, czyli na wierzch.
Resztę kakao posypać na krem.

(ja robie tam, że wykladam biszkopty na blasze, biore łyżeczke i kawe i polewam te biszkopty tak by były prawie całe namoczone, potem masa posypac kakao, i znow to samo.. biszpipty polane kawa.. masa, posypac mocno kakao..

Tiramisu teraz włożyć na co najmniej 3 godziny do lodówki (przykryte).

 
reklama
Do góry