reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
witam sie z rana czekam na temat blokady psychicznej przy zajsciu w ciaze na TVN. Od wczoraj boli mnie gardło dzis do lekarza nie jade ale jak mi do jutra sie nasili to muszę jechać bo potem będe musiała antybiotyki przez 3 tygodnie brać zeby mi przeszło a dzis spróbuję lodami zamrozić to gardełko :tak::tak:
Czesc moje kochane!oczywiscie w nocy przyszla @,nienawidze jej.chcialam tylko sie pozegnac,:-(bo ide na urlop od BB.wiem,ze jestescie kochane i cudowne i mnie rozumiecie,ale tu nie chodzi o was,tylko o mnie.jestem beznadziejna,nie potrafie sobie z soba poradzic i to mnie doluje.wykanczam siebie i moja cala rodzine.:no:tak dluzej byc nie moze,musze zaczac zyc normalnie.jak poczuje sie na silach,to sie odezwe.26 wizyta u gin,moze to mnie troche podreperuje psychicznie.jestescie moja jedyna podpora,bo nikt mnie nie rozumie tak jak wy,chocby nawet bardzo chcial.nie zapominajcie o mnie,napewno sie niedlugo odezwe .pozdrawiam cieplutko!buziaki!PA!
jeżeli ci to pomoze to pewnie ze znikaj i nabieraj dystansu i nowych sił do staranek a jak już poczujesz sie na siłach to zaglądnij do nas :tak::-)
Morning, morning
Kawe juz zaparzylam dla Was kochane, wiec help yourself jak sie tylko obudzicie. A ja lece do pracki :-)
Do wieczorka
oj dziekuje lolitko za kawkę kochana jesteś ze pomyślałaś :-):-)
Czekam na @ jeszcze się nie pojawiła wstręciucha ropucha:dry:
Nie testuję boję się bo czuje że się pojawi.:no:
Karola 3mam kciki zeby nie przyszła wcale i podziwiam ze nie testujesz jeszcze a to chyba 2 dzień spóźnienia?? będzie fasolka napewno dobra passa musi trwać!!:tak::-)
Hej dziewczynki :)
Ja też już na nogach :)
Witaj Olu PM @ pewnie nie przyszła??
trzymam kciuki, ostatnio cos sie poszczescilo dziewczyna wiec moze dobra passa bedzie trwala nadal;-)
witam wszystkie z rana:-)
nie bylo mnie kilka dni i musze sie wziac za nadrabianie:-)
Witaj Domelko jak tam odpoczynek??
wspólczuje tego nadrabiania dużżzooo pisałysmy :tak::-):-D
Uciekam na uczelnie na spotkanie z promotorem..No masakra, bo pewnie mnie opierdzieli..
Miłego dnia dziewuszki :*
jak wrócisz to napisz jak poszło :tak::tak:
Powitac

Wciagam sniadanko i ogladam tvn, czekam co powiedza o tej blokadzie. Normalnie bym jeszcze spala, bo mam dzien wolny ale jak wczoraj uslyszlam, ze beda o tym mowic to szybciutko wstalam i zglaszam gotowosc.
witaj Olesiu to tak jak ja wstałaś i czekasz na to samo co ja tylko ja jeszcze całą noc się budziłam bo mi gardło dokuczało i siłą sie z łóżka zwlokłam żeby to ogladnać:tak::tak:
 
nie wiem jak wy ale ja nie przywiazuje uwagi do ceny bizuterii, nie musi byc droga ale ladna, jak wybieralam sobie pierscionek zareczynowy to wybralam ten ktory wydal mi sie najciekawszy, a moja szwagierka-musial byc diament, byl taki malenki ze go ledwo bylo widac. No ale wiecie diament...:-)
 
Olesiu
ja właśnie tak jak ty potrafię kupić coś pięknego co nawet ze srebra nie jest tylko posrebrzane albo z jakiegos innego materiału i za niewielkie pieniadze ale za to bardzo piękne i mi sie podoba i po kieszeni nie pociagnie za wiele
 
