reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

ja niestety nie pamiętam - pojawiłam się na BB i potem zniknęłam na jakieś dwa tygodnie i jak wróciłam to już było wesoło za Waszym przykładem i już lał się alkohol co weekend:tak:
 
reklama
Literowki mi nigdy nie przeszkadzaly, bo sama je robie i przyznaje bez bicia, ze pod tym wzgledem nie jestem obiektywna :-D:-):-D




Oj sloneczko!!!! Ja nie chce odstraszac ludzi od forum. Im wiecej tym lepiej. Przykro mi, ze tak nas postrzegalas :zawstydzona/y: Na szczescie sie rozgadalas i buzia Ci sie nie zamyka. A swoja droga, to ja tez na poczatku tylko czytalam. Staralam sie poznac laski zanim cos napisze. Na szczescie mamy tu W.Kropeczke, ktora dla kazdego jest przemila wiec szybko sie zaaklimatyzowalam.

racja racja w.kropeczka przemila.. was na poczatku sie bałam.. chcialam byc zaakceptowana bo mam jakies kompleksy i moze dlatego.. potem to juz miesiac za miesiacem i poszlo jak z bicza trzasnal..
a literowki czasem to masakra.. napisze posta potem jak juz wysle i przeczytam to poprawiam z 3 razy

Ja też już się pożegnam..Kładę się do łóżka i pogapię się w TV, jakieś Discovery czy inny Explorer..
Życzę Wam spokojnej nocy i pięknych snów :)
Dobranoc
trzymaj sie do juterka.. ja pewnie tez mykne sie kąpac.. i cos poogladac z mezem..
 
ja niestety nie pamiętam - pojawiłam się na BB i potem zniknęłam na jakieś dwa tygodnie i jak wróciłam to już było wesoło za Waszym przykładem i już lał się alkohol co weekend:tak:
No bylo smiesznie, nie powiem :-D Tesknie za nia a ta lafirynda sie gdzies wloczy !!!
Nie wiem tez co dzieje sie ze smutna SISY :confused: Duzo lasek zniknelo. Nie bylo mnie jakis czas i jak wrocilam, trudno mi sie bylo znowu zbic. Pojawily sie jakies nowe laski i w ogole. Dobrze, ze po jakims czasie sie okazalo, ze stara ekipa sie ciagle pojawia.
racja racja w.kropeczka przemila.. was na poczatku sie bałam.. chcialam byc zaakceptowana bo mam jakies kompleksy i moze dlatego.. potem to juz miesiac za miesiacem i poszlo jak z bicza trzasnal..
a literowki czasem to masakra.. napisze posta potem jak juz wysle i przeczytam to poprawiam z 3 razy


trzymaj sie do juterka.. ja pewnie tez mykne sie kąpac.. i cos poogladac z mezem..

Kochana, literowki sa niewazne, kazdy sie myli. Jak sie pisze szybko, to niestety takie sa tego skutki. Jakie Ty moglas miec komplexy? Mow nam tu szybko, ze wszystkiego Cie wyleczymy!!!
Zaraz wracam, moj m. wola na kolacyjke. Nie zjem raczej ale chociaz potowarzysze :-D
 
Ostatnia edycja:
Emma - wracaj - własnie przeczytałam, że robisz przerwę od BB bo dołujesz rodzinę - Ty - to jakś pomyłka zawsze tryskałaś optymizmem:tak:

Kaprycha - na wszelki - gdybyś miała jeść - smacznego:-p
 
Zanim pojde, przekmincie to. Moze bedziecie mogly pomoc lasce, hihihi :-D

"Kobitki, jak mysliscie, jestem w ciazy czy nie? pomozcie mi to wyliczyc..@ zaczela mi sie 5 maja, a skoczyla 9 maja. I 9.05 w ncy, pozniej 10.05, 11.05 i 12.05 kochalam sie ze swoim narzeczonym. Dodam ze moje cykle zwykle trwaja 25 ni. Jest mozliwe ze doszlo juz do zaplodnienia?
[FONT=&quot](...) to i tak musze jeszcze troszke poczekac.. robiłam ten kalkulator ciąży co tu jest, i wyszło mi według niego ze jestem 4 dzień w ciąży, więc moze juz warto zrobić test.. :)"

[/FONT]
[QUOTE=Andzia_S;3635553]
Kaprycha - na wszelki - gdybyś miała jeść - smacznego:-p[/QUOTE]
Zrobie wszytko, zeby nie zjesc !!!
 
Kochana, literowki sa niewazne, kazdy sie myli. Jak sie pisze szybko, to niestety takie sa tego skutki. Jakie Ty moglas miec komplexy? Mow nam tu szybko, ze wszystkiego Cie wyleczymy!!!
Zaraz wracam, moj m. wola na kolacyjke. Nie zjem raczej ale chociaz potowarzysze :-D

wiesz zawsze starałam się być duszą towarzystwa.. być w centrum.. za młodości.. w sensie do studiow zazwyczaj tak nie było[.. byłam ta co była/stała na uboczu i takie tam.. potem na studiach starałam sie to nadgonic i tak juz mi zostało.. zawsze poszukuje czegos czym moge na przyklad zainponowac... moze to dziwne ale chce byc lubiana i takie tam..
 
[/COLOR][/B] "Kobitki, jak mysliscie, jestem w ciazy czy nie? pomozcie mi to wyliczyc..@ zaczela mi sie 5 maja, a skoczyla 9 maja. I 9.05 w ncy, pozniej 10.05, 11.05 i 12.05 kochalam sie ze swoim narzeczonym. Dodam ze moje cykle zwykle trwaja 25 ni. Jest mozliwe ze doszlo juz do zaplodnienia?
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
skąd ty to wytrzasnelas?
 
Zanim pojde, przekmincie to. Moze bedziecie mogly pomoc lasce, hihihi :-D

"Kobitki, jak mysliscie, jestem w ciazy czy nie? pomozcie mi to wyliczyc..@ zaczela mi sie 5 maja, a skoczyla 9 maja. I 9.05 w ncy, pozniej 10.05, 11.05 i 12.05 kochalam sie ze swoim narzeczonym. Dodam ze moje cykle zwykle trwaja 25 ni. Jest mozliwe ze doszlo juz do zaplodnienia?
[FONT=&quot](...) to i tak musze jeszcze troszke poczekac.. robiłam ten kalkulator ciąży co tu jest, i wyszło mi według niego ze jestem 4 dzień w ciąży, więc moze juz warto zrobić test.. :)"

[/FONT]
[QUOTE=Andzia_S;3635553]
Kaprycha - na wszelki - gdybyś miała jeść - smacznego:-p
Zrobie wszytko, zeby nie zjesc !!! [/QUOTE]
i to się nazywa zaślepienie - umysł racjonalnie nie myśli bo chęć posiadania dziecka zasłania mu realność - 4 dni w ciąży:no:
wiesz zawsze starałam się być duszą towarzystwa.. być w centrum.. za młodości.. w sensie do studiow zazwyczaj tak nie było[.. byłam ta co była/stała na uboczu i takie tam.. potem na studiach starałam sie to nadgonic i tak juz mi zostało.. zawsze poszukuje czegos czym moge na przyklad zainponowac... moze to dziwne ale chce byc lubiana i takie tam..

Kochana - ja to jeszcze gorzej - jestem okropną gadułą i szybko nawiązuje kontakty, ale czasami to jakby mnie wmurowało - nic nie potrafię powiedzieć - masakra:wściekła/y:
 
reklama
Do góry