reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

cześć Brzoskwinko:):) Tiramisu skopiowane na przyszłość:)
Na ten weekend serniczek na tapecie ten który podała kiedyś Marzenka:)
 
reklama
Nektarynko - witaj - przepis skopiowałam:-p

Dzień dobry Olu:-)

Hania - doczytałam, że dostałaś @ - w sumie przy tej prolaktynie to można się było tego spodziewać - ale w nowej pracy i po bromku musi się to zmienić:tak:
 
Witam was kochane!


już wiem - to skrót
Zajebista Brawurowa Oszałamiająca Kobieta - ZBOK:-D:-D:-D

pisałam wcześniej, że jestem skromna:sorry2:

Twojej skromności nie da się ukryć!

No bylo smiesznie, nie powiem :-D Tesknie za nia a ta lafirynda sie gdzies wloczy !!!
Nie wiem tez co dzieje sie ze smutna SISY :confused: Duzo lasek zniknelo. Nie bylo mnie jakis czas i jak wrocilam, trudno mi sie bylo znowu zbic. Pojawily sie jakies nowe laski i w ogole. Dobrze, ze po jakims czasie sie okazalo, ze stara ekipa sie ciagle pojawia.


Kochana, literowki sa niewazne, kazdy sie myli. Jak sie pisze szybko, to niestety takie sa tego skutki. Jakie Ty moglas miec komplexy? Mow nam tu szybko, ze wszystkiego Cie wyleczymy!!!
Zaraz wracam, moj m. wola na kolacyjke. Nie zjem raczej ale chociaz potowarzysze :-D

Nie było mnie przy kłótni Hanki i Kaprychy, o co wam poszło ? Ostro było chyba, co? Starcie dwóch takich charakterów- oj musiały iskry lecieć!


Zanim pojde, przekmincie to. Moze bedziecie mogly pomoc lasce, hihihi :-D

"Kobitki, jak mysliscie, jestem w ciazy czy nie? pomozcie mi to wyliczyc..@ zaczela mi sie 5 maja, a skoczyla 9 maja. I 9.05 w ncy, pozniej 10.05, 11.05 i 12.05 kochalam sie ze swoim narzeczonym. Dodam ze moje cykle zwykle trwaja 25 ni. Jest mozliwe ze doszlo juz do zaplodnienia?
[FONT=&quot](...) to i tak musze jeszcze troszke poczekac.. robiłam ten kalkulator ciąży co tu jest, i wyszło mi według niego ze jestem 4 dzień w ciąży, więc moze juz warto zrobić test.. :)"

Ja czasem mam cierpliwość do odpowiadania na takie posty. Ale jak mi nerwy puszczą to jadę równo. I potem siedzę i myślę, czy ktoś sobie jaja robi czy jest tak głupi. O dziwo propos głupich- Ktosiowa nigdy nie zamydliła mi oczu i nawet prosiłam dziewczyny ,żeby jej nie wierzyły. Kiedyś wdałam się z nią w dyskusję na jakiś lajtowy temat, żeby ją " wybadać". I juz wiedziałam z kim mamy do czynienia.



wiesz zawsze starałam się być duszą towarzystwa.. być w centrum.. za młodości.. w sensie do studiow zazwyczaj tak nie było[.. byłam ta co była/stała na uboczu i takie tam.. potem na studiach starałam sie to nadgonic i tak juz mi zostało.. zawsze poszukuje czegos czym moge na przyklad zainponowac... moze to dziwne ale chce byc lubiana i takie tam..

To nie jest dziwne i masz u mnie duży plus,że umiesz się do tego przyznać!

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
skąd ty to wytrzasnelas?

Kaprycha zawsze znajdzie taki temat. A kto znalazł o zapłodnieniu paluchami?

Witajcie w ten pochmurny dzień !!!!