Ello Jarzębinki

No chciałabym w to wierzyć, ale znając moją passę życiową to raczej obstawiam lepszego kandydata.
A tam pierdolisz - a do reklamy serdelków?? Przecie szczypiora nie wezmą.
Spokojnie możemy zostać modelkami XL:-)
Nie dzwoniła, poczekam do końca tygodnia i zacznę szukać od nowa.
Hanka, nie łam się. Moze z kims sa jeszcze umówieni i dlatego czekają. Lepszego kandydata nie znajdą. :-) A jak się nie poznali na tobie to kij im w oko;-)
ja tez się pisze do reklamy serdelków. ALe nie tych co służą za zamiennik penisa;-)
boshe nic mi sie dzisiaj nie chce!! nawet pisac:dry:
jeszcze mi dioda rosnie pod nosem:dry::baffled:
Nie dioda tylko "bad pixel":-)
Witam! dziś w lepszym humorze...
A ja jutro idę na bete nie nastawiam się za bardzo na cud... muszę sprawdzić lekarz kazał bym mogła odstawić dupka.
A czuję się już jak balon... cycki napieprzają jak cholera a sutki jeszcze bardziej, staniki zrobiły się za małe:szok: mogą zostać już takie byle już nie bolały...
POZDRAWIAM!:-D
Martynko... czekamy wszystkie na Dobre wieści. Kciuki zaciśnięte aż zbielały:-)
Ale może dziś go przycisnę po M jak miłosc:tak::-D
Już 12dc i boję się, że będzie wkońcu za późno i nici z tego cyklu. Ale chyba mam jeszcze szansę, co?;-)
to ja swojego po "Dexterze" :-D
jeszcze ktora musi sie wbic po Kubie Wojewódzkim:-D
No nie.... co to się porobiło zeby kobita musiała faceta do seksu namawiać. Sodoma i gomora:-D

wy tak o tych serialach to ja sie przyznam ze raz na jakiś czas wciąga mnie typ wenezuelskich :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: np z Natalia Oreiro :zawstydzona/y: ... tylko się nie śmiejcie ja po prostu uwielbiam ameryke łacińska ta kulture muzyke język strasznie bym sie chciala nauczyc tego hiszpanskiego;-) no i kiedys tam pojechac! :sorry2:
Evuniu, nikt się nie śmieje. Ja też lubiłam ogladać. Teraz jakoś nie ma:-( mnie tez się bardzo podoba ich język. I wszyscy tam sa piękni i jest wielka szalona miłość aż po grób. Czego chcieć więcej??? :-)

Nie bylo mnie pare dni i tak strasznie sie za wami wszystkimi stesknilam, poryczlam, posmucilam sie, pozmienilam to i owo i poszlam po rozum do glowy. Mowilam ze robie sobie przerwe od BB ale jak mozna robic sobie przerwe od przyjaciol od ludzi ktorzy tak bardzo mnie wspieraja dobrym i czasem bardzo konstruktywnym slowem NO NIE MOZNA wiec "I am back".
Dziewczyny jeszcze raz wieeeeeeelkie dzieki za rady, dobre slowo i mysle ze razem mozemy wiecej zdzialec.:-)
Olesiu, super Cię znowu widzieć:-):-) Ja też traktuję BB jak pogaduszki z przyjaciółkami. I to takimi które zrozumieja moje rozterki związane z dzidzią:-) I nie wyśmieją:-)
kurcze przefarbowałabym cie na właśnie jakiś ciemniejszy odcień! też mam ciemny blond i tez mam zielone oczy (czasem piwne) :-) i mi fryzjerka strasznie odradzała taki jasny blond!;-)
:-D
Następny Lachonik. Śliczne włoski, taki delikatny kolorek. Ja tez chętnie bym zrobiła coś z tymi swoimi czarnymi ale nie mam pomysłu.
Sliczne masz oczyska:-)
Hej Dziewczynki!
Nie bylo mnie ponad tydzien,ale wzielam sie za siebie...
biegam codziennie z M i na nic nie mi zostaje czasu i sily.
A teraz cos pozytywnego!Bylam w sobote u gina.Zbadal,mowi,ze wszystko ok,obejrzal wyniki,tez ok,no i zrobil usg,tak zeby sprawdzic,czy mam owulacje.Byl plyn po peknieciu pecherzyka,wiec wszystko super.Powiedzial,ze mamy zabierac sie do roboty :tak:
Moj M wrocil w piatek z delegacji,tak sie napalil na dzidzie,ze szok.Podrywal maluchy w samolocie :tak:
cześć Szafirku. Wreszcie jesteś. Już się martwiłyśmy o Ciebie. Świetnie że wszystko jest dobrze. Teraz tylko czekać na małża i wykorzystać. Też mam taki plan:-)
Ja już nie mam siły dziewczyny na to wszystko,:-( dziś się poryczałam nie wytrzymałam :-(
Witaj namezja... Nie smutaj się!!!! Przytulam mocno:-(

