reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
trzymam kciuki, ostatnio cos sie poszczescilo dziewczyna wiec moze dobra passa bedzie trwala nadal;-)
witam wszystkie z rana:-)
nie bylo mnie kilka dni i musze sie wziac za nadrabianie:-)
Nie testuję bo nie mam żadnych objawów.Cycki przestały mnie boleć wczoraj rano i nie są już takie nabrzmiałe tylko normalne.Mam tak przed @ kilka cykli się obserwuję już i mam czujkę że nic z tego.

Dzień dobry!
Od 7 dziś nie spie! Moja córcia obudziała się o 7 , stwierdziła,że słońce już świeci więc już spać nie wolno!:angry::angry::angry::angry::angry:

Dziewczynki- oglądajcie "Dzień dobry tvn", będzie o blokadzie psychicznej, która nie pozwala zajść w ciążę. Ja póki co oglądam, ale pewnie zaraz będzie Strażak Sam i wtedy będzie afera. Bo widzicie Strażak Sam jest najważniejszy w życiu 2,5 latki:-D:-D:-D
Śłodka jest twoja córeczka:tak: Za ileś tam lat przyprowadzi ci jakiegoś "strażaka" do domu:-D

Olesiu
ja właśnie tak jak ty potrafię kupić coś pięknego co nawet ze srebra nie jest tylko posrebrzane albo z jakiegos innego materiału i za niewielkie pieniadze ale za to bardzo piękne i mi sie podoba i po kieszeni nie pociagnie za wiele
Ja też np.kolczyki za 15zł lub bransoletkę za 8zł często kupuję w tym sklepie Camey.

Zajączku jak po wizycie u dentysty?? nie uciekłaś??
No właśnie jak było?Ja też nie cierpię dentysty.

dzieki za relacje czekam na resztę! :-D
co do bizuterii to ja jestem esteta jak to wagi i przede wszystkim ma mi sie podobać! ale w życiu bym nie wydala gignatycznej kwoty (przy tych zarobkach przynajmniej) na jakies tam świecidełko! :sorry2: co prawda zaręczynowy mam dość kosztowny ale po prostu go uwielbiam jest z białego zlota bo wtedy nosilam prawie tylko srebro a z resztą jest solidniejsze :-) i ma sporego szafirka na środku i 12 maleńkich ze ich nie widać diamencikow po 0,08 karata smialam sie z tego jak nie wiem! :-D ale slicznie sie blyszczy! a kupilismy go bo byla promocja i byl tanszy o 30%!!!!!!:-) no i ma grawerek w środku! :-)
Mój zaręczynowy też był 30% tańszy w świat złota i jest podobny ma malutki brylancik w środku i na około 8 malutkich brylancików.Kosztował 1100zł po obniżce to połowe taniej niż w Apart.

moja Usia sni baaaaaaaaaardzo rzadko ale jak sie jej sni to wiemy ze sie cos stanie i to zazwyczaj zlego:-( ona sama bardzo to przezywa i nie zabardzo chce o tym mowic
Moja mama też ma prorocze sny które się sprawdzają i bardzo się ich boi.
 
DZIEŃ DOBRY:-)
A ja nie jestem wyspana bo z M szłam spać o 23.30 gdzie juz o 1 się obudziłam bo Dominis chciał sie bawic i tak do 2.30 gdzie jeszcze o tej 2 tak mnie mdliło że myślałąm że spotkanie z klozetem zalicze ale tak sobie leżałąm że przeszło co jestem zmeczona bo juz o 8.30 pobudka co za dużo to nie pospałąm:wściekła/y:


dziewczyny szukam sobie aerobiku do sciagniecia i wpadlam na to, poprostu sikam, ale ktos mial jazde. Wyobrazacie sobie gdyby oni tak naprawde hahahahaahahahah
YouTube - Aerobic Hardcore


:-D:-D:-D


No a ja wogole to juz po wizycie u gina... HSG w porzadku - i dzis w 13dc pecherzyk ma 24 mm i po pregnylu pojuitrze powinien peknac... Moze tym razem sie uda:-):-):-) w piatek mam isc jeszcze raz podgladac czy peklo...


oooooooooo no to działać juz nawet teraz;-)


Była piękna metrowa róża i mały upominek.
Skunks nawet położył się spać nago. Ale ja nie miałam już ochoty. Spóźnił się.



