reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej

Ja miałam pobudkę o 7.15, bo potworki, które u mnie na tydzień zamieszkały stwierdziły, że już czas wstawać...
Tez chciałam sobie obejrzeć dzien dobry TVN, ale coś mi się stało z TVN i go po prostu nie odbieram:-(
Zaniepokojona te pierwsze kolczyki, które pokazałaś są bardzo fajne, bo sama mam takie(kulki są koloru fioletowego, jedne jaśniejsze inne ciemniejsze):-D
A tak wogóle to ja mam całą kolekcję kolczyków (które wcale nie kosztowały fortuny), uwielbiam kolczyki, zawsze mam jakieś w uszach:-D
 
reklama
Wczoraj mi grzebano w jednym otworze dzisiaj w drugim.... Jezu... Boje się dzisiejszej wizyty u tego nowego gina. Podbrzusze mnie pobolewa, chyba mam owulkę. Dzisiaj 13 dc. więc by się zgadzało. Wczoraj tez zauważyłam na bieliźnie "coś w rodzaju śluzu płodnego - taki galaretowaty ale dziwnie nie rozciągliwy (sorki za dosłowność). Już kusiło mnie żeby zrobić test owu. ale stwierdziłam że to bez sensu. I tak idę na Usg dowcipne więc mi gin powie czy owu jest, była czy w ogóle będzie. Boje się kobity...:baffled::baffled::baffled:
 
Karola de. Chyba mam podobny pierścionek do twojego, tylko mój ma jeden brylancik w środku i 6 dookoła i jest z białego złota, ile kosztował to nie wiem, bo mój małż wybierał go sam (nawet trafił w mój gust) i całkowicie mnie zaskoczył oświadczając się:zawstydzona/y::-D
 
Zajączku nie ma sie co bać szkoda tylko ze meża nie ma a owulka jest ale napewno nadrobicie następnym razem
Wikula ja bardzo lubie kolczyki ale zawsze zapominam załozyć jak wychodzę z domu
 
najśmieszniejsze jest to że kupuję ciagle jakieś nowe a potem i tak zakładam rzadko bo zapominam o nich
 
juz sie skonczyko o tej blokadzie, szczeze nic nowego nie powiedzieli, nawet nie wspomnieli jak przeciw dzialac temu "wielkiemu chceniu" :no:. Dziewczyny my to juz wiemy ze cale nasze zycie zoorientowane jast wokol fasolki i to powoduje blokade, istnieje tez mozliwosc ze na podstawie naszych rodzicow podswiadomie nie chcemy zajsc w ciaze.
 
reklama
Do góry