reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Doberek! :-)

ale to musi być czaderskie taki maluszek gadający jak nakręcona pozytywka! :-):-):-) avatarek masz w deche!!!!! :-D:-D:-D

:sorry2: no to papa Słonko! wroć do nas szybciutkio z nowymi siłami!!!! :sorry2:

z tymi kuciami to sie nie martw ja mam tak zawsze przed @ a i tak samo ma prawo być we wczesnej ciąży! :-) u mnie nawet jest do tego ciągnięcie w pachwinach itp. :dry:
Karola.de ty tak tej @ nie wyglądaj ona pewnie ma cie gdzieś! :-D

a tak a pro po rozumienia nas przez inne osoby! ... temat rzeka dla mnie! ludzie czasami jak z nimi gadam tzn inne kobiety nawet widzę ze mają ochotę mi powiedzieć ze przesadzam z tą całą więdzą i badaniami! :no: rodzina męza jest w warmi i jak tam nachodzi temta dzieci bo duzo sie tam ich mnoży i spytam sie o jakies badanie czy robila taka to patrzy sie na mnie jak na osła ... albo kwasu foliowego nawet nie biorą bo ktos tam powiedzial ze na recepte! :szok: znam przypadek ze dziewczyna mlodo poronila przez tokso a nawet nie wie co to jest! teraz ma juz 2 dzieciaczkow i nadal to ja nie obchodzi i wiecej badan nie robila! :no: nie wiem jak to nazwac ... zacofanie ... czy to zalezy od chrakteru tylko?:confused:


Ewuniu ja mam wrażenie że to jest kwestia podejścia do ciąży..My tu na forum traktujemy ciążę jak błogosławieństwo, jak rzecz świętą - wyczekujemy jej, dbamy o siebie..A są ludzie którzy poprostu wychodzą z założenia że jak będzie ciąża to będzie..
 
reklama
Dzień dobry!
Od 7 dziś nie spie! Moja córcia obudziała się o 7 , stwierdziła,że słońce już świeci więc już spać nie wolno!:angry::angry::angry::angry::angry:

Dziewczynki- oglądajcie "Dzień dobry tvn", będzie o blokadzie psychicznej, która nie pozwala zajść w ciążę. Ja póki co oglądam, ale pewnie zaraz będzie Strażak Sam i wtedy będzie afera. Bo widzicie Strażak Sam jest najważniejszy w życiu 2,5 latki:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Uciekam na uczelnie na spotkanie z promotorem..No masakra, bo pewnie mnie opierdzieli..
Miłego dnia dziewuszki :*
 
Była piękna metrowa róża i mały upominek.
Skunks nawet położył się spać nago. Ale ja nie miałam już ochoty. Spóźnił się.

Pierwsza tabletka a ja piersi się już dotknąć nie mogę. Aż musiałam wieczorem masaż zrobić sobie. Nigdy tak mnie nie bolały. I już miałam ogromną ochotę na czekoladę taką z nadzieniem amaretto. Musiałam iść pogrzebać na ogród bo od jedzenia wczoraj odejśc nie mogłam:szok:

Propos pazurków. Ja wczoraj robiłam sobie. U stup już skończyłam zaraz kończę u rąk. Tylko ja swoje, nie tipsy bo po nich pazurki przez kilka miesięcy dojść do siebie nie mogły.
 
Powitac

Wciagam sniadanko i ogladam tvn, czekam co powiedza o tej blokadzie. Normalnie bym jeszcze spala, bo mam dzien wolny ale jak wczoraj uslyszlam, ze beda o tym mowic to szybciutko wstalam i zglaszam gotowosc.
 
to ja prosze o relację na zywo z tvn dzien dobry! :-) bo ja w pracy! a z tego co w reklamowce slyszalam to ciekawy caly program będzie! :tak:
 
to ja prosze o relację na zywo z tvn dzien dobry! :-) bo ja w pracy! a z tego co w reklamowce slyszalam to ciekawy caly program będzie! :tak:

Ewunia właśnie skończyli gadać o tym że w Polsce jest ograniczony dostęp do antykoncepcji i że jest mierna wiedza na ten temat. Dopiero włączyłam także nie wiem co wcześniej gadali.
 
Teraz pokazują modną biżuterię diamentową na ten sezon. Firma Apart.
Od nich mamy obrączki:-)
 
reklama
A teraz pierdu pierdu o diamentach, ze to najlepszy przyjaciel kobiety, modne kolorowe i duze kamienie oprawione w srebro i diamenty a dla facetow duze zegarki. Ale sie modelka wylozyla, skomentowali ze ja diamenty przytloczyly hahahaahaha
 
Do góry