reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Czesc moje kochane!oczywiscie w nocy przyszla @,nienawidze jej.chcialam tylko sie pozegnac,:-(bo ide na urlop od BB.wiem,ze jestescie kochane i cudowne i mnie rozumiecie,ale tu nie chodzi o was,tylko o mnie.jestem beznadziejna,nie potrafie sobie z soba poradzic i to mnie doluje.wykanczam siebie i moja cala rodzine.:no:tak dluzej byc nie moze,musze zaczac zyc normalnie.jak poczuje sie na silach,to sie odezwe.26 wizyta u gin,moze to mnie troche podreperuje psychicznie.jestescie moja jedyna podpora,bo nikt mnie nie rozumie tak jak wy,chocby nawet bardzo chcial.nie zapominajcie o mnie,napewno sie niedlugo odezwe .pozdrawiam cieplutko!buziaki!PA!
 
ktoz to moze wiedziec, co niektore mialy to jako jeden z obiawow Fasolinki, ale bez nakrecania sie... Moze najlepiej nie zaglebiac sie co i gdzie strzyka ;)

gapa jestem,zorientowalam sie po czasie,juz edytowalam wypowiedz


Fasolinka to to nie jest bo teścior dzisiaj pokazał 1 kreske..tylko ja sie denerwuje czy cholera sie nie nabawilam jakiegos zapalenia czy cos i przez to mnie tak ciagna-kuja i jest brak @
 
Czesc moje kochane!oczywiscie w nocy przyszla @,nienawidze jej.chcialam tylko sie pozegnac,:-(bo ide na urlop od BB.wiem,ze jestescie kochane i cudowne i mnie rozumiecie,ale tu nie chodzi o was,tylko o mnie.jestem beznadziejna,nie potrafie sobie z soba poradzic i to mnie doluje.wykanczam siebie i moja cala rodzine.:no:tak dluzej byc nie moze,musze zaczac zyc normalnie.jak poczuje sie na silach,to sie odezwe.26 wizyta u gin,moze to mnie troche podreperuje psychicznie.jestescie moja jedyna podpora,bo nikt mnie nie rozumie tak jak wy,chocby nawet bardzo chcial.nie zapominajcie o mnie,napewno sie niedlugo odezwe .pozdrawiam cieplutko!buziaki!PA!
Trzymaj sie cieplutko...jesli to ma Ci pomoc,to sciskamy.Pamietaj,ze tu masz oparcie o kazdej porze dnia i nocy.
 
Czesc moje kochane!oczywiscie w nocy przyszla @,nienawidze jej.chcialam tylko sie pozegnac,:-(bo ide na urlop od BB.wiem,ze jestescie kochane i cudowne i mnie rozumiecie,ale tu nie chodzi o was,tylko o mnie.jestem beznadziejna,nie potrafie sobie z soba poradzic i to mnie doluje.wykanczam siebie i moja cala rodzine.:no:tak dluzej byc nie moze,musze zaczac zyc normalnie.jak poczuje sie na silach,to sie odezwe.26 wizyta u gin,moze to mnie troche podreperuje psychicznie.jestescie moja jedyna podpora,bo nikt mnie nie rozumie tak jak wy,chocby nawet bardzo chcial.nie zapominajcie o mnie,napewno sie niedlugo odezwe .pozdrawiam cieplutko!buziaki!PA!


kochana jesli jest ci naprawde zle to wybierz sie to psychoterapeuty, to nie wstyd a moze ci pomoze wygadanie sie..my jestesmy tu zawsze i pomozemy w miare potrzeb i wlasnych umiejetnosci..
 
