reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

ja juz po kawce;-) zaraz sie ide do ładu doprowadzic
Wczoraj mi grzebano w jednym otworze dzisiaj w drugim.... Jezu... Boje się dzisiejszej wizyty u tego nowego gina. Podbrzusze mnie pobolewa, chyba mam owulkę. Dzisiaj 13 dc. więc by się zgadzało. Wczoraj tez zauważyłam na bieliźnie "coś w rodzaju śluzu płodnego - taki galaretowaty ale dziwnie nie rozciągliwy (sorki za dosłowność). Już kusiło mnie żeby zrobić test owu. ale stwierdziłam że to bez sensu. I tak idę na Usg dowcipne więc mi gin powie czy owu jest, była czy w ogóle będzie. Boje się kobity...:baffled::baffled::baffled:
zajączku równie dobrze owu mozesz miec jutro lub pojutrze przy twoich cyklach... ni smutaj sie;-)
ja tez juz czuje ze owu blisko mysle ze jakos piatek sobota.... i tez mnie kusi zebysobie testa owu zrobic, ale obiecalam sobie ze odpuszcze juz .....
no zobaczymy ale tez sie nie nastawiam w tym cyklu... chyba tak naprawde sie nastawie jak zaczne pracowac, a teraz mnie jakos nie cisnie....



a w tym tvn nie powiedzieli nic ciekawego co bysmy same nie wiedzialy pffff:dry:
 
reklama
Tak z innej beczki - kupiłam ten chrom co polecałyście. Nie wiem czy takie ma działanie super czy to moja psychika tak działa, ale jakos mniej jem.
chrom tak działa, trzeba go dość długo jeść, ale fajne jest to, że w miarę naturalnie człowiek mniej je, żołądek się zmniejsza i powoli, ale jednak się chudnie, no i nie cierpisz przy tym bardzo

świetnie, że u Ciebie zadziałał, wyczuwam spadek wagi zaraz:tak:
Cześć Lolitko:-)
Witam się i ja kawusie piję:-)
Czekam na @ jeszcze się nie pojawiła wstręciucha ropucha:dry:
Nie testuję boję się bo czuje że się pojawi.:no:
a może nie przyjdzie? ja tam 3mam kciuki bardzo mocno, strasznie dzielna jesteś, że nie testujesz!:tak:
no i mnie olesia załatwiłaś, biżuteria jest przepiękna, coś sobie wybiorę, ale niestety spędzę na tej stronie kilka godzin:zawstydzona/y:
a miałam pracować i ograniczyć czas na necie!:baffled:
 
Slyszalyscie ten teks:
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba a niegrzeczne tam gdzie chca"

A gdzie jest Hanka???????? Dostala ta prace????
Poszła tam gdzie chce:-)
To jeden z moich ulubionych tekstów:-)
Podoba mi się jeszcze: "są dni kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć" i "Im lepiej poznaje ludzi tym mocniej kocham zwierzęta":-)
Hej
Zaniepokojona te pierwsze kolczyki, które pokazałaś są bardzo fajne, bo sama mam takie(kulki są koloru fioletowego, jedne jaśniejsze inne ciemniejsze):-D
A tak wogóle to ja mam całą kolekcję kolczyków (które wcale nie kosztowały fortuny), uwielbiam kolczyki, zawsze mam jakieś w uszach:-D
Ja też tak mam:-) Koooocham biżuterie. I to nie koniecznie szlachetną. Złoto zavczęłam nosic dopiero jak dostałam pierścionek zaręczynowy. Mam mega kolekcję korali (do wyboru do koloru) i kolczyków. A dzisiaj moja kolezanka z pracy przyszła z nowa branzoletka (ona tez ma fisia na tym punkcie) i się zakochałam... Zajebista jest po prostu i jestem chora teraz:baffled::baffled::baffled:
A to mój skromniutki pierścioneczek:
[/IMG]
moz-screenshot-1.jpg
 
w tvn byla babeczka, ktora stara sie dzidzie od 6 lat i po warsztatach i NIC, oki minelo dopiero 2 tygodnie od zakonczenia warsztatu ale szczerze nie bzmiala zachecajaco lub entuzjastycznie. Chyba to wielkie g.......
 
reklama
Ja także uwielbiam bizuterie bez nich czuję się łyso:tak:ale to tylko kolczyki i obrączki tam pierścionek a na szyje to jak na jakąś imprezke bo tak to nie ;-)
 
Do góry