reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
ja nie wierze w sny a tak naprawde to nie chce wierzyć bo mi sie często sni coś strasznego albo cos co jak sprawdzę w senniku to ma złe znaczenie
 
dzieki za relacje czekam na resztę! :-D
co do bizuterii to ja jestem esteta jak to wagi i przede wszystkim ma mi sie podobać! ale w życiu bym nie wydala gignatycznej kwoty (przy tych zarobkach przynajmniej) na jakies tam świecidełko! :sorry2: co prawda zaręczynowy mam dość kosztowny ale po prostu go uwielbiam jest z białego zlota bo wtedy nosilam prawie tylko srebro a z resztą jest solidniejsze :-) i ma sporego szafirka na środku i 12 maleńkich ze ich nie widać diamencikow po 0,08 karata smialam sie z tego jak nie wiem! :-D ale slicznie sie blyszczy! a kupilismy go bo byla promocja i byl tanszy o 30%!!!!!!:-) no i ma grawerek w środku! :-)
 
A propos biżuterii, ja kupuję to co mi w oko wpadnie. Musi się podobać. Nie lubię/nie widzę się w złocie.

Sny - zależy kiedy on się śni, tzn w jakiej fazie jest tej nicy księżyc, co się przeżyło w dzień czyli od intensywności dnia, myśli.
Poza tym zależy od osoby, ja mam często sny real/przepowiednie. Możecie w to nie wierzyć ale tak jest. Nie każdy to ma i nie darady się tego wyuczyć.
 
ja też znam takie osoby które mają takie prorocze sny a samej mi sie zdarzyło że śniłam coś złego i coś złego sie wydarzyło w mojej rodzinie ale ja bym nie chciała mieć takiego daru o ile mozna nazwać to darem, do takich snow
 
mi sie ostatnio snilo i to kilka razy za mnie maz zdradzal a ja tak strasznie plakalam, tak mi psol humor ze w ciagu dnia tez mi sie plakac chcialo:szok:

A mialyscie kiedys sen tak fajoski ze chcialy byscie go ciagla snic albo dokonczyc????
 
reklama
Teraz pokazują modną biżuterię diamentową na ten sezon. Firma Apart.
Od nich mamy obrączki:-)
A ja pierścionek zareczynowy:) sama wybierałam, taki mega skromny. Z pięcioma mikroskopijnymi diamencikami, ale ma śliczny kształt i co wazne cena nie była zabójcza. M. nie był do niego przekonany, bo on lubi okazałe swiecidełka (my w ogóle may różny gust - chyba dlatego jesteśmy razem:-)). Dlatego zaraz na gwiazdkę kupił mi następny. Ze zwykłym kamieniem, ale dużym oczywiście:-D
teraz o sna erotycznych (po przerwie)
Że ja tego nie oglądam:-)
Zajączku jak po wizycie u dentysty?? nie uciekłaś??
U dentysty siedziałam ponad godzinę na fotelu... :baffled::baffled::baffled::baffled: To masakra była. Dziękowałam Bogu że kros wynalazł znieczulenie:-)
Upominek nie duży ale trafiony, róża przepiękna.
Wyraził skruchę i to bardzo widocznie. Nie dało się nie zauważyć. Głos mu zadrżał.
No to dobrze, że chociaż wie co przeskrobał. Wybaczyłaś mu mam nadzieję:-)
czy wierzycie w znaczenie snow???
Ja mam zawsze takie kolorowe, a moj M nigdy nie pamieta ;-) albo nie chce mi powiedziec.
Ja nie bardzo wierzę. Gdyby tak było miałabym już dawno dzidzię a M. zdradzał by mnie na prawo i lewo. Ja jego zresztą też;-):-). Ale fakt, jak czymś się przejmuję albo o czymś myslę to mam hardcorowe sny. Totalnie realistyczne że zdarza mi się obudzić bardziej wymęczona niż przed pójściem spać.
Ale myślę że coś w tym jest.
Osiem lat temy, jak zginęła moja najbliżża przyjaciółka miałam baaardzo realistyczne sny. Byłyśmy wtedy na studiach i mieszkałyśmy razem w akademiku. Nie mogłam się odnależć po tym wszystkim,ale musiałam wrócić na studia. Pierwszej nocy po pogrzebie przyśniła się naszej sąsiadce. Drugiego dnia naszej wpółlokatowce. WIedizałam że teraz przyjdzie do mnie i się bałam. I przysniła mi się, rozmawiała ze mną tak jakby mnie pocieszła i ten sen był tak bardzo realny. A ja się obudziłam taka spokojna.. po prostu pożegnała się ze mną:-(
 
Do góry