Czesc moje kochane!oczywiscie w nocy przyszla @,nienawidze jej.chcialam tylko sie pozegnac,:-(bo ide na urlop od BB.wiem,ze jestescie kochane i cudowne i mnie rozumiecie,ale tu nie chodzi o was,tylko o mnie.jestem beznadziejna,nie potrafie sobie z soba poradzic i to mnie doluje.wykanczam siebie i moja cala rodzine.:no:tak dluzej byc nie moze,musze zaczac zyc normalnie.jak poczuje sie na silach,to sie odezwe.26 wizyta u gin,moze to mnie troche podreperuje psychicznie.jestescie moja jedyna podpora,bo nikt mnie nie rozumie tak jak wy,chocby nawet bardzo chcial.nie zapominajcie o mnie,napewno sie niedlugo odezwe .pozdrawiam cieplutko!buziaki!PA!
Kochan naprawde cie rozumie, jesli uwazasz ze to ci pomoze OK ale najlepiej zanlesc sobie jakies inne zajecie ktore odwroci twoja uwage od zafasolkowania, mi to pomoglo, a BB to moja codzienna wizyta u fantastycznych przyjacolek.
Odpocznij sobie i wracaj do nas szybciutko. BUZIAKI
 
Ja już nie mam siły dziewczyny na to wszystko,:-( dziś się poryczałam nie wytrzymałam :-(

Odwiedzaj Nas częściej i więcej pisz, pytaj i dziel się uczuciami to pomaga:tak:

WOW!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Gratuluje serdecznie PYSI, ELFIE,PATRYSI I KANAGAN:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D buziaki ogromniaste,
dla pozostalych dziewczyn rowniez caluski :tak:
to fantastyczne wiesci!! Tydzien mnie nie bylo,ale widze,ze radosc na forum zapanowala.Mam nadzieje,ze niedlugo tez bede nalezec do ciezarowek.Gin wydaje sie byc sensowny,powiedzial,ze jak przez 3-4 cykle sie nie uda,to mam sie zglosic i zacznie monitoring cyklu i w razie potrzeb wspomaganie lekami.Dobrze,ze nie kaze czekac w nieskonczonosc,tylko ma jakis plan leczenia w razie czego.

A co do Kropeczki,ona o wszystkich pamieta i o wszystkich sie martwi,kochana ta nasza Kropeczka :)
Dzięki, przegapiłaś fajną jazdę - wszystkie fasolki objawiły się między piątkiem a niedzielą, ja podejrzewam, że to wpływ księżyca....
Jak jest dobry gin to sukces się zbliża:tak:
juz wrocilam :-) oprocz biegania,zaliczylam jeszcze sexik z mezem,heehe,biedny sie dopytywal,czy po tym bieganiu bede bardzo zmeczona :-D nie wiedzial,czy moze na cos liczyc.
spicie juz?
ja też nie śpię, czytam sobie wszystko
w niezłej formie jesteś, najpierw biegi potem sexik....
nieźle, nieźle:tak::-D
 
Dzięki, przegapiłaś fajną jazdę - wszystkie fasolki objawiły się między piątkiem a niedzielą, ja podejrzewam, że to wpływ księżyca....
Jak jest dobry gin to sukces się zbliża:tak:

ja też nie śpię, czytam sobie wszystko
w niezłej formie jesteś, najpierw biegi potem sexik....
nieźle, nieźle:tak::-D
kurcze,zaluje,ze mnie nie bylo i nie moglam przezywac tego razem z Wami,ale ciesze sie,ze zla passa przelamana i swieze fluidki plyna :tak:jeszcze raz gratuluje :-)

forme dopiero buduje,narazie biegne 4 km,a docelowo ma byc 10.seksik tez sie przyda i na forme i na schudniecie,no i na wizyte bociana niezbedny ;-)
 
Emma odpocznij sobie od Nas, ale wróć potem:tak:
Poukładaj sobie wszystko w głowie, wycisz się a na pewno wszystko będzie dobrze.
Będziemy czekać:tak:
W między czasie napiszemy kilkaset stron także będziesz miała dużo zaległości.
3maj się mocno:happy2:
 
reklama
Do góry