to fantastyczne wiesci!! Tydzien mnie nie bylo,ale widze,ze radosc na forum zapanowala.Mam nadzieje,ze niedlugo tez bede nalezec do ciezarowek.Gin wydaje sie byc sensowny,powiedzial,ze jak przez 3-4 cykle sie nie uda,to mam sie zglosic i zacznie monitoring cyklu i w razie potrzeb wspomaganie lekami.Dobrze,ze nie kaze czekac w nieskonczonosc,tylko ma jakis plan leczenia w razie czego.
rzeczywiście, jakiś rozsądny egzemplarz z tego Twojego gina. mam nadzieję ze ten do którego idę też się okarze taki.
No a ja wogole to juz po wizycie u gina... HSG w porzadku - i dzis w 13dc pecherzyk ma 24 mm i po pregnylu pojuitrze powinien peknac... Moze tym razem sie uda:-):-):-) w piatek mam isc jeszcze raz podgladac czy peklo...
To sie będzie działo. Następna Sodoma i Gomora:-D
Czesc moje kochane!oczywiscie w nocy przyszla @,nienawidze jej.chcialam tylko sie pozegnac,:-(bo ide na urlop od BB.wiem,ze jestescie kochane i cudowne i mnie rozumiecie,ale tu nie chodzi o was,tylko o mnie.jestem beznadziejna,nie potrafie sobie z soba poradzic i to mnie doluje.buziaki!PA!
Emma, Słoneczko moje... Przykro mi bardzo. :-( Rozumiem decyzję Twoją i trzymam kciuki. Mam nadzieję że nas wkrótce odwiedzisz i .... przekażesz super wiadomości. Trzymaj się cieplutko

Tak z innej beczki - kupiłam ten chrom co polecałyście. Nie wiem czy takie ma działanie super czy to moja psychika tak działa, ale jakos mniej jem. Przede wszystkim udaje mi się nie jeść słodyczy na tony.
No właśnie ja mam tak samo. Mi się skończył i musze kupić.
Skończył mi się też kwas foliowy, ale zastanawiam się czy brać nadal, bo łykam już jakieś pół roku jak nie lepiej...
Morning, morning
Kawe juz zaparzylam dla Was kochane, wiec help yourself jak sie tylko obudzicie. A ja lece do pracki :-)
Do wieczorka
dzięki, poczęstuje się:-)
Dzień dobry!
Od 7 dziś nie spie! Moja córcia obudziała się o 7 , stwierdziła,że słońce już świeci więc już spać nie wolno!:angry::angry::angry::angry::angry:
No naprawdę... Ja wstałam o 6 więc jak co możemy sie zamienić:baffled::baffled::baffled::baffled:
Była piękna metrowa róża i mały upominek.
Skunks nawet położył się spać nago. Ale ja nie miałam już ochoty. Spóźnił się.
.
To za mały upominek był???;-) A tak serio - wyraził skruszkę czy tak na odczepnego przyniósł kwiecie:confused::confused:
Wciagam sniadanko i ogladam tvn, czekam co powiedza o tej blokadzie. Normalnie bym jeszcze spala, bo mam dzien wolny ale jak wczoraj uslyszlam, ze beda o tym mowic to szybciutko wstalam i zglaszam gotowosc.
Kuźwa, a ja w pracy!!! Proszę mi nagrać, albo chociaż na bieżąco referować!!!

Loree
, zajebista żyrafa:-D:-D:-D:-D
 
dziewczyny z pracy smiiej sie, ze ja zawsze cos wynajde i to za niska cene. One pwenie nigdy nie zwrocily by na to uwage.
 
Ostatnia edycja:
ja zawsze przy okazji innych zakupów kupię sobie jakiś drobiazg śliczny i jak jest pytanie ile za to dałam to nikt mi nie wierzy że tak mało
 
reklama
Ello Jarzębinki

To za mały upominek był???;-) A tak serio - wyraził skruszkę czy tak na odczepnego przyniósł kwiecie:confused::confused:

Upominek nie duży ale trafiony, róża przepiękna.
Wyraził skruchę i to bardzo widocznie. Nie dało się nie zauważyć. Głos mu zadrżał.

A teraz gadają o snach erotycznych.
 
Do góry