nono to super plusik dla M:tak:
 
a tak a pro po rozumienia nas przez inne osoby! ... temat rzeka dla mnie! ludzie czasami jak z nimi gadam tzn inne kobiety nawet widzę ze mają ochotę mi powiedzieć ze przesadzam z tą całą więdzą i badaniami! :no: rodzina męza jest w warmi i jak tam nachodzi temta dzieci bo duzo sie tam ich mnoży i spytam sie o jakies badanie czy robila taka to patrzy sie na mnie jak na osła ... albo kwasu foliowego nawet nie biorą bo ktos tam powiedzial ze na recepte! :szok: znam przypadek ze dziewczyna mlodo poronila przez tokso a nawet nie wie co to jest! teraz ma juz 2 dzieciaczkow i nadal to ja nie obchodzi i wiecej badan nie robila! :no: nie wiem jak to nazwac ... zacofanie ... czy to zalezy od chrakteru tylko?:confused:
zgadzams zie z toba eve, tez widze naobkolo to zacofanie ale wydaje mi sie ze niektorzy poprostu nie zdaja sobie sprawy ze takie badania trzeba robic czy cokolwiek , maja wpojone ze sie robi i juz.... ja sama zanim tu ponad rok temu trafilam to nie wiedzialam nic , nawet tego ze folik trzeba brac i zadna moja kolezanka tez tego nie wiedziala, dowaidywaly sie dopiero od ginekologa jak juz zaszly....
Dzień dobry!
Dziewczynki- oglądajcie "Dzień dobry tvn", będzie o blokadzie psychicznej, która nie pozwala zajść w ciążę. Ja póki co oglądam, ale pewnie zaraz będzie Strażak Sam i wtedy będzie afera. Bo widzicie Strażak Sam jest najważniejszy w życiu 2,5 latki:-D:-D:-D
no i Listonosz Pat:-D moja siostrzenica w tym samym wieku jest i pamietam co ogladala hehe:-D
A mialyscie kiedys sen tak fajoski ze chcialy byscie go ciagla snic albo dokonczyc????
ło matko a bo to raz?? ja tak czesto mam :tak:



witajcie ;-) ja znowu dzis za dlugo spalam, czuje sie jakby mnie ktos wypluł:baffled:
 
reklama
Ja nie bardzo wierzę. Gdyby tak było miałabym już dawno dzidzię a M. zdradzał by mnie na prawo i lewo. Ja jego zresztą też;-):-). Ale fakt, jak czymś się przejmuję albo o czymś myslę to mam hardcorowe sny. Totalnie realistyczne że zdarza mi się obudzić bardziej wymęczona niż przed pójściem spać.
Ale myślę że coś w tym jest.
Osiem lat temy, jak zginęła moja najbliżża przyjaciółka miałam baaardzo realistyczne sny. Byłyśmy wtedy na studiach i mieszkałyśmy razem w akademiku. Nie mogłam się odnależć po tym wszystkim,ale musiałam wrócić na studia. Pierwszej nocy po pogrzebie przyśniła się naszej sąsiadce. Drugiego dnia naszej wpółlokatowce. WIedizałam że teraz przyjdzie do mnie i się bałam. I przysniła mi się, rozmawiała ze mną tak jakby mnie pocieszła i ten sen był tak bardzo realny. A ja się obudziłam taka spokojna.. po prostu pożegnała się ze mną:-(
mialam ten sam rodzaj snu z moim św.p. tatą :-( po kilku miesiacach od smierci ja nadal potrafilam sie rozplakac ... ze nie moglam sie znim porzegnac itp. no i przyszla pewna noc snil mi sie tata tak z przed 10lat tlusciutki usmiechniety z wasem ... gadal pokrzykiwal itp i nagle obraz zaczal sie rozmazywac znalazlam sie jakies mniej okreslonej przestrzeni jasnej i podszedl to mnie tata ...:-( wygladal jak ostatniego dnia usmiechnal sie i mnie przytulił! nic wiecej ... :-( ja zaczelam plakac mu w ramie ... a potem mnie mąż obudził bo plakalam i mialam cala poduche mokrą od łez! :sorry2:
Mój zaręczynowy też był 30% tańszy w świat złota i jest podobny ma malutki brylancik w środku i na około 8 malutkich brylancików.Kosztował 1100zł po obniżce to połowe taniej niż w Apart.
ja kupowałam w Arenie i kosztowal po obnizce ok 600zl nie pamietam dokladnie :-) tak wyglada sorry za jakosc bo z tel.
 

Załączniki

  • zare.jpg
    zare.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 30
Do góry