reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

4 km..........
po przebiegnięcie jednego potrzebowałabym reanimacji:-D:rofl2::-D a na sex to M mógłby liczyć po tygodniu jakbym sobie odpoczęła po tym maratonie
gratuluję formy:tak::tak::tak:
 
reklama
Loree - tekst jest super, chociaż ten o cyckach jest bliższy memu sercu a raczej piersi:-D
 
reklama
Tak z innej beczki - kupiłam ten chrom co polecałyście. Nie wiem czy takie ma działanie super czy to moja psychika tak działa, ale jakos mniej jem. Przede wszystkim udaje mi się nie jeść słodyczy na tony.Kiedyś na tydzień przed @ musiałam zjeść litr lodów i całą czekoladę, no i kilka deserów. Dziś zjadłam tylko 1 malutkie monte. I to pierwsza słodka rzecz od 2 tyg! Różnicy w wadze póki co nie ma wielkiej, ale jestem z siebie dumna. ! No dobra dziewczynki, wy tu sobie jeszcze gadajcie. Ja spadam!
Dobranoc, do juterka.

Hanka sie chyba zdołowała,że nie dzwonią z pracy, nawet nie zagląda do nas:-(
 
Do góry