Wczoraj byłam na USG GENETYCZNYM (przezierności karkowej).
Z naszą dzidzią wszystko gra :-)

Wszystko ma na swoim miejscu, kręgosłupik poprawny, kość nosowa też.
Dzidziuś akurat nie spał na usg tylko fikał, machał rączkami :-)

Mąż też był na badaniu, wstydził się bardzo wejść, ale lekarz sam go zaprosił hihi.
USG było przez powłoki brzuszne.
Z tego wszystkiego zapomniałam wziąć zdjęcie i zapytać ile cm ma nasz szkrab. Trudno…

27.05 idę znowu na usg to wówczas się dowiem.

AAA lekarz powiedział, że płeć poznamy w 20-22 tygodniu, bo nie ma co wcześniej gdybać :-)
Mi to na rękę, bo ja wogóle nie chcę wiedzieć :-) Ale mąż ciekawski.

Ja uważam, że jak już się zna płeć to już nie ma takiej niespodzianki. Czeka się poprostu na poród kobiety i na to czy dzidzia będzie zdrowa.
A tak byłaby kolejna niespodzianka :-)

Nie moge uwierzyć, że jestem już w 4 miesiącu ciąży !!!!!!!!!!!! :-)

Super że wszystko ok z maluszkiem!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie sobotnio!!:-D
Jajnik juz mnie nie kłuje..czyli owólka była w nocy pewnie..eh. M przyjeżdża po południu.. Śluzik płodny:tak:
Jeszcze nie jadłam śniadania, siedzę tu i podczytuję i przy okazji wpierniczam chipsy chakalaka czy cos takiego:-p:-D
Pozdrawiam Kochane!
 
Dzień dobry wszystkim:-) tyle naskrobałyście, ze nie jestem w stanie tego nadrobic dzisiaj niestety;-)
ja wracam od gina, mam lekko powiekszone i torbielowate jajniki, w przyszlym tygodniu kolejna wizyta i szczegolowe badania.
 
Witam was kochane!

Kaprycha zawsze znajdzie taki temat. A kto znalazł o zapłodnieniu paluchami?
Loree, nie mów że nie czytałaś watku jak laska robiła dobrze mężowi ustami, złapała spermę do ręki poszła do łazienki i sobie wepchnęła:szok::szok::szok::szok: I zaszła chyba w ciąże:-D To genialne było. AAAA, Mąż nie chciał jeszcze dziecka, a ona miała jakieś problemy zdrowotne. Wtedy odkryłysmy cowy sposób na zafasolkowanie:-)
Witajcie sobotnio!!:-D
Jajnik juz mnie nie kłuje..czyli owólka była w nocy pewnie..eh. M przyjeżdża po południu.. Śluzik płodny:tak:
Jeszcze nie jadłam śniadania, siedzę tu i podczytuję i przy okazji wpierniczam chipsy chakalaka czy cos takiego:-p:-D
Pozdrawiam Kochane!
No to znowu trzymamy kciuki:):) Tym razem beze mnie, bo owulka bez męża była u mnie:-(
Podziel się posiłkiem:tak:
 
Domelka, to ty dzisiaj u gina byłaś??
Ja słucham radia na netku i zbieram się żeby umyć podłogę, ale zajebiście mi się nie chce. Jeszcze tylko 1h 23 min i do Mężula:)
 
Loree - wiedziałam, że na Ciebie zawsze mogę liczyć:tak:

Domelko - i co teraz z tymi jajnikami - jakieś leki czy tylko obserwacja?

Witaj Aga:-)

Marzenixx - widziałam film dla siostry i szwagra - śliczny:tak:
 
reklama
Dzień dobry wszystkim:-) Mam nadzieję, że u Was pogoda lepsza niż u mnie, bo u mnie tragicznie, a przez to zaraz jakoś tak człowiekowi gorzej na duchu. Poprawiam samopoczucie poranną kawką, szczególnie, że poza pogodą z samego rana mój Ł już zdążył mnie zdenerwować ;-) Ech, czasami nie rozumiem facetów... chociaż nie... ja w ogóle ich nie rozumiem :-) No nic, dopijam kawuchę i zabieram się za porządki. Miłego dnia wszystkim życzę!
 
Do góry