reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Morning, morning

Kawe juz zaparzylam dla Was kochane, wiec help yourself jak sie tylko obudzicie. A ja lece do pracki :-)


Do wieczorka
 
Cześć Lolitko:-)
Witam się i ja kawusie piję:-)
Czekam na @ jeszcze się nie pojawiła wstręciucha ropucha:dry:
Nie testuję boję się bo czuje że się pojawi.:no:
 
Cześć Lolitko:-)
Witam się i ja kawusie piję:-)
Czekam na @ jeszcze się nie pojawiła wstręciucha ropucha:dry:
Nie testuję boję się bo czuje że się pojawi.:no:
trzymam kciuki, ostatnio cos sie poszczescilo dziewczyna wiec moze dobra passa bedzie trwala nadal;-)
witam wszystkie z rana:-)
nie bylo mnie kilka dni i musze sie wziac za nadrabianie:-)
 
reklama
Doberek! :-)
Ja nie śpię, bo moje dziecko jeszcze też nie:szok::szok::szok:
Siedzi w łóżeczku obok i mi coś opowiada. Nawet na chwilę nie przestaje gadać!
ale to musi być czaderskie taki maluszek gadający jak nakręcona pozytywka! :-):-):-) avatarek masz w deche!!!!! :-D:-D:-D
Czesc moje kochane!oczywiscie w nocy przyszla @,nienawidze jej.chcialam tylko sie pozegnac,:-(bo ide na urlop od BB.wiem,ze jestescie kochane i cudowne i mnie rozumiecie,ale tu nie chodzi o was,tylko o mnie.jestem beznadziejna,nie potrafie sobie z soba poradzic i to mnie doluje.wykanczam siebie i moja cala rodzine.:no:tak dluzej byc nie moze,musze zaczac zyc normalnie.jak poczuje sie na silach,to sie odezwe.26 wizyta u gin,moze to mnie troche podreperuje psychicznie.jestescie moja jedyna podpora,bo nikt mnie nie rozumie tak jak wy,chocby nawet bardzo chcial.nie zapominajcie o mnie,napewno sie niedlugo odezwe .pozdrawiam cieplutko!buziaki!PA!
:sorry2: no to papa Słonko! wroć do nas szybciutkio z nowymi siłami!!!! :sorry2:
Fasolinka to to nie jest bo teścior dzisiaj pokazał 1 kreske..tylko ja sie denerwuje czy cholera sie nie nabawilam jakiegos zapalenia czy cos i przez to mnie tak ciagna-kuja i jest brak @
z tymi kuciami to sie nie martw ja mam tak zawsze przed @ a i tak samo ma prawo być we wczesnej ciąży! :-) u mnie nawet jest do tego ciągnięcie w pachwinach itp. :dry:
Karola.de ty tak tej @ nie wyglądaj ona pewnie ma cie gdzieś! :-D

a tak a pro po rozumienia nas przez inne osoby! ... temat rzeka dla mnie! ludzie czasami jak z nimi gadam tzn inne kobiety nawet widzę ze mają ochotę mi powiedzieć ze przesadzam z tą całą więdzą i badaniami! :no: rodzina męza jest w warmi i jak tam nachodzi temta dzieci bo duzo sie tam ich mnoży i spytam sie o jakies badanie czy robila taka to patrzy sie na mnie jak na osła ... albo kwasu foliowego nawet nie biorą bo ktos tam powiedzial ze na recepte! :szok: znam przypadek ze dziewczyna mlodo poronila przez tokso a nawet nie wie co to jest! teraz ma juz 2 dzieciaczkow i nadal to ja nie obchodzi i wiecej badan nie robila! :no: nie wiem jak to nazwac ... zacofanie ... czy to zalezy od chrakteru tylko?:confused:
 
Do góry